Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę: „Nawet okruszki smakują lepiej niż piękny bochen chleba”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2019 r. o 11:36 Powrót do artykułu
Po co żebrać ? A nie lepiej puścić w skarpetkach paru złodziei z ZSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A 500 plus rodzice przeznaczą na używki tj papierosy, wódka, piwo, wino no i na tipsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W powstającym przy ul. Saperów Kaniowskich w Puławach kościele parafii Świętej Rodziny, trwa montaż wartej ponad pół miliona złotych, granitowej posadzki " - źródło : Dziennik Wschodni ______ Coraz okazalsze i większe budowle, pomniki, a w środku coraz większa zgnilizna, duchowa martwota. PRAWDZIWY BÓG, JEZUS nie mieszka w budynkach, a kościelne " złote pałacyki " przynoszą hańbę, wstyd a nie chwałę. Zamiast tego kościelnego "złotego cielca" lepiej byłoby pomóc potrzebującym i głosić czyste biblijne nauczanie, a nie błędne rzeczy jak np czyściec, spowiedź w konfesjonale, celibat, kult maryjny, urząd papieża, ofiary mszy i wiele innych ... " Najwyższy jednak nie mieszka w dziełach rąk ludzkich, jak mówi Prorok: " - Dzieje Apostolskie 7:48- Biblia Warszawska ______________ GOOGLE : " Bogowie Rzymskokatoliccy : patroni, wstawiennicy, kult Marii i innych stworzeń " ________ GOOGLE : " Biblijne dowody że czyściec jest bluźnierstwem - fałszywe bilety do nieba część 2 "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie chętnie pomogę i oddam fajne rzeczy z których moje dziecko już wyrosło a wyglądają jak nowe i nie mam sumienia się ich pozbyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy akcja w urzędzie miasta "POmóż deweloperowi przetrwać zime" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie chętnie pomogę i oddam fajne rzeczy z których moje dziecko już wyrosło a wyglądają jak nowe i nie mam sumienia się ich pozbyć.
 No no jak nakupowalas ciuchów z 500 plus tj. z pieniędzy  ciężko pracujących podatników jak idiotka to laski nie zrobisz jak oddasz. Bo ja jak ciężko pracuję na każdy grosz to jak mnie ktoś zaczepi abym dał to nie ręczę za siebie, mogę z nerwów w mordę przyłożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie chętnie pomogę i oddam fajne rzeczy z których moje dziecko już wyrosło a wyglądają jak nowe i nie mam sumienia się ich pozbyć.
No no jak nakupowalas ciuchów z 500 plus tj. z pieniędzy  ciężko pracujących podatników jak idiotka to laski nie zrobisz jak oddasz. Bo ja jak ciężko pracuję na każdy grosz to jak mnie ktoś zaczepi abym dał to nie ręczę za siebie, mogę z nerwów w mordę przyłożyć.
 Cytując bohatera "Dnia Świra": "- Też w ryj dać mogę dać" . . . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..te tzw . okruszki ,to ciężkie miliardy które pis rozrzucił na ludzi ,często bez sensu i kontroli .jeszcze mało? ,to może wyjazd zróbcie do kuwejtu kataru ,czy arabii s. ........ściemniacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...