Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż Amelce i zjedź pod ziemię na wycieczkę po kopalni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 r. o 22:01 Powrót do artykułu
Daj Boże zdrówko tej Małej Kruszynce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ dają a darmo zdrowym, modym rodzicom a natomiast ci rodzice mające chore dzieci muszą żebrać aby je leczyć, wstyddd, i to katolicki rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak przejdzie ustawa, że nawet bardzo chor dzieci beda musialay sie rodzic to wiecie co bedzie ? to rodzice beda musieli zbierac dla nich pieniadze, bo panstwo oczywiscie jak zwykle sie odwroci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam piękne zdrowe dziecko. Pracę mam ciężką. Zapewniam bezpieczeństwo społeczeństwu , poprzez ochronę przed recydywistami , patologią . Ta patologia dostaje 500+ a mi czesto brakuje do pierwszego... Czy moje dziecko nie zasługuje na te pieniądze????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jak przejdzie ustawa, że nawet bardzo chor dzieci beda musialay sie rodzic to wiecie co bedzie ? to rodzice beda musieli zbierac dla nich pieniadze, bo panstwo oczywiscie jak zwykle sie odwroci
Będą przytułki przy parafiach.!?I na Nowogrodzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...