Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja reguluje ruchem na drogach wjazdowych do Lublina

Utworzony przez zumi, 29 listopada 2010 r. o 13:48 Powrót do artykułu
No tak lubelskie wsiochy do siebie drogi zamykają a w Warszawie do się jeździ jak u siebie.Pały durne dobrze że zdążyły słoiczki z konfiturami od mamusi zabrać wczoraj do swych"zielonych warszawskich domków".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego teraz wszędzie Żuko jest wtrącany, to jeszcze taka jego kampania wspólnie z dziennikiem???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wyslac ze szkoly w deb***nie 10 samolotow zeby rozgonily chmury sniegowe z nad lublina a pozniej z nad reszty kraju. DO IT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stało się-wieś Lublin zabita dechami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rzeszowie tez strasznie sypie, ale Rzeszów sobie radzi........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obwodnica i ekspresowka az sie prosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz??? Od 9 do 13 nie było prawie ruchu, wtedy nie można było pługów puścić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIR-y na parkingi? Jakie parkingi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie wam nie podoba to za łopaty i odsniezac!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wprowadzić STAN WOJENNY na terenie całego miasta Lublin!!!! I powołać Radę Ocalenia Ratuszowego Z całą rodziną siedzimy przed telewizorem i czekamy na odezwę telewizyjną prezydenta Żuka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miś polarny napisał:
Proponuję wprowadzić STAN WOJENNY na terenie całego miasta Lublin!!!! I powołać Radę Ocalenia Ratuszowego Z całą rodziną siedzimy przed telewizorem i czekamy na odezwę telewizyjną prezydenta Żuka!!!!
HAHAHAHAHA Mistrz! Tez bym czekal ale mi snieg przysypal antene i nie mam sygnalu a odsniezac nie nadarzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, tylko żuk co tu robi ?? wiem wiem trzeba przypomnieć niby na kogo mamy głosować, ale widząc niemoc służby miejskich odechciewa mi się popierania tego nieudacznika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jakich godzinach będzie zablokowana droga wjazdowa lublin-warszawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miś polarny napisał:
Proponuję wprowadzić STAN WOJENNY na terenie całego miasta Lublin!!!!I powołać Radę Ocalenia Ratuszowego Z całą rodziną siedzimy przed telewizorem i czekamy na odezwę telewizyjną prezydenta Żuka!!!!
W pełni zgadzam się z przedmówcami. wprowadzic WRON i czołgi na ulice !!!!!. Ob tak dalej to pewnie Białoruś zgodzi się anektować Lublin do swojego terytorium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie nie muszą namawiać żeby nie korzystać z samochodu... na pewno nie skorzystam, widzę co się dzieje na moim rondzie (rogatka warszawska). rano awaria trolejbusów, zapakowana Krasnicka - praktycznie non-stop, TVP kręci to wszystko od ponad godziny, po prostu apokalipsa :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka godzin opadów śniegu normalych o tej porze roku i w Lublinie paraliż komunikacyjny. To źle świadczy o ratuszowej władzy. POmysłowość o zamknięciu dróg iście z filmu grozy. Drogi dojazdowe zamknięte. Horror w mieście! Należy raczej zamknąć Ratusz przed nierobami i nieudacznikami jak Wasilewski, Żuk . Kołodziej Wnuk, Fic i inni na niższych stołkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe miasto rzuci cały ciężki sprzet .... tylko nie nie zapomną pługów opuścić bo jak do tej pory to zapomnieli chyba o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takich opadach może pomóc tylko ciężki sprzęt. Skoro i tak wszyscy by stanęli w korkach to chyba lepiej na jakiś czas zatrzymać ruch i odśnieżyć niż zostawić tak jak jest. Wreszcie ktoś nie boi się podejmować decyzji. Dobra decyzja Panie Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
HAHAHAHAHA Mistrz! Tez bym czekal ale mi snieg przysypal antene i nie mam sygnalu a odsniezac nie nadarzam.
Ale jestescie plytcy, myslicie , ze to takie proste, to jest wlaka z nataura, najlepiej sie nabijac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwa decyzja. Pan komentator JP jak taki mocny to proszę - na Warszawską i działaj. Najprościej krytykować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...