Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż uchodźcom. Możesz oddać koc albo szampon

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2019 r. o 19:42 Powrót do artykułu
niby wyznawcy allacha ,a arabia, kuwejt katar iran ,ma tych uchodzców głęboko w du...? może ktoś sobie zada pytanie w swym zrytym mózgu przez lgbt i lewactwo-dlaczego?? a oni ni chcą głupiego szamponu ,tylko nowego sfartfona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro zawiozę. Tak mnie wychowali rodzice. Zawsze powtarzali że dobroć powraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
broń do ręki i walczyć o swój kraj o swoją ojczyznę a nie "uchodzić"powietrze może uchodzić z mojego lexsusa co najwyżej jak wjadę na gwoździa;-) ci co będą dawać łapkę w dół to za lexusa czy za fakt który napisałem j.w? Proszę o merytoryczne odpowiedzi,aczkolwiek wiem że lewacy nie potrafią tego robić,pozdrawiam wszystkich,szczęść Boże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
broń do ręki i walczyć o swój kraj o swoją ojczyznę a nie "uchodzić"powietrze może uchodzić z mojego lexsusa co najwyżej jak wjadę na gwoździa;-) ci co będą dawać łapkę w dół to za lexusa czy za fakt który napisałem j.w? Proszę o merytoryczne odpowiedzi,aczkolwiek wiem że lewacy nie potrafią tego robić,pozdrawiam wszystkich,szczęść Boże
 Merytoryczne odpowiedzi. A jakie było pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro zawiozę. Tak mnie wychowali rodzice. Zawsze powtarzali że dobroć powraca.
 do gupiej zosi ; niedługo przypłynie cały  statek tej dobroci w ramach powrotu dobra i co zrobisz ,jak po 20,  strach bedzie z domu wyjść gupia zosiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni ich nauczyć że produkty kupuje się w sklepie za pieniądze, a pieniądze zarabia się pracą. Nic za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boszeeee ludzie, jak nie macie nic mądrego do powiedzenia, to nie mówcie wcale... ręce opadają. Przywiozę jutro bądź w sobotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro zawiozę. Tak mnie wychowali rodzice. Zawsze powtarzali że dobroć powraca.
do gupiej zosi ; niedługo przypłynie cały  statek tej dobroci w ramach powrotu dobra i co zrobisz ,jak po 20,  strach bedzie z domu wyjść gupia zosiu?
 Oj dziecko. Mało ty jeszcze w życiu widziałeś... nie głupio ci że piszesz takie inwektywy do 70 latki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty darmozjady... Ja żeby kupić mieszkanie to musiałem brać kredyt na trzydzieści lat, pracuję i go spłacam i nie oglądam się aż mi ktoś da za darmo, dziś w kraju jest dużo pracy ale po co oni mają pracować skoro są nauczeni że wszystko dostają za darmo.... Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro zawiozę. Tak mnie wychowali rodzice. Zawsze powtarzali że dobroć powraca.
do gupiej zosi ; niedługo przypłynie cały  statek tej dobroci w ramach powrotu dobra i co zrobisz ,jak po 20,  strach bedzie z domu wyjść gupia zosiu?
Oj dziecko. Mało ty jeszcze w życiu widziałeś... nie głupio ci że piszesz takie inwektywy do 70 latki?
 droga Pani,głupota nie zna co to wiek ,poza tym jesteśmy stale manipulowani .mam raptem 13 l mniej,ale co tam, mogą zostać dzieckiem ,specjalnie dla Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przybywają immigranci.Oni, czyli immigranci robią dobrą robotę, czyli jak mawiają anglosasi :"good job" Oni, mianowicie siusiają i walą kupy, pod okolicznymi drzewkami i krzaczkami, ku zadowoleniu okolicznych piesków i ich właścicieli,czyli tzw."psiarzy", bo pieski te mają co wąchać i co lizać, a ich właściciele,czyli psiarze, którzy im mordy liżą, też!! smacznego!!Liżą im ofajdane mordki : "on daily basis" jak mawiają anglosasi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie przybędą uchodźcy.Uchodźcy są bardzo potrzebni!Oni, czyli uchodźcy robią dobrą robotę, czyli jak mawiają anglosasi :"good job" Oni, mianowicie siusiają i walą kupy, pod okolicznymi drzewkami i krzaczkami. Ku zadowoleniu okolicznych piesków i ich właścicieli,czyli tzw."psiarzy", bo pieski te mają co wąchać i co lizać, a właściciele, którzy im mordy liżą, też!! smacznego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mi pracującemu i płacącemu coraz to nowe podatki pomoże ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zasiłek im jeszcze dajmy żeby nic już nie robili tylko żyli za nasze pieniądze z podatków tak jak wszystkie te nieroby co siedzą w kryminale powinno być to co rodzina da to będziesz jadł a jak nie to nara pasożycie. Opamiętajmy się ludzie !!!!!!!!;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przygłupów, czyli większości: to są dary, które zostaną przekazane ludziom, również dzieciom w ich kraju, w kraju zniszczonym wojną, w którym większość ludzi nie pracuje, ponieważ pracodawcy nie mogą prowadzić swoją działalność gospodarczą. Jeżeli nie chcecie, nie dawajcie, Wasza wola, ale dziwcie się, że za chlebem emigrują do innych krajów. Jeść trzeba... a ten dzban co napisał o kredycie na mieszkanie na 30 lat lepiej, żeby przestał pić i/lub ćpać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przygłupów, czyli większości: to są dary, które zostaną przekazane ludziom, również dzieciom w ich kraju, w kraju zniszczonym wojną, w którym większość ludzi nie pracuje, ponieważ pracodawcy nie mogą prowadzić swoją działalność gospodarczą. Jeżeli nie chcecie, nie dawajcie, Wasza wola, ale dziwcie się, że za chlebem emigrują do innych krajów. Jeść trzeba... a ten dzban co napisał o kredycie na mieszkanie na 30 lat lepiej, żeby przestał pić i/lub ćpać.
 jak nie rozumiesz kretynie o co chodzi ,to głupot nie smaruj ,poczyta sobie marxa ,a lenina sobie na pamięć naucz i du.py ludziom nie zawracaj ,masz zniszczony mózgotrzepem mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro zawiozę. Tak mnie wychowali rodzice. Zawsze powtarzali że dobroć powraca.
do gupiej zosi ; niedługo przypłynie cały  statek tej dobroci w ramach powrotu dobra i co zrobisz ,jak po 20,  strach bedzie z domu wyjść gupia zosiu?
Oj dziecko. Mało ty jeszcze w życiu widziałeś... nie głupio ci że piszesz takie inwektywy do 70 latki?
droga Pani,głupota nie zna co to wiek ,poza tym jesteśmy stale manipulowani .mam raptem 13 l mniej,ale co tam, mogą zostać dzieckiem ,specjalnie dla Pani
 Jeżeli pomaganie potrzebującym jest według ciebie głupotą, to rzeczywiście pozostań dzieckiem. Niestety, dzieckiem upośledzonym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...