Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska smogowym liderem Europy. Czujemy to w Lublinie

Utworzony przez LAS, 21 stycznia 2021 r. o 23:22 Powrót do artykułu
Co w tej sytuacji robi zarząd województwa lubelskiego oraz stosowny wydział zarządzania kryzysowego poinformowany wczoraj przez GIOŚ o przekroczeniu w Lublinie poziomu informowania o dobowym poziomie ponad 104,3 μg/m3 pyłów zawieszonych PM10? Nic! Na zdrowie tym, którzy odpowiadają za przedwczesne zgony w Lublinie na poziomie od 223 do 346 zgonów rocznie, co zostało zacytowane w komentowanym artykule! Nie tylko zresztą im na zdrowie. Pozostałych pomijam, by znowu nie próbowali mojej osoby kierować lub umieszczać tam, gdzie przebywać powinni sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostałych pomijam, by znowu nie próbowali mojej osoby kierować lub umieszczać tam, gdzie przebywać powinni sami
Buhahahahaha. Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. I lecz się na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostałych pomijam, by znowu nie próbowali mojej osoby kierować lub umieszczać tam, gdzie przebywać powinni sami
Buhahahahaha. Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. I lecz się na nogi
 Wzajemnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzajemnie!
Już Einstein stwierdził, że dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i Twoja głupota.Zmień lekarza. Ten Cię okłamuje. I lecz się na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...