Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zlekceważyła świadka egzekucji

Utworzony przez zdezorientowany, 17 kwietnia 2008 r. o 06:27 Powrót do artykułu
Przepraszam, już się pogubiłem, to w końcu bili go w 10 czy we dwóch? To było pobicie czy bójka? To ofiara prała napastników i gdyby się nie potknęła na oiom trafiłby kto inny? Ofiara i napastnicy się znali? W końcu pobicie czy bandyckie porachunki ? Dziennikarze faszerują mnie od poniedziałku pseudodfaktami. A może to jakieś inne zajście? Zgłupiałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, POLICJA, jaką widzimy w serialach takich jak "Kryminalni" to tylko albo wymysł, albo pojedyncze przypadki. Po prostu nie ma policjantów z powołania, są tylko w większości policjanci bumelanci. Ignorują wskazówki świadków, nie chce im się robić, jeżdżą samochodami po budkach z hot-dogami (sam wiele razy widziałem zaparkowany samochód policyjny przed tego typu punktami)... Sorry, ale przy takim podejściu, to obywatel nie ma prawa czuć się bezpiecznie, a tym bardziej liczyć na pomoc, skoro sygnały są - powiedzmy sobie jasno - OLEWANE. Policjant powinien odznaczać się wysoką inteligencją "dochodzeniową", mieć tzw. "nosa". Ale w większości Ci którzy jeżdżą w patrolach to cwaniaczki i półgłówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem,że Karol Młot nie żyje,a on żyje diabeł i to w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Piotr się obraził! Za co? Jeśli jego jakoś tam pokrętnie pojęta duma jest ważniejsza od sprawiedliwości, to znaczy, że on nie ma sumienia. Każdy uczciwy człowiek w takiej sytuacji wie, jak należy postąpić. Jeśli panu Piotrowi chciało się fatygować do redakcji, aby obwieścić światu swoje poniżenie przez policję, to powinno mu się też chcieć, zgodnie z sumieniem praworządnego obywatela, pójść jednak na policję i złożyć zeznania. A dziennikarze gazety, rozumiem, na pierwszy plan wysuwają w tym artykule postawę pana Piotra, jako społecznie naganną i godną potępienia, a nie w celu podżegania do głupawej dyskusji o funkcjonowaniu policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś to nie gra , jeszcze wczoraj czytałem że było ich 10 -15 , że dostał nożem w brzuch , a tu sie okazuje że było 2 , młotek ??? zamiast noża (skąd gość miał młotek?? co ś mi sie wydaje że to kolejny blef). W dodatku widać że to były zwykłe porachunki jakiś dresów między sobą. Nic sie kupy nie trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda, nie ma juz policjantów z powołania. Pokamuflować się, czyli poslizgać przez kilka latek, potem szybka emeryturka, taksóweczka i w butelkę. dla wydody. W Lublinie wszystko na p jak policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o pozytywną ocenę policji.Przecież złapali w 40-milinowym kraju coś ponad 20 pedofili.Wprawdzie nie udało się odbić bandytom Olewnika,ale to szczegół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AMATORSZCZYZNA POLICJI PORAżA ,NAJEPIEJ NIC NIE ROBIć PENSYJKA LECI,JAK U NASZYCH URZęDNIKóW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormo napisał:
Proszę o pozytywną ocenę policji.Przecież złapali w 40-milinowym kraju coś ponad 20 pedofili.Wprawdzie nie udało się odbić bandytom Olewnika,ale to szczegół.
TYCH PEDOFILI TO PODAŁA IM ZACHODNIA POLICJA TZN. ORGANY ŚLEDCZE POLICJI HISZPAŃSKIEJ I INTERPOL!!!NASI TO BY MOGLI POGLĄDAĆ FILMY NA DVD Z TAKIM PODEJŚCIEM I SPRZETEM!!!LUBLIN 350 TYS. MIESZKAŃCÓW A NIE MA MONITORINGU MIEJŚC O NAWJIĘKSZEJ ILOŚCI ZAJŚC PRZETĘPCZYCH!!!ALE JAK U NAS NOŻEM TRKATUJE SIE RADNYCH TO O CZYM MY MÓWIMY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten swiadek łaski nie robi musi podać swoje dane jest świadkiem przestepstwa komu chce nazłosc zrobic policji chyba wazniejsze jest zeby złapać przestepców. Co za znieczulica ludzka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja potrafi ścigać za okruszek marihuany ale w takich sprawach jak uprowadzonego Olewnika albo z ciężkich pobić nic sobie nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...