Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeżeli chodzi o zasługi to pani profesor Starosławska na pewno choćby wybudowanie takiego Szpitala to jest również wizytówka Lublina.Trudno mi krytykować czy bronić pani profesor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Himalaje hipokryzji PiS-u!!! Posłowie PiS bronią dyrektor onkologii a głosowali przeciwko dofinansowniu w kwocie 20 mln tej placówki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiana COZL na lodziarnię wydaje mi się najgorszym rozwiązaniem, a tylko do tego doprowadzą obecne decyzje. Sawicka wiecznie niewinna już dawno opisywała kręcenie lodów na placówkwch ochrony zdrowia, ale naiwni traktowali te proroctwa tylko za przenośnię POetycką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Biskup Ciało nie broni kierowników ARiMR zwolnionych jednego dnia. A broni emerytka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 lata temu pani profesor z ogromną determinacją walczyła o moje życie. Nigdy Jej tego nie zapomnę. Nie wiem jakim była dyrektorem i prawdę powiedziawszy niewiele mnie to obchodzi, ale wiem z całą pewnością, że jest znakomitym lekarzem i podcinanie Jej skrzydeł do niczego dobrego nie prowadzi. Z ogromną korzyścią dla chorych będzie , jeśli będzie leczyła nadal, a tym, którzy chcą Ją od tego odsunąć życzę, żeby nigdy nie byli w mojej sytuacji, kiedy człowiek szuka ratunku, a domu czekają małe dzieci. Niech Pani Bóg błogosławi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz , dlaczego taka nagonka medialna ? może to też polityczne zagrania , kolejna niepokojąca informacja to popierający i głoszący z ambony kler. To może zamiast kilku artykułów dziennika na jednej stronie lepiej zapytać jak traktowani są pacjencji , pracownicy i dopiero później wyrażać opinie co do zwolnienia z pracy tej osoby , być może decyzja była słuszna albo i krzywdząca bo jak się okazuje to miejsce zajmuje po pani profesor dr Maciej Kondratowicz-Kucewicz , co ciekawe jego ojciec był dyrektorem przed Elżbietą Starosławską :) Naprawdę troszkę to zabawne , choć do śmiechu pacjentom na pewno nie będzie . Jak widać stanowisko lukratywne , bieganie z pretensjami do dziennikarzy i robienie szopki medialnej czy to konieczne pani profesor ? Jak widać to w Lublinie tylko znajomi urzędników i lekarzy mogą liczyć na dobrą prace , pozostali ( najniższy sort) choć doświadczenie i predyspozycje mają wyraźnie wyższe jak Lubelskich polityków to jednak czeka najniższa krajowa albo praca w Holandii , UK czy Norwegi co zresztą widać na ulicach Lublina . Marszałek zamiast panią profesor powinien odpowiadać przed pasażerami dlaczego zabrał jedyny środek lokomocji obsługujący Kraków , busami to co najwyżej do rodzimej wsi może dojechać i nie zmuszać pozostałych do jeżdżenia środkiem transportu który do tego się nie nadaje przez ponad 5 godzin . Oddać Polskiego Busa pasażerom i dla urzędasów podstawić busy z logo PSL :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo marszłki. w onkologi pracownicy sie cieszą.tylko oficjalnie zastraszeni występują zę będą za nią tęsknic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta Unia Onkologii chrzani?? Starosławska rujnowała finansowo szpital, zrobiła sobie prywatny folwark dla "krewnych i znajomych królika" i trzeba żeby szybko to ktoś ukrócił zanim do końca onkologię w Lublinie zniszczy. Odwołanie Starosławskiej nie oznacza zaprzestania leczenia raka w Lublinie. Nareszcie ludzie będą mogli pracować spokojnie zamiast marnować czas na akcje i "pielgrzymki" z panią dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...