Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja szuka złodziei krat ulicznych studzienek

Utworzony przez fiona1, 1 maja 2008 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Dlaczego za kradzieże wpustów ulicznych karani mają być ich złodzieje?. Przede wszystkim powinni być srogo karani paserzy, którymi są właściciele punktów skupu złomu!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło, zwyczajnie bydło, do kamieniołów zsyłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby w Polsce byl taki system monitoringu jak w SAnglii to by tych zlodzieju namiezyli jak je kradna ale jak sa 2 kamery na krzez to nie ma sie co dziwic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych Sszubrawców należy jaknajszybciej bardzo surowo ukarać!!!!Co by się stało,gdyby do takiej dziury wjechał rowerzysta albo motocyklista?Nieszczęście gotowe.Gdyby w taką dziurę wjechał samochód-też na pewno nie obyło by się bez ofiar. Z tekstu artykułu dowiadujemy się:....Brak krat zgłaszał nam też proboszcz parafii na Czechowie, który obok swojego kościoła organizował dużą imprezę dla dzieci..... Co ma wspólnego proboszcz z Czechowa i organizowana impreza - z brakiem krat?Czy to może uczestniczy imprezy buchnęli kraty? Coś mi się wydaje,że T.Fijałka podniesie ceny "za ścieki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek Kanalarz napisał:
....Brak krat zgłaszał nam też proboszcz parafii na Czechowie, który obok swojego kościoła organizował dużą imprezę dla dzieci..... Co ma wspólnego proboszcz z Czechowa i organizowana impreza - z brakiem krat?Czy to może uczestniczy imprezy buchnęli kraty? Coś mi się wydaje,że T.Fijałka podniesie ceny "za ścieki"
a to ma wspólnego że brak kraty zagrażał zdrowiu i życiu dzieci .... matko i córko co za brak wyobraxni bije z Twojej wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdesperowani pracownicy MPWiK po podwyżkach chca dorobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do asaa, to w MPWIK - u były podwyżki ? , ja słyszałem że żucili im jakieś ochłapy bo prezio ma wziąć 45.000 jakiejś nagrody i dla pracowników zbraknie , buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie były 100 zł brutto przynajmniej ja szary inzynier z przypadku bez znajomości 6 lat stażu i 2400 brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojejku czepiacie się. Nie znacie tych ludzi, to są na pewno porządne chłopaki tylko na chwilę zbłądzili. Każdemu trzeba dać szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...