Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politycy lubelskiej PO rywalizują już o miejsca na listach

Utworzony przez abdul wisimulacha, 13 lutego 2015 r. o 17:00 Powrót do artykułu
Bukietowa jest naprawdę bezczelna jeśli myśli,że ludzie zapomnieli o jej wyczynach. Ale może ma rację-jej wyborcy są tak głupi,że pewnie i tak będą na nią głosować.I dobrze im tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przypomnienia: partie polityczne są finansowane przez budżet, czyli nas, społeczeństwo! To my, społeczeństwo, fundujemy tym nierobom i moralnym karłom życie w bizantyjskim przepychu. Oni powinni godnie reprezentować nas i dbać o nasz poziom życia. Może pora przypomnieć im jak żyją normalni ludzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak naprawdę to trzeba by wykopać całą wierchuszkę i wziąć ,łodych nie skażonych cynizmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Nowakowski, jak on będzie miał miejsce na liście do sejmu to przestanę głosować na PO wogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W/g Grzegorz Nowakowski to chwilę obecną najlepszy kandydat z Lubelszczyzny. Powinien dostać jedynkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W/g mnie to Grzegorz Nowakowski jest na chwilę obecną najlepszym kandydatem z Lubelszczyzny. Powinien dostać jedynkę. Mój głos ma i mojej rodziny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jedynkę tylko Marta Wcisło, zagłosuje cała wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyściciel kamienic nowakowski pasuje na listę jak świni siodło buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja wieś i cała moja rodzina nie zagłosuje już nigdy na nikogo z sitwy trzymającej władzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W/g Grzegorz Nowakowski to chwilę obecną najlepszy kandydat z Lubelszczyzny. Powinien dostać jedynkę.
On nie siedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skok na stołki rozpoczęty. Narazie na etapie walki o dostep do miejsca przy partytjnym korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo POlskiej polityki wylewa się na lubelszczyznę.Głosuj na nich a będziesz pracował do śmierci i po niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przyjdzie afrykański pomór świn i te kabany,wieprze,maciory zmiecie z powierzchrzni ziemi do utylizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze miejsce powinna dostać ta kandydatka, która jest najlepsza w łóżku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta "dziwka polityczna" , Kamiński nie ma szans w Lublinie. A i Mucha po tym co narozrabiała w ministerstwie sportu też nie za wiele. Lublinianie pamiętają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta banda złodziei i hazardzistów wespół z gumo filcowymi tylko może pójść na śmietnisko historii.Dla takich oszustów na Lubelszczyżnie miejsca nie ma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie szambo, gdzie nas nie ma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożak ma mieć jedynke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński, Mucha.......i tyle. Kamiński oraz Gąsior-Marek w ogóle powinni być skreśleni bo w sprawie regionu są zupełnie anonimowi.Karpiński dużo teraz może Mucha po falstarcie dobrze działała w Min.Sportu i głupotą było jej zwolnienie. Żmijan na stołkach niby wysoko ale w sprawie dróg reion dostaje absolutnie to co miał dostać. Ani s-17 w stronę chełma ani jego obwodnica ani kawałek lublin-lubartów nie są pewne. Sld jak zwykle wystawi prl-bis. i znów przegra.Wyznawcy pisu znów zmarnują głosy na wieczną opozycję. Nikt z lubelskiego pisu nic nie znaczy. Non stop to samo.ciekawy będzie wynik Pana Tułajewa jeśli wystartuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nowego , tylko stołkam się po zamieniają.Było bagno, jest bagno i będzie bagno.Czy naprawdę ktoś   wierzy  ,  że w tym kraju coś się zmieni????Bo ja nie!!!!!!!Taki system jak chce KUKIZ , może by coś zmienił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...