Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż najuboższym. Ruszyła zbiórka żywności

Utworzony przez Gość, 6 grudnia 2014 r. o 17:32 Powrót do artykułu
solidarnościowy z lat 80 zadowoleni jesteście, że mamy tyle osób ubogich, bezdomnych, nawet osobom pracującym trudno jest samemu wyżyć, bo jak zarobią ok. 800-1200 zł, to nie życie ale wegetacja i to samemu a co mówić jak się ma jakieś dziecko/ci na utrzymaniu. Emeryci pomimo ,że przepracowali po 20-45 lat wegetują bo jaką można dostać emeryturę jak całe życie zapieprza sie za ok. 1 tys., TAKŻE BRAWO WAŁĘSA I POZOSTALI  JEGO POPLECZNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubogim pomogą : SIENKIEWICZ, BELKA i SIKORSKI !! ONI na jedną kolację wydają 1500 zł , z naszych, podatników pieniędzy! oczywiście jedzą i piją jakieś wymyślne drinki i potrawy,kosztuje to krocie, a płacimy my, podatnicy! Dla nich taka pomoc to pikuś!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co się dzieje - wstyd, kompromitacja. Za każdym rogiem zbierają dla ubogich, w kościele i  przed kościołem, w sklepach i przed nimi. A to na dzieci, a to na sprzęt a to na ubogich - gdzie jest PAŃSTWO POLSKIE ????????????????????? Jak wam nie wstyd i jeszcze promujecie i popieracie te zbiórki. A FE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po prostu uważam, że jest jak jest i krytykowanie systemu ani państwa nic tu nie pomoże, biednym nagle kasa nie spłynie i lepiej pójść dać od siebie chociażby ten cukier za 2 zł....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po prostu uważam, że jest jak jest i krytykowanie systemu ani państwa nic tu nie pomoże, biednym nagle kasa nie spłynie i lepiej pójść dać od siebie chociażby ten cukier za 2 zł....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny też była bieda ,żyło się skromnie .JESTEM rencistką i mam renty 746,50 zł.To co ręka mi uschnie jak włożyłam do wózka słodycze za 6zł? Jak wam mało pieniąchow to nie siedzcie na d---e i piszcie głupoty.Trzęsi łapka zawsze coś wymyśli żeby nie dać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po prostu uważam, że jest jak jest i krytykowanie systemu ani państwa nic tu nie pomoże, biednym nagle kasa nie spłynie i lepiej pójść dać od siebie chociażby ten cukier za 2 zł....
  jak nie pomoże, wyjdźmy na ulice, rozpierdolmy ten kraj, bo on istnieje ale już tylko na mapie, zabierzmy tym bogatym, bo dorobili się na krzywdzie tych biednych,  DO BOJU, DO BOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny też była bieda ,żyło się skromnie .JESTEM rencistką i mam renty 746,50 zł.To co ręka mi uschnie jak włożyłam do wózka słodycze za 6zł? Jak wam mało pieniąchow to nie siedzcie na d---e i piszcie głupoty.Trzęsi łapka zawsze coś wymyśli żeby nie dać.
  za komuny to nawet mając kaszel dostawało się rentę i kto nie chciał pracować (leń) to szedł na rentę, także dostajesz za darmo tyle pieniędzy to dla ciebie nic te 6 zł, bo teraz to bez nóg i rąk nie chcą dać renty  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie lepiej, aby tych "najuboższych" zagnać do jakiejś roboty, którą wykonują (za srogie pieniądze) wynajęte firmy "z zewnątrz"? np.do wywożenia śniegu, zamiatania ulic... I wtedy mogli by sobie zarobić "na chleb i cukier"... Trzeba dawać wędkę zamiast ryby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za komuny to nawet mając kaszel dostawało się rentę i kto nie chciał pracować (leń) to szedł na rentę, także dostajesz za darmo tyle pieniędzy to dla ciebie nic te 6 zł, bo teraz to bez nóg i rąk nie chcą dać renty
za komuny to nawet mając kaszel dostawało się rentę i kto nie chciał pracować (leń) to szedł na rentę, także dostajesz za darmo tyle pieniędzy to dla ciebie nic te 6 zł, bo teraz to bez nóg i rąk nie chcą dać renty
rentę dostałam1997r przez przyjaciela raka mając 40l.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...