Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież na Poligonowej obowiązuje ograniczenia do 50km/h, po co więc ekrany??? Przecież to miasto. Wygląd będzie tragiczny. Do tej pory ich nie było i nikomu to nie przeszkadzało. Może więc postawić ekrany na wszystkich lubelskich ulicach z większym niż tu natężeniem ruchu. Sikorskiego, Kraśnickiej. Chory pomysł, którego nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ZDW od czerwca nie otrzymał pozwolenia na użytkowanie swojego odcinka???? coś te procedury długo trwają. No chyba ze droga nie jest jeszcze gotowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na Poligonowej obowiązuje ograniczenia do 50km/h, po co więc ekrany??? Przecież to miasto. Wygląd będzie tragiczny. Do tej pory ich nie było i nikomu to nie przeszkadzało. Może więc postawić ekrany na wszystkich lubelskich ulicach z większym niż tu natężeniem ruchu. Sikorskiego, Kraśnickiej. Chory pomysł, którego nie rozumiem.
stary na sikorskiego to akurat by się przydały.. wiem bo mieszkam na puławskiej 26..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary na sikorskiego to akurat by się przydały.. wiem bo mieszkam na puławskiej 26..
 
stary na sikorskiego to akurat by się przydały.. wiem bo mieszkam na puławskiej 26..
W 100 procentach. Ja mieszkam na Sikorskiego 1 i też coś wiem na ten temat. Tak przy okazji 20 lat temu, gdy sprowadzałem się, to spółdzielnia zapewniała, że "lada moment" będą ekrany, że są w planie itp dyrdymały. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego tylko do Zelwerowicza? Przecież dalej do ronda przy wiadukcie na obwodnicy już od dawna jest skończone. Nawet światła na skrzyżowaniu z Akacjową migają non stop? A i jeszcze - na skrzyżowaniu z Zelwerowicza nie ma świateł - no to gratuluję próby wyjazdu z Zelwerowicza w lewo (do miasta) jak otworzą Poligonową do obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...