Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policzą wszystkich bezdomnych w woj. lubelskim

Utworzony przez Gość, 6 lutego 2013 r. o 13:34 Powrót do artykułu
Co ma wespólnego policja z bezdomymi. Policja ma zabezpieczać wewnętrzne bezpieczeństwo obywateli, a nie liczyć bezdomych, ptaki, gady i tp. W ten sposób policję odsuwa się od zadań bezpieczeństwa wewnętrznego. Takie liczenie winni przeprowadzić pracownicy socjalini i Straż Mjejska. Chyba, że komuś z policji po promilach lub opiatach zalezy na zachwianiu zadań wykonywanych przez policję być może w tym czasie planowany jest transport kontrabandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko licz się z tym, że pracownicy socjalni pracują do 15.30. Więc kto ma to uczynić jak władni unikają płacenia nadgodzin i w ogóle ich brania. Cel może i ma sens, ale prowadząc go należy zaznaczyć, kto ma to uczynić i w jakim zakresie. A swoja drogą mam wejść w pustostan, aby policzyć bezdomnych i niego nie wyjść? Musi być obstawa funkcjonariuszy Policji, Straż Miejska jest za cienka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko licz się z tym, że pracownicy socjalni pracują do 15.30. Więc kto ma to uczynić jak władni unikają płacenia nadgodzin i w ogóle ich brania. Cel może i ma sens, ale prowadząc go należy zaznaczyć, kto ma to uczynić i w jakim zakresie. A swoja drogą mam wejść w pustostan, aby policzyć bezdomnych i niego nie wyjść? Musi być obstawa funkcjonariuszy Policji, Straż Miejska jest za cienka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co to komu potrzebne.Chaty im dadzą po liczeniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pieprzona solidarność z lat 80 liczy i to za darmo, to oni doprowadzili do takiego stanu, że ludzie nie mają pracy, załamują się i zostają bezdomnymi. Za komuny tego nie było, a jak były to jednostki, bo nawet najgorsi obibocy dostawali nakaz pracy. także solidarności nie podobały się dawniej czyny społeczne, to niech teraz oni zapieprzają jako wolontariaci jeden wuj, tylko inaczej nazwany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co?poże to im?tusek im pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Tylko licz się z tym, że pracownicy socjalni pracują do 15.30. Więc kto ma to uczynić jak władni unikają płacenia nadgodzin i w ogóle ich brania. Cel może i ma sens, ale prowadząc go należy zaznaczyć, kto ma to uczynić i w jakim zakresie. A swoja drogą mam wejść w pustostan, aby policzyć bezdomnych i niego nie wyjść? Musi być obstawa funkcjonariuszy Policji, Straż Miejska jest za cienka.
to co z tego, że pracują do 15,30, po tej godzinie też będziecie pracować bez wpisywania nadgodzin, wy macie to wykonać a że po cichu, bez pieniędzy to mało ważne, wyżej za to sobie wezmą porządne dodatkowe premie. Ja już orze tyle lat za najniższa i jak słyszę że oni biorą sobie po ok. 40 tys. dodatkowej nagrody, gdzie ja muszę na to pracować prawie dwa lata to nikogo to obchodzi. Po prostu góra nas traktuje jak niewolników i karze nam już od lat zaciskać pasa po to aby oni mieli co brać. Pieprzony kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...