Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
patrząc na jakość obsługi i wynajmowanego taboru... życzę powodzenia. ale to może metoda na przejęcie tych rozkładów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak to powiedział ktoś ostatnią w autobusie, polski bus robi się coraz bardziej polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz. Z tego co się orientuję, nie są to nowe kierunki. BP Tour obsługuje je od lat, więc nic nowego nie widzę. Nowe może dla Polskiego Busa ale nie dla pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można zmienić mentalności. Jakość Polskiego Busa jest poważnie zagrożona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I jak to powiedział ktoś ostatnią w autobusie, polski bus robi się coraz bardziej polski...
PolskiBus to firma jak najbardziej polska, która odprowadza podatki w Polsce. Powstała chyba z kapitału szkockiego, ale teraz to już nieistotne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę porównać ceny na bp tour do nowego Sącza 49 zł a na polskim busie 20 zł .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I jak to powiedział ktoś ostatnią w autobusie, polski bus robi się coraz bardziej polski...
PolskiBus to firma jak najbardziej polska, która odprowadza podatki w Polsce. Powstała chyba z kapitału szkockiego, ale teraz to już nieistotne.
Tu bardziej chodzi o jakość obsługi i czystość w pojazdach. No i tapychanie klimy bo działa jak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla pasażerów też się zmieni i to raczej nie na gorsze. Polski Bus wymaga, aby wszystkie połączenia były realizowane normalnymi busami, a nie ciasnymi busikami. Poza tym Polski Bus w miarę dba o jakość swoich usług i raczej nie pozwoli sobie, żeby ktoś pod jego szyldem odwalał fuszerkę i psuł markę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie pomyśleli o połączeniu z Wrocławiem. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szoda ze ma połączenia Lublin -Szczecin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykład pozytywnego działania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No połączenie ze Szczecinem było by mega. Ale chyba nie ma co póki co na to liczyć :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autokary Polskiego Busa sa komfortowe i wygodne z wystarczajaca przestrzenia na nogi. Do tego sa rozkladane siedzenia. Kazdy kto jechal tzw. "autokarami BP Tour" wie, ze takich warunkow do podrozy nie bedzie mial zapewnionych. Siedzen w autokarach BP Tour nie mozna przesunac do srodka. W "autokarach" BP Tour, ktore sa tylko wieksza wersja starego rozklekotanego busa jest tez bardzo malo miejsca na nogi. Szkoda, ze POLSKI BUS zgadza sie na tak drastyczne obnizenie jakosci swoich uslug wypracowanych przez lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bp Tour to jeden z najgorszych przewoźników , poziom kultury kierowców słychać niejednokrotnie w busie , nawet pasażerowie żartują że jaki właściciel tacy kierowcy. To ta firma do niedawna woziła nas zdezelowanymi busami twierdząc że to autobusy , wiec z takiego układu Polski Bus będzie tylko obrywał za partaczy. Polski Bus zawsze kojarzył mi się z bezpiecznymi autobusami ,miłymi kierowcami , braku opóźnień, w Bp Tour opóźnienia to codzienność , działającym wifi i oraz planowanym postojem , Bp Tour to odwrotność Polskiego Busa i wszystko co najgorsze , przerwy brak na WC często na trasie 5 godzin gdzie na koniec okazuje się że bus jechał 6 godzin !!! i wifi nie działa i kierowcy ustawiają klimę tak że przeziębienie gotowe bo trudno w lecie siedzieć w kurtce w autobusie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na trasie do Białej Podlaskiej mialy być pd tej drugiej firmy nowe, komfortowe autobusy. Czy BP TOUR tez bedzie tak nas wozil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pod wspólnym szyldem będziemy wykonywać trzy rejsy dziennie do Krakowa Pozostałe nasze kursy na tych trasach będziemy wykonywać głownie busami" Czyli bp tour wracają do starych rozklepanych busiorów z brawurową jazda kierowców , w wiecznymi opóźnieniami i niezapomnianą jazdą wytłuczonym busem gdzie można zwymiotować a wysikać to będzie się można w gacie jak ktoś nie wytrzyma przez kilkanaście godzin :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wam nic nie pasi.... Nowe połączenia źle, brak połączeń żle. Może jeszcze samolotem ma Was ktoś wozić za 1 zł??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sciema i tyle, Bp bal się Pb to się sprzedał, żeby nie musieć likwidować tras, ciekawe co na to Olszak jak mu Warszawę znów obstawił kursem, na razie jednym ale mają być kolejne. Podany czas przejazdu 4.45 lecz jak znam możliwości i nakazy prezesa B to będzie 6.30 żeby innym przewoźnikom zabierać pasażerów i zatrzymywać się na każdym przystanku w każdej miejscowości. Pracowałem tam przez 2 miesiące za głodową stawkę 8 zł na godzinę na zleceniu,to wiem jak to działa, teraz tylko Ukraincy tam jeżdzą bo Polacy nie chcą. Polski bus podnosi standardy, wystarczy poczytać na necie jak piszą o garden servis o albatrosie a każdy ko słyszy bp tour to wie co to za firma i omija z daleka. Niech powie prezes ile kierowca jeździ dni z rzedu i na czyich kartach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bp Tour to partacze , Polski Bus to klasa :) Bp tour nie ma porządnych autobusów tylko ciasna zbieranina i mało kulturalni kierowcy , ciekawe czy będzie dalej notoryczny brak wifi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem kierowcą busa ale nie pracuję w żadnej firmie o której jest mowa. Jeżdżę na trasie w której podróż trwa ok 3,5 godz w jedną stronę. Powiem może kilka słów na temat zarzutu że wielu kierowców jest chamskich. Pracuję jako kierowca autobusu od 12 lat i powiem szczerze że przez większość tych lat byłem bardzo miły dla pasażerów, nawet jak mnie ''opluwano, obrażano'' itd. Teraz jeżli ktoś jest dla mnie miły i kulturalny ja również jestem miły, pomocny i kulturalny a jeżeli ktoś wsiada już z problemem i myśli że kierowcę można zbesztać, zgnoić, poniżyć bo to tylko kierowca a jestem wielkim pasażerem bo płacę i wymagam to najzwyczajniej w świecie odpowiadam chamstwem na chamstwo. Ludziom nie dogodzi, każdego dnia ta sama sytuacja: za szybko, za wolno, za ciepło za zimno, za drogo, za dużo przystanków, za mało, robienie chlewu na swoim miejscu siedzącym to już standart, pozostawianie po sobie, papierków, chusteczek higienicznych, puszek po napojach, wszystko powciskane między siedzenia, na półkach, wszędzie pozostałości po kanapkach, pączkach itd. Obwinianie kierowcy za wszystko, za korki, za pogodę, za przepisy których powinien się trzymać, za ceny, za to że stara się pilnować porządku w autobusie a przecież jak to kierowca nie pozwala jaśnie pani wsiąść do busika z gorącym kebabem czy inną zapiekanką przecież jasnie pani jest głodna i jak to może komuś ten zapach przeszkadzać? Takich przykładów mogę podać dziesiątki, koniec końców każde zwrócenie pasażerowi uwagi przez kierowcę skutkuje jednym określeniem kierowca cham. I teraz pomyślcie sobie jeżeli kierowca musi się z tym zmagać powiedzmy 8 godzin dziennie, codziennie i przez kilkanaście lat to Wy byście nie zchamieli?? Najpierw tak mi się wydaje że pasażerowie powinni zacząć więcej wymagać od siebie przede wszystkim kultury, wyrozumiałości, bo przecież z kim przystajesz takim się stajesz więc jeżeli kierowca niestety w większości otaczany jest codziennie przez buractwo to jaki on ma byc po tych kilkunastu latach? Na koniec napiszę że po tych 12 latach pracy w większości z motłochem kończe karierę kierowcy autobusu, busika mam po prostu zwyczajnie tego dość i za dwa tyg rozpoczynam zupełnie inną pracę gdzie nie będę musiał już na szczęscie wozić ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...