Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z autopsji wiem, że te nastolatki teraz to są dobre aktory. Jak nikt nie widzi to ostatnie chamy, a jak policja takiego dorwie to rżnie niewiniątko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hau napisał:
Jeszcze taki psychopata pracuje Wiele jest takich zdarzeń że policjanci sami katują a pożniej wznoszą o napaść na nich bo wiedzą że taki nie ma szans ale już nie te czasy ZWYRODNIALCY
 Idź na policjanta panie mądrala. Zetkniesz się z takimi typkami nastoletnimi i życzę ci aby ci nerwy nie puściły w pewnych sytuacja ch wezwań do tsalkich typów..... te nastoletnie typki potrafią być wredne, chamskie i operować epickim językiem. Z policją potrafią się wręcz bić i wyzywać. A jak taki trafi pod sąd, to udaje biednego poszkodowanego, nagle epicki język zmienia się w język biednego Jasia, co to go "pan pobił"... tak więc nie róbciw z policjanta bandyty, bo czasem jest tak, że biedny baranek to wredny wilk w przebraniu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abiedni policjanci to owieczki w wilczej skoórze Moja sasiadka miała męża pijaka który terroryzował rodzinę Kiedy wzywała policję ( a przyjeżdzali po jakimś czasie nie śpiesząc się ) delikatnie instruowali pana domu jak ma bić aby nie było śladów Więc nikt nie powie że policja lubi znęcać się Ajak kogoś sobie upatrzą to wszystko znajdą aby takiego człowieka upokorzyć Mają powiązania z przestępcami choćby ostatnia afera z Cygan Potrafią mataczyć a szczególnie są wredni dla tych co nie palają do nich miłością ale swoje pociechy potrafią wybawić z opresji i zatuszować wiele spraw 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzę w tytule "?" to nawet nie czytam. Dziennik Wschodni przynosi wstyd swojej nazwie. Ja jestem ze wschodu i wstyd mi za was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jedynce ( Okopowa) biją ludzi ! To nie pierwszy taki przypadek. Komendant nie panuje nad tym. Mnie tam też pobito ! Zrobiłem obdukcję oczywiście. Zgłosiłem pobicie w prokuraturze- więc policjant oskarżył mnie , ze to ja go próbowałem pobić... Sędzia Katarzyna Galus skazała mnie, a nie tego bandytę w rezultacie. Jak w komunie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mialem taki przypadek , wracalem z kolegami , potknalem sie i wpadlem przez szybe do samochodu , a jak wychodzilem to o gumke od majtek zaczepilo mi sie radio ktorego do samego lombardu odczepic nie moglem. Na szczescie sedzia na rozprawie tez mi uwierzyl ... chwala sądom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk jakiś pół roku (zdrowy byk) policjant siedzi na zwolnieniu lekarskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że dostał wyrok w zawieszeniu . " Laska " przydała by się pod nie jedną celą . he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzn policjant próbował wyciągnąć zeznania od chuligana i złodzieja a nie nastolatka, 19 lat to dorosły człowiek, świadomie zniszczył i okradł automat, powinien dostać więzienie z robotami żeby to zwrócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pewnie ze sie wyroznial jak na***al ludzi :d czlowiek tortutowany po pewnym czasie przyzna sie i do zabicia kenediego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok skandalicznie łagodny. Pani sędzio, dlaczego wymierzyła Pani "najłagodniejsza z możliwych kar?" A gdyby zabił chłopaka jak Igora, to trz bo miał nieposzlakowana opinie? a co z PREWENCYJNYM charakterem KARY?? Inna rzecz że w POlicji jest przyzwolenie na tego rodzaju zachowania, bo jak nawet Policjanci wpadną i nawet zostaną skazani, to zamiast byc wywalonym ze służby, ida na zwolnienia (vide np. Wrocław) a następnie dobrowolnie odchodzą na policyjna emeryturę!!1 T
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważasz uratowanie ludzi z pozaru za karierę? czyli pokazówka a nie zwykły odruch człowieka ale on ma odruchy skierowane w drugą stronę aby upadlać człowieka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MASZ AMBICJI TO IDŻ DO POLICJI W policji stosują jeszcze zomowskie metody 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To rzeczywiście był dobry policjant. Uratował ludzi z pożaru. Szkoda, że tak się kończy jego kariera.
 Pomaganie ludziom uważasz za karierę ? Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie bardzo dobrze Pan zrobił mam nadzieje że wróci Pan do słuzby i bedzie tępił złodziei.Powodzenia i wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tekście nastąpiła pomyłka. Zamiast nastolatek, powinno być nieletni bandyta. Jak zakażą policjantom działać, to w dekadę będziemy mieli Calais pod Dorohuskiem :( Za słabo mu nakopał, skoro jeszcze mógł się pożalić. Dresy muszą się bać władzy, a nie kpić z niej. W nocy nastolatki śpią, a bandyci łażą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli młody bandyta,bardzo dobrze Panie Krzysztofie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kilka lat pożegna z mundurem? To żart? Przecież jak jest karany, to nie może pracować w Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to cimoszewicz , syn enkawudzisty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dostać bez zawiasów bo nie ma nic gorszego jak bandyta w mundurze bo niszczy dobrą opinię porządnym policjantom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...