Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja tam byłem w Ostravie w czechach i tam mogłem do woli sie najarać Policja nic nie mówi kulturka ludzie się uśmiechają i jest elegancko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SADZIĆ PALIĆ I NA ODWYK SIĘ NASTAWIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na filmiku w 40 sek. widać na drugim planie kolesia narajanego jak bombowiec który widzi przemawiającego ufoludka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzik napisał:
Drodzy uczestnicy marszu, najpierw idźcie do fryzjera, by ściąć dredy, potem ogolić się, wykąpać, potem na detoks (jeśli w międzyczasie wyzwoliliście konopie), a potem proszę pochodzić po aptekach, może gdzieś sprzedają olej do głowy.
Tani ludziku, zwal se konia i idź do lekarza od zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka z ojcem tyra za 1000zł/miesiąc a synalek ćpa i protestuje. Chyba od tego jarania we łbach im się poprzewracało. Wyłapać to towarzystwo spałować i wysłać do obozów pracy przymusowej. A prawda u nas nie ma obozów, to poprosiś ruskich, na syberii jeszcze są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cpunki mają fantazję ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodząc na takie stronki, w komentarzach najczęściej pokazana jest wiedza na temat marihuany. Ludzie, którzy piszą takie bzdety nie wiedzą pewnie że marihuana jest z konopii. Propagujecie te głupie mity: marihuana zabija komórki mózgowe, marihuana powoduje raka. GÓWNO PRAWDA !!! Nie dajcie sobie wmawiać tych głupot, edukujmy się !!! Marihuana, ma w sobie tetrahydrokannibol, który leczy wiele chorób. Kiedyś pewni chemicy w USA, zrobiła klasyfikacje narkotyków, otóż od marihuany bardziej szkodliwe są: papierosy, kawa i aspiryna, która jest legalna i taka cudowna !!! Słyszałem, że aby wydobyć toksyczną dawkę THC musiałbym wypalić 5 tys. jointów w 20 minut A te pierdoły, marihuana uzależnia? Nie znam ani jednej osoby która się uzależniła... A to że jest ona pierwszym krokiem do twardych narkotyków, po prostu nie mogę już słuchać: "Nie chce to nie weźmie, przecież swój rozum ma" Dobra chyba starczy uświadamiania, zawijam. BLESS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...