Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Doskonale. Ludziom innej profesji będzie bezpieczniej w razie wpadki. Dlatego podobnych ćwiczeń ma być więcej. I mają być obowiązkowe. Policjant nie może być gorszy od The Billy Kida. Jedno jest pewne. Policjant nie sprowokuje Cię do pojedynku po tym, jak odda Ci broń bez naboi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawody mają się odbywać w warunkach ekstremalnych i przede wszystkim w ruchu. Policjant ma być szybki, skuteczny i posłuszny szefom. Wkrótce polscy policjanci zmierzą się z policją w USA. Popieram takie zawody, również te bez symulowanej akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze i wszedzie policja j...bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród amatorów istnieją wyborni strzelcy. Kiedyś z dwoma kumplami byliśmy w Pobierowie. Codziennnie strzelali za darmo, bo trafiali 10/10. Byłem tym zdumiony. Zawsze co najmniej raz pudłowałem. Szef strzelnicy powiedział, że jeszcze z takimi nie miał do czynienia. Oni nie byli ani milicjantami ani policjantami. Dysponowali też znakomitym refleksem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo nie będzie miał kto w Policji uczyć młodych. Szkoły, które kończą nie nauczą życia ani myślenia ? A te zmiany kadrowe do niczego dobrego nie prowadzą. Popatrzcie na Powiaty w skali województwa ??? Jakie doświadczenie, jaki staż pracy, jaką ścieżkę kariery mają osoby zajmujące "kierownicze stanowiska" ??? Dokonaj analizy i ODPOWIEDZ na pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież policja działa bez ochrony. Ponadto policja musi wykonywać rozkazy zwierzchników, które nie zawsze są normalne. Dlatego nader często jest tak, że policjant przegina, bo jest osamotniony i nie chce zarwać w jałopę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżelii człowiek nie rozumie, że (4+6=10 i 6+10=16) daje(implikuje, pociąga za sobą, wynika, to być musi, to warunek konieczny brzmi) (2+3=5 i 3+5=8), to nie zrozumie żadnego mojego dzieła. Da się zabić i przed zabiciem oświadczy, że nie rozumie i że wie za co ginie, ale z LWG się nie zgadza. Nie przyjmuje do wiadomości, że tylko jedna spośród trzech liczb w danym rozwiązaniu [X,Y,Z] lub w uporządkowanym (X,Y,Z) będzie parzysta i dwie nieparzyste. I każdy matematyk da się zabić, alby tylko LWG nic z tego nie miał. Czyli, jeśli LWG powie, że 1+1 =2, to każdy matematyk da się zabić, stwierdzając przezd egzekucją: LWG nie ma racji, to brednie, że 1+1=2. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dlatego mam odebrane niemal wszystkie prawa człowieka? 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE . 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...