Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Północna: Darmowy prysznic przy myjni

Utworzony przez Gość, 29 maja 2012 r. o 08:43 Powrót do artykułu
Nic wam w tym mieście nie pasuje. Gdzie ma być myjnia? W środku lasu? Jakie chemikalia? Większość ludzi myje zwykłym płynem. Czytelniku - społeczniaku, weź się zastanów na drugi raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak naprawdę to właściciel powinien to zamknąć przekazać działkę dla potrzebujących, np bezrobotnych co nie mają za co nwet wina kupić i muszą chodzić po chodnikach wilgotnych, albo dla jakiejś fundacji co to na platformie się nie zmieściła, a sam niech lepiej zajmie się czymś co pomaga ludziom żyć np marudzeniem na wszystko i wszystkich albo niech 10-go powalczy z układem przed pałacem prezydenckim, albo do jakiegoś związku zawodowego niech się apisze i powalczy o ludzi pracy... Ja ze swojej strony jestem za zamknięciem wszystkich placów zabaw, bo jak przechodzę obok to pisk tych dzieci powoduje uciski w mojej głowie (ewentualnie można by sprobowac ekranow dzwiekochlonnych). Kolejny problem to te dzwonnice. Normalnie szyby mi się trzęsą od tych bim bam. nie moża by tych dziurek w dzwonnicach zamurować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaah no nie moge. Mam nadzieje, że wszyscy którzy tamtędy przechodzili są cali? Wyślijmy jeszcze strażaków, żeby sprawdzili czy przypadkiem ta woda nie jest napromieniowana. Niedługo na Alarm 24 "Od Kowalaskiego spod 2 zalatuje świeżo wypieczonym chlebem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ludzie to się do wszystkiego przyczepiają... najlepiej kur.a sie schować w domu i cofnąć do prehistorii. Człowiek jest taki że musi jakaś awanture wskrzesić bo nie wytrzyma, Myjnia przeszkadza, parkingi nowe przeszkadzają a ptem narzekają że samochody stają na chodnikach. Ja pierd.le po prostu żenada. Najlepiej stanąć w miejscu i ch.j. Gościu co ci się wszystko nie podoba... najlepiej schowaj się i zakop albo wyjedź do afryki tam gdzie ludzie jeszcze prądu nie mają. Właśnie przez takich jak ty polska i lublin są zacofane. Takich ludzi to powinno się do karceru wysłać. OMG!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko za male, w myjni leci woda! jak zyc Panie Premierze, JAK ZYC?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjadą wieśniaki do miasta, zadomowią się i już uważają za miastowych i wszystko im sie nie podoba, to tym wlasnie najwiecej nie odpowiada, przykladem mam sasiadke spod lecznej ktorej przeszkad moj pies i pisze skargi do administracji ze szczeka sobie w godzinach od 8 do 16. Spieprzajcie na wies i sobie tam zadzcie a nie udawajcie miastowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss napisał:
Przyjadą wieśniaki do miasta, zadomowią się i już uważają za miastowych i wszystko im sie nie podoba, to tym wlasnie najwiecej nie odpowiada, przykladem mam sasiadke spod lecznej ktorej przeszkad moj pies i pisze skargi do administracji ze szczeka sobie w godzinach od 8 do 16. Spieprzajcie na wies i sobie tam zadzcie a nie udawajcie miastowych.
Z tym psem szczekającym przesadziłeś. Mam sąsiadów którzy mieli pieska - deb***a. Jak tylko wyszli do pracy to bez przerwy wył i szczekał i też nie widzieli problemu - to właśnie są wieśniaki nie umiejący funkcjonować w społeczeństwie. Na szczęście piesek zdechł wreszcie i jak na razie spoko jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal czytać i tracić czas na takie artykuły...żaaalll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek napisał:
Z tym psem szczekającym przesadziłeś. Mam sąsiadów którzy mieli pieska - deb***a. Jak tylko wyszli do pracy to bez przerwy wył i szczekał i też nie widzieli problemu - to właśnie są wieśniaki nie umiejący funkcjonować w społeczeństwie. Na szczęście piesek zdechł wreszcie i jak na razie spoko jest.
ty miastowy... zapewne sam jestes ze wsi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss napisał:
Przyjadą wieśniaki do miasta, zadomowią się i już uważają za miastowych i wszystko im sie nie podoba, to tym wlasnie najwiecej nie odpowiada, przykladem mam sasiadke spod lecznej ktorej przeszkad moj pies i pisze skargi do administracji ze szczeka sobie w godzinach od 8 do 16. Spieprzajcie na wies i sobie tam zadzcie a nie udawajcie miastowych.
Ty mieszczuch, pisząc takie teksty zastanów się skąd się wywodzisz! Pewnie więcej wsioka w tobie niż w niewinnych ludziach których obrażasz! Pozdrawiam i miłego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko człowiek próbuje rozwinąć skrzydła, otworzyć interes, zarobić pare groszy, znajdzie się ktoś komu przeszkadzają "opary wody". Na każdym kroku znajdzie się ktoś komu to przeszkadza. Prowadząc drobny interes i pracując 12h dziennie przez 6 dni w tygodniu, cały czas zmagam się z jakimiś problemami, albo urząd skarbowy, zus, urząd miasta, straż miejska itd... Ludzie zastanówcie się, po drugiej stronie też jest człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie tędy przechodzę do i z pracy. Owszem, gdy wieje wiatr czasami mgiełka rozproszonej wody jest w powietrzu, ale nawet nie wpływa na samopoczucie, a tym bardziej na ubranie-powietrze "ciut" wilgotniejsze. Nic więcej. Nigdy tez nie czułem żadnych chemikalii i ich zapachu. Nawet zapachu perfum dodawanych do szamponu nie da wyczuć. Widocznie człowiek, który skarży sie na tą myjnię jest albo pieniaczem, albo chorym psychicznie. Myjnia nie przeszkadza nikomu. Jest z dala od zabudowań i bloków. Pomiędzy dwoma jezdniami, które sa bardziej uciążliwe jak ta myjnia. Powiem więcej. Dzieki tej myjni jest tam porządek. Dotychczas rosła wysoka (niekoszona) trawa pełna psich kup Leżało pełno butelek szklanych i plastikowych, szkieł, papierów i innych śmieci. To temu skarżącemu dziadowi nie przeszkadzało? A tak swoja drogą dlaczego redakcja zajmuje sie takimi pierdołami nawet nie weryfikując cudzych pomówień? A ten łazęga nie jest konkurencja dla tej myjni? Przedstawił się? Coś tu śmierdzi-i nie myjnia bynajmniej! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"DZIENNIKARZE" PRZESTANCIE PISAĆ TAKIE pier***Y BO TO JUZ JEST NIE DO WYTRZYMANIA !!! POZIOM GIMNAZJALNY !!! TANIA SENSACJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel myjni wypowiedział się z żelazną logiką. Rzeczywiście cały dzień myte są tam samochody i gdyby faktycznie woda dolatywala do chodnika, to po całym dniu byłby mokry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem jakby to było przez płot z przedszkolem czy placem zabaw, jednak tam jest zwykły chodnik, nawet jak ktoś chodzi bardzo wolno, wiałoby mocno i przy każdym stanowisku ktoś by mył samochód to szanse na zmoknięcie są znikome, a nawet jak ubrania przejdą delikatnie wilgocią to po 2-3 minutach tego teoretycznego silnego wiatru będą znów suche. Ale wyznawcom wełnianych beretów nie przetłumaczy . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem zadowolony, można tanio umyć samochod a ludzie to juz chyba nie mają co robić i stoją tam przed tą myjnią, czekają by krople spadly na ich twarz a poźniej lecą bo chcą zaistniec w mediach. Szukanie sensacji a niedlugo bedzie z kebaba wydobywają sie zapachy jedzenia i przez to bardziej chce jeść i tyje:D nie dobry kebab , coraz bardziej irytuje mnie takie społeczeństwo gdzie ludzie myślą jak tylko dokopać sąsiadowi. Kiedyś Polak z Niemcem nie mogli sie zrozumiec to wiadomo dlaczego a teraz Polak Polakowi wilkiem i myslenie jak mu tylko dokopac żeby sie nie udało, najlepiej to żeby tą myjnie zamkneli a pewnie ten co pisał nie ma samochodu i jest zazdrosny że on musi chodzic na piechote a ludzie mają ładne, czyste samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek człowiekowi wilkiem a zombie zombie zombie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, no lepiej było, jak tam chaszcze były i "zatroskani mieszkańcy" mogli się przy tanim bełcie spotkać. Teraz biedaczki muszą do wąwozu pomiędzy Oratoryjną a Organową drałować Przecież to o pomstę do nieba woła, że ktoś tam mógł im myjnię otworzyć! Ciekawe, czy "zatroskany czytelnik" nie jest przypadkiem pracownikiem pobliskiej stacji benzynowej. Często tam właśnie myłem samochód "na szczotkach" i zawsze w soboty i niedziele były kolejki. Ostatnio kolejek do tamtej myjni nie ma, co zapewne dla właściciela stacji i jej pracowników jest faktem daleko bardziej irytującym, niźli "mgła" z myjni bezdotykowej obok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...