Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja rozbiła gangi napadające na przechodniów (wideo)

Utworzony przez ~janek63~, 2 grudnia 2008 r. o 10:55 Powrót do artykułu
a nie są to ci bandyci co okradli zawodników Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujawniacie za dużo danych personalnych! Twarze winny być całkowicie zasłonione , a imiona i pierwsze litery nazwiska zmienione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Traeba pokazać bandytów. Cwaniaki to niech teraz ludzie poznają ich facjate.Tak powinno buć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo jakie twarze pedalskie do buzi bralskie haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby dlaczego ukrywać ich twarze? Pokazać twarz, przedstawić z imienia i nazwiska...a co? A za karę przykuć do taczki na 5 lat i 12 godz. dzienie sprzatanie miasta. To by była kara, a nie jakieś "pierdzielenie o szopenie" - dostaną coś w zawiasach i dalej będą robić swoje.... Kara powinna boleć, a jednocześnie "wychowywać innych... gdyby takich drani ODPOWIEDNIO ukarać, to już na samo słowo "kradzież" spieprzali by tylko dym. Dopóki nie będzie "odpowiedniego" systemu karania, to nigdy nie będzie bezpiecznie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ny napisał:
Ujawniacie za dużo danych personalnych! Twarze winny być całkowicie zasłonione , a imiona i pierwsze litery nazwiska zmienione.
Dokładnie. A tak na marginesie, to powinni ich mordy rozwieszać na bilbordach niech każdy widzi co to za menda... Ale oczywiście nie wolno, bo od sądu kare dostaniesz za ujawnienie tajemnicy personalnej bandytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDEN S......jeszcze się usmiecha! J....... GNOJE! Wszystkiego Najgorszego Wam Zycze!
Ostatnio edytowany 2 grudnia 2008 r. o 21:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po samym wyglądzie i ich mordach widac, że to patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niedawno -pewnie- wszyscy chodzili do szkół [?]. i niech ktoś powie , że nauczyciel to nie jest szczególny ZAWÓD.Kto z was chciałby chociaż roczek popracować z nimi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla policji! Dobra robota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja zrobiła swoje,dla niej plus.Zobaczymy co zrobi prokuratura i sąd. Ta sprawa wreżcie wyjaśni,dla kogo jest powołana taka instytucja,jak organa sprawiedliwości,dla ochrony bandytyzmu,czy dla ochrony obywateli podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel to szczegulny zawód.Właśnie widać czego ich nauczyli i jak ich ciekawie zainteresowali szkołą.Ja z podstawówki pamiętam głównie wzajemne darcie się ucznia z jego matką nauczycielką na lekcji.Nawet wstydu przy innych dzieciach nie miała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienio napisał:
Nauczyciel to szczegulny zawód.Właśnie widać czego ich nauczyli i jak ich ciekawie zainteresowali szkołą.Ja z podstawówki pamiętam głównie wzajemne darcie się ucznia z jego matką nauczycielką na lekcji.Nawet wstydu przy innych dzieciach nie miała.
Twoi nauczyciele rzeczywiście się nie wysilili, bo inaczej byś wiedział, jak pisze się słowo "szczegÓlny. Okazałeś się też całkowitym dyletantem obciążając całą winą szkołę. Zapomniałeś, że to rodzice przede wszystkim wychowują. Gdyby w rodzinach tych bandytów przestrzegano zasady "Nie kradnij", "Nie pożądaj rzeczy, która nie jest twoja", "Nie krzywdź drugiego człowieka" - na pewno chłopcy nie byliby dziś bandziorami i nie siedzieliby za kratkami. Szkoła - ubezwłasnowolniona skutecznie przez władze oświatowe i całe rzesze "obrońców" praw jednostki nie ma szans na to, by skutecznie wychować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier...ale twarzaki !!! za te świńskie ryje po dysze powinni dostać a za resztę czapę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do obiektywny - jeśli chodzi o poprawną polszczyznę to napisałeś byś wiedział - czyżbyś nie wiedział jak pisze się "wiedziałbyś"?. W całym artykule i komentarzach chyba nie o to chodzi, aby wytykać błędy ortograficzne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest zbrodnia musi byc i kara. Dziwi mnie troche wiek, to sa gowniarze, co mysla ze im wszystko wolno. trzeba to ukrocic jak najpredzej, najpierw napasc i okradanie przechodniow, a pozniej tylko coraz gorzej. trzeba karac, tak aby kara odstraszala od czynu - wspomniane roboty spoleczne sa ciekawe, ale znajac nasza glupia rzeczywistosc, pewnie jak juz wspomniano, dostana zawiasy i znow "firma" zacznie dzialac. karac, karac i jeszcze raz karac szkola ma coraz mniejszy wplyw, nauczyciele nie maja juz takiego autorytetu jak kiedys pozatym chlopaki naogladali sie jakichs amerykanskich filmow i wydaje im sie ze to film i wszystko przychodzi latwo. tak jednak nie jest! ciekawe co na to rodzice - czy moze sa to kolejni grzeczni chlopcy - moj syn nigdy by czegos takiego nie zrobil etc. jesli chodzi o publikacje ich twarzy i imion, to oni sa jakims skarbem narodowym aby ich chronic? pozatym wstyd i pogarda sa rowniez dobra kara. wyslac ich przymusowo do pracy, niech sie nie szwendaja po ulicach. albo do wojska - moze akurat ktorys z nich, znalazlby uczciwy i ciekawy sposob na zycie, i zamiast stwarzac zagrozenie, dbalby o bezpieczenstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno byłem świadkiem jak czterech bezkarkowców (i bezmózgowców) okładało młodego chłopaka na Tatarach. Jak zadzwoniłem na 997, to usłyszałem zę wysyła radiowóz i byłem w szoku jak po minucie podjechał na cywilnych blachach radiwowóz z po kolejnej minucie następny. Wszystkich rzucili na glebę, zakuli i wrzucili na pakę. Super akcja. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
Niedawno byłem świadkiem jak czterech bezkarkowców (i bezmózgowców) okładało młodego chłopaka na Tatarach. Jak zadzwoniłem na 997, to usłyszałem zę wysyła radiowóz i byłem w szoku jak po minucie podjechał na cywilnych blachach radiwowóz z po kolejnej minucie następny. Wszystkich rzucili na glebę, zakuli i wrzucili na pakę. Super akcja. Tak trzymać.
Ku** to mnie rzucili!!! A TY zadzwoniłeś... więc do miłego.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSŁAĆ BAŃDZIORÓW NA 5 LETNIE WCZASY; SYBERJA ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napakowany kark napisał:
Ku** to mnie rzucili!!! A TY zadzwoniłeś... więc do miłego.!
BARDZO BOBRZE TAKICH JAK TY TO POWINNI WYSYŁAĆ DO RUSKICH ŁAGRÓW,TAM BYŚPRZEMYŚLAŁ SWOJE BANDYCKIE UCZYNKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...