Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politycy walczą o szkolne gabinety dentystyczne

Utworzony przez Waldek, 31 stycznia 2011 r. o 21:08 Powrót do artykułu
kiedy 30 lat temu chodziłem do szkoły byłem wzywany na przeglądy, później leczenie a czasami były akcje fluoryzacyjne. Wydaje mi się, że głównie dzięki temu wciąż mam wszystkie zęby zdrowe i jedynie kilka razy w dorosłym życiu korzystałem z pomocy dentysty. Popieram tą akcję - dzieci mają prawo do takiej opieki. Poza tym wreszcie widać wspólne działanie polityków różnych opcji o nasze sprawy. Tak trzymać - BRAWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to masz szczęście, bo mi po tych słynnych fluoryzacjach, a szczególnie partactwie dentystki szkolnej poleciały zęby. Niestety tak samo jest obecnie, stomatolog kiedy robi na NFZ to odwala pańszczyznę, a kiedy prywatnie to się stara, ten system jest chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zęby lecą' kiedy się o nie nie dba a nie od fluoryzacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dent napisał:
No to masz szczęście, bo mi po tych słynnych fluoryzacjach, a szczególnie partactwie dentystki szkolnej poleciały zęby. Niestety tak samo jest obecnie, stomatolog kiedy robi na NFZ to odwala pańszczyznę, a kiedy prywatnie to się stara, ten system jest chory.
Masz ochotę bulić to nie ma problemu - gabinetów dostatek, ząbki Ci nowe wstawią i jeszcze skomplementują i to nie będzie żadna "pańszczyzna" tylko żeby się pacjent lepiej poczuł skoro zapłacił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zobaczymy na ile nasi politycy mogą być skuteczni, szczególnie p. poseł Mucha w końcu z parti rządzącej (a gdzie jest PSL?). Wreszcie jakaś sensowna inicjatywa, a nie wręczanie kwiatów kiepskiemu ministrowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...