Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjna interwencja na Tatarach. Zarzuty dla osób które przeszkadzały policjantom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 sierpnia 2019 r. o 15:07 Powrót do artykułu
A ci pacjenci z innych patroli to z którego byli szpitala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że w patrolach jeżdżą też pacjenci. no proszę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci pacjenci z innych patroli to z którego byli szpitala?
 Podejrzewam że był to Murdoc z klasycznego serialu "Drużyna A" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzorowa akcja policji. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne widoki jak osiedlowe macho na glebie a czasem ci "mocni" popuszczają w majty. Na drugi raz nim rzuci się na policjanta morze przypomni sobie kolano na szyi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci pacjenci z innych patroli to z którego byli szpitala?
Tramwaju się czep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomogli pacjenci z innych patroli xD. Ktoś to regaduje przed wypuszczenie na stronę?, Hue Hue Hue a patolom wiadomo co w wiadomo co xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatarska "rodzina" znana już chyba w całym kraju. Chcieli zabłysnąć i udało się. To jest ich 5 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afgan Afgan :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karetkę wezwij!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni nie wzywali karetki tylko "zamawiali" - jak jak pizzę :D tylko nie wiem czemu karetkę, do zbierania śmieci z ulicy to są śmieciarki, nie karetki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja Karina, nic mi nie zrobiom bo ja w cionży a pozatym to w domu mam jeszcze dzieci Jessice, Brajan, Dzastina, a młode będzie Kevin lub Venesa. Jeszcza nie wiem bo zamuwiła ja karetkę a on nie przyjechała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literówka się wkradła, pacjenci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za ani i przeciw ale by dobrze było do debaty ludzkiej nad takimi problemami zaangażować trochę bardziej wykształconych ludzi niż pismaki co to takie kwiatki piszą! 8 lat nierządów Tuska i ferajny i okradanie narodu naradza bunt i opor przeciw władzy nawet nie myśląc że teraz mamy inne polityczne osoby w Warszawie co wyciągają rękę do ludzi do Polaków i do narodu! Policja musi podchodzić po ludzku i dawac przykładne dowodu na możliwość zmiany postawy agresywnej na czysto patriotycznym! dajmy tym szanse takie jakżeśmy my mieli co to by się edukować i walczyc o prawdziwą Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale byk walnęła redakcja, "z pomocą policjantom poszli pacjenci", jacy pacjenci ze szpitala, ale jakiego. Byk ale byk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie jestem za ani i przeciw ale by dobrze było do debaty ludzkiej nad takimi problemami zaangażować trochę bardziej wykształconych ludzi niż pismaki co to takie kwiatki piszą! 8 lat nierządów Tuska i ferajny i okradanie narodu..." - co ten "polak i Patriota.." brał, może pigułki były za mocne ???
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie jestem za ani i przeciw ale by dobrze było do debaty ludzkiej nad takimi problemami zaangażować trochę bardziej wykształconych ludzi niż pismaki co to takie kwiatki piszą! 8 lat nierządów Tuska i ferajny i okradanie narodu..."
"Przez 8 ostatnich lat, Polcy i Polacy" - stara śpiewka wraca :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki był twardy, a tu tylko: karetkę chcę :-))) Chyba do zmiany pampersa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu tych patusow poprosił bym sąd o 10 lat bo moze ludzie zapomną jak nie to jak wyjdę to będzie z frajerów niezła Brechta na dzielni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...