Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska to nie wstyd. Co wulgarnego i obscenicznego było na Marszu Równości w Lublinie [komentarz]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2018 r. o 19:19 Powrót do artykułu
Won z naszego miasta. Zjechała się ekipa z Warszawy i robi dym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie na myśli te flagi z orłem na teczowym tle? Nie takiej Polski chcemy. Po co afiszujecie się że swoją orientacja? Ja nie manifestuje swojej heteroseksualnosci. "Chłopak dziewczyna normalna rodzina".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno szło 1500 osób? po zdjęciach czy filmiku widać było maks 500 z czego byli policjanci i gapie. Odrażali goście z kolorowymi sztucznymi dildosami, którymi machali w tłumie. Raczej normalni homo nie uczęszczają na takie marsze tylko normalnie żyją, dopóki nie robicie marszy i nie wchodzicie z tym w kogoś wolność, ludzie będą to tolerować, ale nie zaakceptują. Przynajmniej 90%. Skoro akceptujecie każdego to także zaakceptujcie homofobów, w końcu to też ludzie :P0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MISTRZU PIÓRA jesteś WIELKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HOMO FATHER. A co to za g....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie akceptujący innych ludzi - To wstyd dla Polski? ps. Kogo chcielibyście spotkać na ulicy po zmroku - uśmiechniętą dziewczynę czy chłopaka czy wygolonego "patriotę"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Anna Dąbrowska nie ma oby coś wspólnego z Tvp Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na siłę promuje się wynaturzenia, coś co jest sprzeczne z naturą? Homoseksualizm i lesbjanizm w dotyka tylko i wyłącznie "nasienie węża" czyli chazarów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"uśmiechnięta, wesoła Polska" - nie, to nie jest żadna Polska. Nie w takiej Polsce dorastałem. To jest moda, która przyszła do nas z USA i pokłosie rewolucji seksualnej z 1968 roku, nic więcej. Niech ci uśmiechnięci, fajni geje wracają do sypialni i tam robią sobie co chcą zamiast swoją seksualność wyciągać na ulicę. Nie chcę podziwiać waszych marszów LGBT, podobnie jak nie chciałbym oglądać marszów koprofilów, dendrofilów, gerontofilów, miłośników BDSM, fetyszystów stóp, miłośników kazirodztwa, seksu grupowego, promotorów promiskuityzmu ani wszelkich innych praktyk seksualnych, niezależnie od tego czy są one "naturalne" czy nie. Wracajcie do sypialni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismaku, w *** byłeś gówno widziałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę iść w tęczowej paradzie niż żyć w brunatnej monokulturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, Wy uważacie, że maczanie członka w kale to jest nowoczesność? Leczcie się pe.dały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
• Mężczyźni współżyjący ze sobą nie odziedziczą Królestwa Bożego. (1 Kor 6.9) • Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. (Kpł 20.15)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GENIUSZ to pisał, prawdziwy GENIUSZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzyjcie materiał filmowy i wyciągnijcie wnioski. Kto jest chamski, agresywny, wulgarny? Mam nadzieję, że nie macie kłopotów z oczami i racjonalnym myśleniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agresja wzięła się z niechęci mieszkańców miasta, organizator z zewnątrz, ponad połowa uczestników także z zewnątrz (ponoć autokary nawet ze Szczecina wiozły uczestników), cały ten spęd odbył się bez najmniejszej akceptacji ze strony mieszkańców Lublina. Gdyby zrobić tu uczciwe referendum pomysł marszu dostałby max 6% na tak. Uwzględnijcie opinię miejscowej społeczności. A prezydent Żuk powinien był od początku zabronić tej hucpy, zdecydowanie, a nie kluczyć. Nie podzielam opinii, że to tylko wina sędziego. Może gdyby prezydent był zdecydowany od samego początku, wyrok byłby inny. Interpretacja prawa może być różna. Moim zdaniem prezydent miasta był w tej sprawie co najmniej chwiejny, zabronił marszu ale ze sporym opóźnieniem, nieważne, że czekał na opinię policji. Nie musiał czekać, doskonale przecież wie, jakie panują nastroje w mieście i regionie. I nie mówcie, że marsz zakończył się sukcesem. Plajta totalna, bo marsz nie miał poparcia mieszkańców. Gdyby nie obecność policji, ludzie by ich zmietli. Żadna sztuka paradować, gdy chroni pała policjanta. Jakoś narodowcy nie potrzebują tak dużej obstawy policji na swoich uroczystościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był ostatni taki marz w Lublinie, żaden normalnie myślący obywatel nie zapłaciłby złotówki na promowanie tego typu rzeczy, to jest finansowane ze środków z zewnątrz by niszczyć Polskę, zabijać wiarę, rodzinę, tradycję i kulturę. Ten marsz to hańba, zdrada, zbrodnia i podłość i policzek wymierzony dla normalnego miasta jakim dotychczas był Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajni homosie ze swoimi homosimi  partnerami lub partnerkami myslę że zostali w domu i oglądali sobie ten marsz przytuleni na kanapie. Geje walczący z piórami i dildami jednak zaskoczyli mnie i też nie przyjechali. Myślę że marsz w wiekszosci składał się z hetero myślących ze wspierają wielką ideę wolności i jakiegoś procentu homoseksualisów którzy mieli ochotę po prostu na taki spacer.Ni to sukces ni to wydarzenie przeszli poszli. Moim zdaniem marsze tego typu tylko niszczą opinię homosiom.Bo często (nie tym razem) przyjeżdzają osoby bardzo wulgarnie ubrane.To wielu ludzi razi.Jestem hetero to chyba już nie w modzie ale nie rzucił bym kamieniem w homoseksualistę a gdyby czegoś potrzebował i był moim sąsiadem pomógł bym gdyby miał problem. Drodzy homosie nie zmieniajcie naszego godła i jak musicie juz maszerowac bo macie ochotę to nie zabierajcie kolegów brzydko ubranych z dildo albo na obcasach w majtasach.Pozdrawiam narodowców patiotów fajnie ze jesteście ale nie bijcie nie wyzywajcie tych ludzi oni się od tego niezmienią jak chcecie zrobić coś dobrego to plecam wolontariat lub prace społeczne. Dla mnie osoby typu przedstawicielka lgbt bijaca rozmówcę w tv na wizji to to samo co ludzie z kamieniami. Pozdrawiam tez policje bo oni zawsze dostają po głowie za wszystko i od wszystkich. Ładny szyk. Gdyby marsz został by zakazany nie był by potrzebny i gdyby ludzie nie rzucali kamieniami też by nie był potrzebny. No ale pozdrawiam i potraktujcie to jako komplement za dobrze wykonaną pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"uśmiechnięta, wesoła Polska" - nie, to nie jest żadna Polska. Nie w takiej Polsce dorastałem. To jest moda, która przyszła do nas z USA i pokłosie rewolucji seksualnej z 1968 roku, nic więcej. Niech ci uśmiechnięci, fajni geje wracają do sypialni i tam robią sobie co chcą zamiast swoją seksualność wyciągać na ulicę. Nie chcę podziwiać waszych marszów LGBT, podobnie jak nie chciałbym oglądać marszów koprofilów, dendrofilów, gerontofilów, miłośników BDSM, fetyszystów stóp, miłośników kazirodztwa, seksu grupowego, promotorów promiskuityzmu ani wszelkich innych praktyk seksualnych, niezależnie od tego czy są one "naturalne" czy nie. Wracajcie do sypialni!
 Najwyraźniej dorastałeś na melinie,rodzice nie mieli czasu na wychowanie bo leżeli pijani. Nie mów mi,że taka wizja swiata to normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z naszego miasta. Zjechała się ekipa z Warszawy i robi dym !
 Popieram! Warszawscy naziole won z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...