Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taki Dobry Samarytanin dlaczego cztery godziny siedział i patrzył zamiast pomóc : podnieść,umyć, ubrać ,nakarmić do tego nie trzeba medycznego wykształcenia .
 Dlatego pewnie ze od tego jest personel szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Personel szpitala jest od udzielania pomocy a nie pacjenci. I tyle w temacie. Trzeba myc gowno to trzeba, taki zawod sobie wybraliscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od udzielania pomocy medycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 1800 netto też by mi się nie chciało myć kogoś z g*wna. Może nie powinien leżeć na podłodze, ale czy z medycznego punktu widzenia leżenie na podłodze zagraża życiu? Sama czasem kładę się na podłogę jak mnie plecy bolą. Na ulicy to leży, a pod łóżkiem to już krzywda? Może powinny być bardziej motywujące wynagrodzenia, żeby pielęgniarki chciały każdego bezdomnego myć? Plus podpisuje się obiema rękami pod komentarzem z kasjeramk poniżej. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście wolałabym żeby pielęgniarka podająca mi leki czy kroplówkę, raczej nie maczała rąk w czyimś g*wnie. Czy naprawdę nie mamy w szpitalach stanowisk pomocniczych? Sanitariuszy? Salowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,nie oceniajmy zbyt pochopnie innych,to strasznie krzywdzące.Moim zdaniem kazdy zasługuje na szacunek,i pielęgniarka i ten chory człowiek. Osobiscie jednak nie wyobrazam sobie gdyby ktos z moich bliskich zostal tak potraktowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada jest prosta. Nie dajesz nic państwu nie oczekuj by państwo dali tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli z wypowiedzi szpitala ze ten człowiek miał udzielona pomoc to ...........................ja pierdziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w usa leżałby dalej na ulicy ,tam sie nie pier..lą, nie masz pieniędzy to spier... ,a tu zaraz porquwatura i reszta dziadostwa, dziennikarze i inne gupki ,a co to nas w koncu q-wa obchodzi? zabierają mi w ch... na składki zdrowotne(2,czasem 3) i nic z tego nie mam ,nawet zęby muszę leczyć prywatnie ,na ch.. komu takie gó,niane panstwo pisowskie dla bezskładkowych cwaniaków ? wypad ch..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarka ma 1800 netto ? Dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ten fotograf nikogo z personelu nie zawołał? Uczestnik wypadku na drodze jak nie udzieli pomocy to grozi paragraf. Temu fotografowi też by się przydał przydał prokurator ja bym jeszcze dojebał za konfidencje i kręcenie afery.
 A niby dlaczego mial zawolac? Personel powienien tam byc, a nie sie chowac po kątach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych, którzy piszą, że pomoc temu człowiekowi się nie należała - kim wy jesteście, czy jesteście bydlętami, czy ludźmi? To jest człowiek, człowiek chory na jedną z najgorszych chorób, najbardziej skrzywdzony, najbardziej wykluczony. Ten człowiek w pierwszej kolejności potrzebuje pomocy, pomocy ogółu społeczeństwa, każdego z nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet mnie to nie dziwi. Miałem 1 raz doczynienia z niejakim niby dr.Leszkiem O. Profanacja zawodu.Ta y lekarze nawet na grabarz się nie nadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak wyrwać zdjęcie z kontekstu i narobić szumu. Zatroskany pacjent sam powinien mu pomóc, skoto straszny pespnel nie reagował.
 Zatroskany pacjent ma opiekowac sie drugim pacjentem? To po co sa lekarze, pielegniarki i inni pracownicy szpitala? Do brania kasy tylko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 1800 netto też by mi się nie chciało myć kogoś z g*wna. Może nie powinien leżeć na podłodze, ale czy z medycznego punktu widzenia leżenie na podłodze zagraża życiu? Sama czasem kładę się na podłogę jak mnie plecy bolą. Na ulicy to leży, a pod łóżkiem to już krzywda? Może powinny być bardziej motywujące wynagrodzenia, żeby pielęgniarki chciały każdego bezdomnego myć? Plus podpisuje się obiema rękami pod komentarzem z kasjeramk poniżej. Pozdrawiam
Przecież pielęgniarki i położne dostają z NFZ dodatkowo do pensji 1600 zł - RMZ Zębali. Pensja zasadnicza też zależy od tego, czy ma mgr czy specjalizację, kursy oraz doświadczenie. Najbardziej rozbestwiony zawód po lekarzach. Tylko $ w oczach. Pacjent się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście wolałabym żeby pielęgniarka podająca mi leki czy kroplówkę, raczej nie maczała rąk w czyimś g*wnie. Czy naprawdę nie mamy w szpitalach stanowisk pomocniczych? Sanitariuszy? Salowych?
Nigdy nie wiadomo, czy nie w twoim, są różne choroby, ataki, wypadki. A poza tym bardzo rozpowszechnia się zawód opiekuna medycznego. Trochę wiedzy i empatii, a tak na marginesie, doświadzenia choćby w pielęgnowaniu długoterminowo chorej bliskichej osoby. Tylko jak to robić z tymi hybrydami, tipsami, jak samemu się nosi g...o za paznokciami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś mundurowy? W szpitalu MSWiA raczej przypadkowych pacjrntowcnie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem to nieszczęście trafić na sor tego szpitala ,dusiłem się przez opuchnięty migdałek po kilku godzinach dostałem wypis ze stwierdzeniem że nie mają laryngologa pojechałem taxi na sor Kraśnicka szybko na oddział zabieg usunięcia migdałka i dwa tygodnie pobytu w szpitalu także brawo mswia jesteście super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty piszesz jakieś brednie co za darmo ? oblicz przez ile lat płaci się składki . System Opieki Zdrowotnej jest zły , nastawiony na zarobek te wszystkie Niepubliczne za wejście do placówki już ściągają z NFZ za receptę już pełna opłata schodzi,kto to wymyślił 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego mu człowieku nie pomogleś, tylko mu fotki pykaleś??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...