Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci skontrolowali 347 samochodów. Prawie połowa kierowców ukarana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 kwietnia 2017 r. o 15:02 Powrót do artykułu
Wczoraj jechałem trasą 12 Chełm-Piaski. Aż miło było patrzeć jak policja wyrywała te chwasty. I pierwszy raz tak dobrze jechało się tą trasą. Nie było spychania i jazdy na czołówkę. Ta akcja powinna być codziennie, aż do skutku. Widziałem trzech "zwyciężców" na poboczu ;) Wielkie Dziękuję dla Policji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" a także wykroczenia pieszych " . Ciekawe ilu pieszych zostało ukaranych czy jak zwykle tylko kierowcy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, więcej takich akcji i częściej. Nareszcie można było 19 jechać normalnie bez strachu o utratę zdrowia lub życia. Brawo Policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miedzyrzec Biala horror
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA TAK TRZYMAĆ !!!!!!!! A BĘDZIE BEZPIECZNIEJ NA DROGACH, takie akcje przeprowadzać bez ogłaszania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pouczenia były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY WRESZCIE POLICJA DOBIERZE SIĘ DO PEDALISTÓW - JAZDA PO ULICY GDZIE OBOK JEST ŚCIEŻKA ROWEROWA, JAZDA PO CHODNIKACH DLA PIESZYCH CZY TYLE WYPADKÓW NIC NIE ZNACZY - TAKI DUREŃ PEDALISTA NA CHODNIKU W CENTRUM MIASTA TO ZAGROŻENIE ZDROWIA I ŻYCIA. POLICJA MUSI MIEĆ WYNIKI DO STATYSTYK. BEZPIECZEŃSTWO LUDZI MAJĄ W D>>>.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak kontrolujcie więcej... W tym kraju non stop ktoś kogoś kontroluje ! Ocipieć można. A może ktoś w końcu zacznie pracować? Wytwarzać coś konkretnego? Najlepiej jescze powołać kontrolę tych kontrolujących, bo może czegoś nie dopatrzą...? Na dzień dzisiejszy 46 instytucji państwowych teoretycznie może kontrolować przedsiębiorcę. Nawet za komuny tak nie było ! Orwell to przewidział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to żuchwy 500+ na kwiecień uratowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ODBLASKI ROZDAWALI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huj mnie obchodzą ich kontrole,, jak chcą sie przyjebać to i tak sie przyjebią i wsadzą mandat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze - tak trzymać - tylko czy ktoś zechce tak samo kontrolować rowerzystów w centrach miast- a to by było pewnie 100% mandatów.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bravo , Polacy wybrali władzę która ich dobije dalej nie ma co gdybać rydzyki kaczory maciary nie da się żyć w tym kraju a anglia mówi brek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie komu zagrazam nie uzywajac pasow bezpieczenstwa a cala akcja to tylko nabijanie kasy i nic wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko Ok, ale popatrzcie też na siebie drodzy policjanci. Jadąc "19" widziałem taki obrazek, gdzie radiowóz wjechał między 2 ciężarówki i spowalniał jazdę jadąc 60-70 km/h na odcinku gdzie można jechać 90. Jechali tak specjalnie, dla jaj. Dwie ciężarówki można wyprzedzić, ale trzy samochody naraz, gdzie odległośc między nimi to 50m raczej ciężko. Potem przed Wilkołazem wjechali w dróżkę na poboczu i zasadzili się na jadących z przeciwka. Taka jest wesolutka ta nasza Policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to zwykła milicja była i musiała wyrobić ilość mandatów na koniec kwartału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałam ostatnio program '''uwaga pirat '' z woj.wroclawskiego i zauważyłam ,że tam policjanci zatrzymują kierowców , którzy przekraczają prędkość nie wtedy jak przekroczą dopuszczalne 50 km /h , które zaważa na zabraniu uprawnień do kierowania , tylko reagują przeważnie już przy przekroczonej prędkości 40-45 km/h ponad dopuszczalną prędkość . Owszem , kierowca zapłci mandat i dostanie punkty karne ale nie straci prawa jazdy . A to jest dobra nauczka na przyszłość ....................U nas to jest często nagonka , tak jak zdarza się to na Zelwerowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle akcji uświadamiajacych,,a gość pyta, komu zagraża nie zapinając pasa? Odpowiedź: sobie, a prsede wszystkim współpasażerom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlodzieje w mundurach. w *** maja bezpieczenstwo, dzis jeden balwan na swiatlach mowi mi ze jest psem tylko po cywilu i ze za szybko jade. po czym sam po***il swoim suvem blisko sto na godzine przy ograniczeniu do 50. banda hipokrytow alkoholikow i oszolomow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...