Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hehe deb***e po zawodówkach..chociaż można ich zrozumieć, jak sie pracuje za 1000zl obslugujac szlifierke to gdzieś trzeba rozladowac frustracje..tak trzymać chłopaki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież niektórzy pracują ciężko na budowach to mają się gdzie wyładować. Tylko, że na budowie nikt nie chce wybić im zębów. Wykształcenie niestety nie tylko zawodowe. Są tu również bywalcy lubelskich uczelni często związani z handlem artykułów niepotrzebnych dla organizmu człowieka. Komentarz do filmu. Piękny filmik. Widać polskie pola i na ich tle, nie to nie są harcerze, zuchy czy też ludzie dobrej woli, to nasza polska wielka chołota. Dalej to już bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak ze byla ustawka to napisali a kto wygral to juz nie laska co za miernoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto w ogóle wygrał? skoro to liga to gdzie tabela Ligi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
168,6 to nie koło Koła, tylko koło Stasina w kierunku lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja sprobuje... ale po co? przeciez jest niska szkodliwosc czynu, a nawet zerowa. Chłopaki lubia sie wyżyc i robia to na polach lub w lasach nikomu nie przeszkadzaja. Taki ustawkowicz jest pozniej spokojniejszy w zyciu codziennym po takiej walce, wiec policja niech zacznie lapac bandytow prawdziwych a nie czas marnuje na kibiców bo i tak nikogo nie rozpoznają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najsmieszniejsze jest to ze ze wszystkich sprawach zwiazanych z kibicami,bijatykami,itd wypowiadaja sie osoby które nie maja o tym zielonego pojecia...które siedza w domu i moga jedynie na internecie wyladowac swoja złosc bo w normalnym zyciu nie maja nic do powiedzenia i sa zwykłym zerem.Ja nie jestem kibicem ale widze co sie dzieje jak masz jeden z drugim problem to powiedz to kibolowi na ulicy a nie na necie cwaniakujecie...Tyle odemnie bez odbioru. STOP internetowym hejterom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psycholog ma racje ,tlumienie naturalnych ludzkich odruchów jest szkodliwe dla zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie psychologu..tylko że jak przy okazji takiemu deb***owi rozwala leb to kto bedzie placil za jego pobyt w szpitalu? My wszyscy którzy płacimy podatki..a potem słyszymy że nasze dziecko musi zapłacic za szczepionkę 30 zl bo NFZ nie ma pieniędzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coż jestem kibicem Motoru i płacę podatki, znam jeszcze kilku innych kibiców moich znajomych którzy też płacą podatki a pracują w różnych branżach więc bez obaw jak coś się komuś stanie mogą z naszych podatków pobrać żeby zszyć jednemu czy drugiemu głowę nie mam nic przeciwko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych deb***i tylko granat by pomógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co wam to przeszkadza, że się bili ?? Takie ustawki były, są i będą !! Chyba lepiej, że robią to na jakimś zadupiu niż w centrum miasta tłukąc wszystko, co się rusza ?? Inna sprawa, to osoba nagrywająca filmik bo gdyby nie ona, to by nie było całej sprawy i ciekaw jestem, kto to nagrywał ?? Tak, czy siak jakość filmiku jest kiepska i wątpię w ustalenie tożsamości kibiców biorących w tym udział. Takie sprawy pokazują jakie mamy prawo bo moim zdaniem każdy ma prawo do robienia czegoś, co sprawia mu przyjemność. Sam jestem kibicem i rozumiem, o co chodzi w tym środowisko, a osoby wypowiadające się na ten temat w prasie mają o tym zerowe pojęcie i najwięcej kłapią. Robią to, co lubią i niech robią co wam to przeszkadza ?? Popieram osobę, która napisała wcześniej w tym temacie o Policji, która powinna zabrać się za prawdziwych bandytów i nie marnować czasu na ludzi bijących się na polu. Gdyby zorganizowali ustawkę na własnej posesji też by wszyscy mieli jakieś sapy ?? Ciekawi mnie tylko to, że do zwykłych ludzi się czepią o takie coś, a o wyłudzenia i inne świństwa do których dochodzi w "wyższych" sferach społecznych są chronione przez immunitety i inne duperele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozmieszajcie mnie bo akurat z tej ustawki jak i z kazdej innej z wiadomych powodow chłopaki nie zglaszaja sie do lekarzy...wiec nie zganiajcie na NFZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zatrzymuje pociąg,wszczyna się chuligańska bójka,pociąg tarasuje tory ,aaaaaaaaaaa "STARY NIEDŹWIEDŹ MOCNO ŚPI......."Służby porządkowe po kilku dniach wszczynają postępoweanie ,ale jaja.Takie coś to tylko w mojej Ojczyźnie może mieć miejsce.Gdzie indziej ta banda w ciągu 15 minut byłaby otoczona przez policję ,skuta a po kilku dniach osądzona z wyrokami w aktach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
No i co wam to przeszkadza, że się bili ?? Takie ustawki były, są i będą !! Chyba lepiej, że robią to na jakimś zadupiu niż w centrum miasta tłukąc wszystko, co się rusza ?? Inna sprawa, to osoba nagrywająca filmik bo gdyby nie ona, to by nie było całej sprawy i ciekaw jestem, kto to nagrywał ?? Tak, czy siak jakość filmiku jest kiepska i wątpię w ustalenie tożsamości kibiców biorących w tym udział. Takie sprawy pokazują jakie mamy prawo bo moim zdaniem każdy ma prawo do robienia czegoś, co sprawia mu przyjemność. Sam jestem kibicem i rozumiem, o co chodzi w tym środowisko, a osoby wypowiadające się na ten temat w prasie mają o tym zerowe pojęcie i najwięcej kłapią. Robią to, co lubią i niech robią co wam to przeszkadza ?? Popieram osobę, która napisała wcześniej w tym temacie o Policji, która powinna zabrać się za prawdziwych bandytów i nie marnować czasu na ludzi bijących się na polu. Gdyby zorganizowali ustawkę na własnej posesji też by wszyscy mieli jakieś sapy ?? Ciekawi mnie tylko to, że do zwykłych ludzi się czepią o takie coś, a o wyłudzenia i inne świństwa do których dochodzi w "wyższych" sferach społecznych są chronione przez immunitety i inne duperele.
Jesteś ignorantem czy deb***em?Dla mnie mogą się powybijać ,paru zasrańców byłoby mniej, ale zatrzymano pociąg i narażono niewinnych ludzi na niebezpieczeństwo.Jeżeli chcesz się wypowiadać to pierwsze przeanalizuj to co chcesz powiedzieć jak przystoi homo sapiens,a nie jak neandertalczyk kiedy zobaczył świnię to miał jedną myśl -zabić,będzie jedzonko. Jeszcze jedno-Ty nazywasz to zajście "normalnym"boję się nawet pomyśleć co u ciebie jest nienormalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MiL napisał:
Na tych deb***i tylko granat by pomógł.
Od tych pustych łbów to i szrapnele granata by się odbiły,myślę że w tym przypadku lepsze zastosowanie będą miały opryski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psycholog napisał:
Policja sprobuje... ale po co? przeciez jest niska szkodliwosc czynu, a nawet zerowa. Chłopaki lubia sie wyżyc i robia to na polach lub w lasach nikomu nie przeszkadzaja. Taki ustawkowicz jest pozniej spokojniejszy w zyciu codziennym po takiej walce, wiec policja niech zacznie lapac bandytow prawdziwych a nie czas marnuje na kibiców bo i tak nikogo nie rozpoznają
Skoro masz taką wiedzę na ten temat to wytłumacz to rodzicom takiego kibola kiedy on zginie w takiej"ustawce"powiedz im,że to normalne,że nie powinni go opłakiwać.To że go karmili i ubierali miało sens bo było kogo zabić.Jeszcze jedno wytłumacz im aby domagali się uchwalenia ustawy w sejmie o mniej więcej takiej treści(osoby biorące udział w ustawkach,nie podlegają:ochronie prawnej,procesom odszkodowawczym,bezpłatnemu leczeniu,świadczeniom rentowym,prawom do zasiłku inwalidzkiego.Przemyśl to sobie"filozofie"uzurpujący sobie prawo do określania co jest normalne a co nie w życiu człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.t.r napisał:
168,6 to nie koło Koła, tylko koło Stasina w kierunku lublina
Kilometraż linii kolejowych liczony jest od Warszawy, tak więc może to być 168,6 km każdej trasy rozpoczynającej się od stacji Warszawa Wschodnia bądź Zachodnia. Ze stacji Warszawa Zachodnia do stacji Koło jest dokładnie 175,657 km, zaś zdarzenie opisywane w artykule musiało mieć miejsce w okolicach Barłóg, które to są w kilometrze 166,107. Tyle w kwestii "gdzie to jest".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie hołota wybije nawzajem, a gazety niech mi o tym nie piszą bo nikogo to nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać kto był górą ! "WIELKI" MOTOR to banda cykorów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...