Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za sąd który wypuszcza na wolność groźnych przestępców Te łobuzy powinny trafić za kratki a nie ukarani jakimiś śmiesznymi wyrokami w zawieszeniu SKANDAL!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwelem się urodził i cwelem zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzieciaka złapią z trawką i 3 lata dają . Niech mi ktoś to wytłumaczy bo ja nie wiem o co tu chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Ireneusz I? Ireneusz Sajecki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrych prawników mieli i nieźle posmarowali sędziemu.państwo w państwie.W innym kraju za pobicie inwalidy posiedzieli by ładnych parę latek.Zawsze wiedziałem że do Policji idą same oszołomy.Nawet mam kilku znajomych którzy mieli problemy w szkole.hehe tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można generalizować że do policji idą same oszołomy, ale niestety w tej jak i w innych służbach służy cała masa dewiantów którzy nie powinni samodzielnie chodzić nawet na grzyby. traf chciał że swego czasu zrobili komuś dobrze, tudzież dali w łapę i stąd ta praca!!! ale nie generalizujmy że w mundurowych służą sami psychopaci!!!! policjant który ostatnio telefonicznie uratował dziecko jednoroczne, a policjant który po służbie złapał 2 bandytów, nawet policjanci którzy w zimie weszli do Bystrzycy by wyłowić szczeniaka którego jakaś baba wrzuciła!!! mnóstwo jest przypadków wzorowej służby, szkoda tylko że takie śmiecie jak ci tutaj psują dobre imię i sprawiają że człowiek nie wierzy w tę instytucję! mam nadzieje że tych bydklaków spotka smutny koniec i zapiją się gdzieś w melinie po czym zostaną spałowani przez siebie podobnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywanie policyjnych bandytów, brutalami, to przegięcie redakcji. To tak, jakby nazwać policjanta - bandytę, uczciwym (prawie) człowiekiem. Mierzyć i nazywać tych bandziorów w mudurach właściwą miarką. Inaczej dalej sądy będą miały różne miarki, dla dewiantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za jakiś czas będa ich nazywać "dwa minus dobry"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ku***m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zna pełne nazwiska tych dwóch frajerów, co pobili pijaczka? Przyda mi się taka wiedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA POMYŁKA!! IRENEUSZ S!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kary sa bardzo sluszne bo w takim malym miasteczku jak Swidnik policjanici czuja sie bezkarni...te kary skoro sa tak niskie to powinny byc bez zawieszenia...swoje powinni odsiedziec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
nie można generalizować że do policji idą same oszołomy, ale niestety w tej jak i w innych służbach służy cała masa dewiantów którzy nie powinni samodzielnie chodzić nawet na grzyby. traf chciał że swego czasu zrobili komuś dobrze, tudzież dali w łapę i stąd ta praca!!! ale nie generalizujmy że w mundurowych służą sami psychopaci!!!! policjant który ostatnio telefonicznie uratował dziecko jednoroczne, a policjant który po służbie złapał 2 bandytów, nawet policjanci którzy w zimie weszli do Bystrzycy by wyłowić szczeniaka którego jakaś baba wrzuciła!!! mnóstwo jest przypadków wzorowej służby, szkoda tylko że takie śmiecie jak ci tutaj psują dobre imię i sprawiają że człowiek nie wierzy w tę instytucję! mam nadzieje że tych bydklaków spotka smutny koniec i zapiją się gdzieś w melinie po czym zostaną spałowani przez siebie podobnych
hehe dobre .tylko do tego policjanci się nadają.Ściągnąć kotka z drzewa, wlepić mandat pijaczkowi czy kierowcy który chciał trochę szybciej gdzieś dojechać .Nieudacznicy w mundurach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...