Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysł na Błonia? Miasto szuka nowego projektanta. Nie dogadało się z architektami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 r. o 20:19 Powrót do artykułu
tylko jedyna słuszna, nadworna, ratuszowa pracownia projektowa poradzi sobie z tym tematem, chyba wiecie o kim myslę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie najtaniej to zatrudnijcie imigrantów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę tej ekipie, żeby jak najszybciej odeszła z ratusza i nie szkodziła więcej miastu, jego mieszkańcom i turystom. Kolejny, irracjonalny pomysł. Na Błoniach powinien być amfiteatr, który zbierałby różne estrady, sportivale, boiska do piłki plażowej, itp. To, co teraz władze miasta wyprawiają z Placem Zamkowym, jest zaprzeczeniem logiki i zdrowego rozsądku. Najbardziej idiotyczne, że kiedy na Placu Zamkowym robi się estradę, ludzie, mający odjechać busem z Placu Zamkowego na lotnisko, nie wiedzą, skąd mają jechać. To ma być logistyka i rzetelna informacja turystyczna? Czy władze Lublina nie mają w tej chwili innych problemów, tylko biorą się za rzecz nikomu w tej chwili niepotrzebną? Zostawcie błonia następnej ekipie - ona będzie wiedziała, jak właściwie zagospodarować tę przestrzeń. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 720 tys to niech sobie u siebie w stolycy parki urządzają, najlepiej na terenach po reprywatyzacji :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję zaorać i zasadzić buraki, ewentualnie kartofle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już wiem kto wygra, Te misie od tego obrzydlistwa zwanego centrum spotkania multikuti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Życzę tej ekipie, żeby jak najszybciej odeszła z ratusza i nie szkodziła więcej miastu, jego mieszkańcom i turystom. Kolejny, irracjonalny pomysł. Na Błoniach powinien być amfiteatr, który zbierałby różne estrady, sportivale, boiska do piłki plażowej, itp. To, co teraz władze miasta wyprawiają z Placem Zamkowym, jest zaprzeczeniem logiki i zdrowego rozsądku. Najbardziej idiotyczne, że kiedy na Placu Zamkowym robi się estradę, ludzie, mający odjechać busem z Placu Zamkowego na lotnisko, nie wiedzą, skąd mają jechać. To ma być logistyka i rzetelna informacja turystyczna? Czy władze Lublina nie mają w tej chwili innych problemów, tylko biorą się za rzecz nikomu w tej chwili niepotrzebną? Zostawcie błonia następnej ekipie - ona będzie wiedziała, jak właściwie zagospodarować tę przestrzeń. Wojciech Górski.
Daj juz sobie spokój frustracie. I tak nikt nie zwraca uwagi na twój bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A parking zamkowy dalej będzie parkingiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za paranoja, WYPOCZYNEK-mamy Zalew Zemborzycki, Pojezierze, Las co prawda nie Vegas ale Dąbrowa i tam ma być wypoczynek. SPORT-to na stadiony. EDUKACJA - to mnie powala od tego są szkoły, uczelnie, domy kultury. KULTURA i GASTRONOMIA a to jak najbardziej. NAJNIŻSZA CENA -co oznacza bylejakość i byle co. Tereny nie powinny być "zalesiane" jak chcą urzędnicy bo nie oni są od tego jak i od sugestii od tego są mieszkańcy miasta bo oni najlepiej "czują bluesa" tego miasta i oni wiedzą co tam należałoby wybudować. Moja sugestia dla urbanistów i architektów jest taka aby tam zaprojektować amfiteatr(z ruchomym dachem" choćby z plandeki), gastronomię,parkingi, oraz resztę na tereny zielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prośbę. Przy projektowaniu warto pomyśleć o wybiegu dla psów, takim jakie miasto wygospodarowało już w kilku miejscach w naszym mieście. Pozdrawiam)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...