Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci skończyli kariery. Za prywatny paralizator

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 czerwca 2017 r. o 08:13 Powrót do artykułu
Brawo ministrze Ziobro! Nie może być pobłażania dla bandytów w mundurach. To PO pozwalało na róbta, co chceta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i brawo!w końcu ktoś się wezmie za tych pseudo policjantów!!a tak naprawdę to powinni przetrzepać swoje szeregi z gamoni którzy pod osłoną munduru i odznaki katują tych co mają chronić ,bo łatwiej jest obezwładnić podchmielonego obywatela tego po***ego kraju niż ścigać naprawdę groznych przestępców!!!!znam przykład że za to że chłop się napił i leżał pod domem patrol policji skopał nieprzytomnego a potem wywiózł na dołek(widziałem przez okno i zawiadomiłem policję a od dyżurnego usłyszałem "co się pan wpierdalasz w dzałanie "policji")to cytat dosłowny.nie chcę takiej policji która za to że się napiję mnie pobije i upokorzy i nie będzie za to odpowiedzalna!!!tylko na filmach policja jest policją a w realnym świecie to chamy i prostaki zasłaniające się odznaką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego złodzieje i oszuści w togach nie są wydalani z pracy,tylko zawieszani,gdzie dalej pobierają dużą kasę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatele jak wywołacie publiczną nagonkę na policjantów, to do pilnowania porządku publicznego trzeba będzie brać kogo popadnie z łapanki. a patrole policyjne będą unikać interwencji, jak diabeł święconej wody, żeby tuż po zakończeniu interwencji nie znaleźć się w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewykluczone, że ci z łapanki okażą się lepszymi policjantami od tych, którzy zostali policjantami na obecnych zasadach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana. tepic czekistow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro prezydent i rząd łamią prawo ,to dlaczego krawężniki nie mogą ? różnica jest taka ,że tym na górze można ***yć (na razie) ,a ci na dole już skończyli kariery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to policja nosi prywatne uzbrojenie . Najpierw paralizator potem magnum i Brudny Harry .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli policjant przygląd się jak drugi paralizatorem znęca się nad poszkodowanym.... to sorry ALE NIE BYŁ PRZYKŁADNYCH i SUMIENNYM POLICJANTEM !! Jego cholller**ym obowiązkiem była interwencja przeciwko znęcaniu się nad poszkodowanym. Więc jego wydalenie razem z innymi jest jak najbardziej zasadne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZasy dobrej zmiany:::: Policjant musi sobie kupić dobrą bieliznę .zmodyfikować umundurowanie.kupic latarkę.łancuszek do blachy zabezpieczajacy przed stratą np.podczas interwencji .porządne skarpety nie mówiac o materiałach piśmienniczych no i oczywiście o paralizatorze w który wyposażona jest cała zachodnia policja.Służbowo to powinien chodzić chyba tylko w czapce z pagonami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki skandal żal policjantów. Przez cwaniaków i oszusta który nie zapłacił za taxi stracili pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Igor tez poniesie karę??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie!!! Don schetino obiecał sprowadzic uchodźców juz po wyborach. Mozecie zaczynac podawac adresy waszych mieszkan do relokacji. By zyło soie lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk by nie pozwolił ich wyrzucić. Każdy policjant, który znęca się, morduje i gwałci dostał by nagrodę. Tusku wracaj. Pedofile w policji chcą twojej pomocy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaaahahaha ta zrzutka to jakas kpina. Dajcie mi tych frajerow, ja mam swoj paralizator i sie chetnie z nimi pobawie. Po jadrach wala pradem? Smiecie bez honoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie paralizator tylko zabawka z bazaru za 8 pln na baterie paluszki. troche rzetelności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety gdy dochodzi do jakiej kolbieli bójki, kradzieży gdzie jest grupa osób odpowiedzialność jest zbiorowa tak pełnili swoją funkcję że nic nie srobili jak go razie.tym.po.jajkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesada z tym aresztowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk by nie pozwolił ich wyrzucić. Każdy policjant, który znęca się, morduje i gwałci dostał by nagrodę. Tusku wracaj. Pedofile w policji chcą twojej pomocy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ministrze Ziobro! Nie może być pobłażania dla bandytów w mundurach. To PO pozwalało na róbta, co chceta! minister płaszczaków pokazał już we Wrocławiu jak surowo traktuje swoje pieski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...