Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Same spasniete grubasy nadaja sie do walk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak staliśmy się świadkami narodzin ORMO-bis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzywdy sobie jedni i drudzy nie zrobili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna sala gimnastyczna na miarę Komendy Wojewódzkiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach się bać... Policjanci muszą uczyć strażników miejskich posługiwania się pałką... To ci strażnicy tego nie potrafią? To do czego oni się nadają, jeżeli nie znają podstaw samoobrony i interwencji?! Pełna załamka... To oznacza, że taki strażnik miejski może nam... jedynie mandat wypisać, o ile nas dogoni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten PO LEWEJ, to chyba może zaatakowć tylko brzuchem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha, Gazeta Lublin 16.05.06: ""WIADOMOŚCI: Złodziejski atak na Japończyków LUBLIN PRZEZ PÓŁ GODZINY NIE MOGLI SIĘ DODZWONIĆ DO POLICJI Banda wyrostków zaatakowała na Starym Mieście wycieczkę z Japonii. Jeden z turystów stracił aparat fotograficzny wart 1000 euro. Zanim przyjechał policyjny patrol, minęło pół godziny. – Turyści byli przerażeni zuchwałością bandziorów i zdziwieni organizacją naszych służb. Najpierw nie mogliśmy w ogóle dodzwonić się na policję. Kiedy próbowałam szukać pomocy w Straży Miejskiej, usłyszałam, że jest tylko jeden patrol, który nie może przyjechać, bo ratuje gdzieś zaplątanego koziołka. Było mi bardzo wstyd – opowiada przewodniczka, która oprowadzała cudzoziemców po mieście" No to się nauczyli już odplątywać koziołki. Teraz będą uczyć się jak machać pałką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten turos to ma pałkę niewyżytą - żony kolegom podbiera i tu jeszcze wali. Pozdrawiam wszystkich rogaczy - uważajcie na czapki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy COŚ wisi w powietrzu,komucho-konfidenci szykują się do gorącej wiosny ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jam jest gruby i wszystko wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...