Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ponad połowa Polaków nie lubi Janusza Palikota

Utworzony przez stary lublinianin, 11 sierpnia 2008 r. o 11:47 Powrót do artykułu
A ja stanowczo mówię nie Palikotowi.On chyba,mimo formalnie wyższego wykształcenia,nie zdaje sobie sprawy ,że jest tylko narzędziem w rękach sprytnyc/cwanych/politykó PO/którzy czynicznie wykorzystują naiwnego Palkota do walki z przeciwnikami."Wspomagany" przez "swoje miliony" niby pryncypialnie walczy o interesy RP,ale w rzeczywistośći osłabia Polskę atakując jeden z najważniejszych organów władz -prezydenta.Ten w sumie prowincjonalny polityk? z mikro stażem w politce jest chyba narcyzem,bo te loczki na czole,kokieteryjny ubiór,szokujące atrybuty/penis/ w sumie czyni go raczej nadwornym błaznem,niż powaznym posłem>Dziwia i tak w sumie niskie wyrazy niechęci do niego na zasadzie pewnej przekory i "robocie" zyczliwych mu mediów czy poszczególnych dziennikarzy.Nikt "normalny" nie chciałby być harcownikiem,'psem"zaczepnym" swoistym "zającem' w walce o władzę.Sprytny Tusk zasłania się więc ludzmi tego pokroju,np. też Niesiołowskim ,by powiedzieć,że przecież to nie ja- i uważa będnie ,że jest w porządku.Wstyd tylko dla KUL,że skonczył tę patriotyczna uczelnię,ale jestem ciekawy jakie miał oceny i co na jego temat mogą powiedzieć profesorowie i koledzy???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wynik" Palikota może i nie jest najlepszy. Warto jednak zwrócić uwagę że I Sekretarz PIS przebił Palikota, zaś Palikot rzutem na taśmę wyprzedził drugiego bliźniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Pana lubię Panie Januszu. Potrzeba nam w polityce takich zakręconych ludzi. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośłe, proszę nie przejmować się wynikami tych pseudo badań. Tzn. wiem, że jest Pan na tyle mądry, że się Pan nie przejmuje, ale musiałem jakoś zacząć. Jest Pan jednym z niewielu dobrych i aktywnych posłów, mądrze myślących. Proszę nie ustawać w Swej pracy - tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
A ja Pana lubię Panie Januszu. Potrzeba nam w polityce takich zakręconych ludzi. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki
Ta 'aga' to nie ja, ja to Aga i nie uznaję "zakręconych posłów", nawet w polityce. zakręceni powinni przejść do jakiegoś schoł, np. Poseł P.... Show"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka część narodu nie lubi Kurskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowcze Tak ,dla Pana Posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
A ja Pana lubię Panie Januszu. Potrzeba nam w polityce takich zakręconych ludzi. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki
Rozumiem, ze popierasz rowniez dryga strone madalu tego "polityka": nieujawnianie w oswiadczeniu majatkowym otrzymywanych z kancelarii sejmu diet/ja wiem, ze glopio podwac, ze sie cos otrzymuje w sytuacji kiedy cos innego sie publicznie deklaruje/ ; bardzo wysokoa absencje w posiedzeniach planarnych izby/sa tacy ktorzy pracuja a sa tacy ktorzy mowia, ze duzo pracuja/ ; publiczne naduzywanie jezyka, gestow i gadzetow/ten to ma klase/ ; nie reagowanie na zlo dziejace sie w okregu wyborczym pod samym bokiem i okiem/kreatywne planowanie przestrzenne/ ; zrzucanie odpowiedzialnosci na innych/oswiadczenie w/s ewentualnych naduzyc wlasnego sztabu wyborczego/ itp. itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin z Lublina napisał:
Panie Pośłe, proszę nie przejmować się wynikami tych pseudo badań. Tzn. wiem, że jest Pan na tyle mądry, że się Pan nie przejmuje, ale musiałem jakoś zacząć. Jest Pan jednym z niewielu dobrych i aktywnych posłów, mądrze myślących. Proszę nie ustawać w Swej pracy - tak trzymać.
"Panie Pośłe, proszę nie przejmować się wynikami tych pseudo badań" - znaczy se jak badania mowia o politycznych oponentach to sa ok, jak o "ideolu" to sa "pseudo" ? "Jest Pan jednym z niewielu dobrych i aktywnych posłów" - o jednej z najwiekszych absencji na posiedzeniach plenarnych. "Proszę nie ustawać w Swej pracy - tak trzymać" - proponuje wesprzec finansowo swojego idola i automatycznie odciazyc podatnikow, bo za co my placimy "zapracowanemu poslowi' to ja osobiscie nie mam pojecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowczyk napisał:
Stanowcze Tak ,dla Pana Posła.
Trzy razy TAK!!! Za absencje!!! Za kulture jezyka!!! Za zatajenie w oswiadczeniu majatkowym otrzymywanych z naszych pieniedzy diet!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego błazna może polubić jedynie taki sam błazen. Cyt,,Gdy słucham ,co mówisz , słyszę ,kim jesteś"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barwna postać która ma odwagę powiedzieć to o czym inni też myślą, ale się boją.Dobrze że przynajmniej jeden po tej" patriotycznej "jak ktoś napisał uczelni ale nie włazi do .... wysoko postawionym tylko robi swoje.Jeden z niewielu którzy chcą aby w RP było lepiej.A to że nie jest na wszystkich posiedzeniach to też żadna wada.Można być na wszystkich a efektem może być tylko zepsute powietrze i wydane jeszcze na takiego pieniądze reszty społeczeństwa.Co robi reszta posłów z Lubelszczyzny?Aby propagować akcję krwiodawstwa wcale nie trzeba być posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
Barwna postać która ma odwagę powiedzieć to o czym inni też myślą, ale się boją.Dobrze że przynajmniej jeden po tej" patriotycznej "jak ktoś napisał uczelni ale nie włazi do .... wysoko postawionym tylko robi swoje.Jeden z niewielu którzy chcą aby w RP było lepiej.A to że nie jest na wszystkich posiedzeniach to też żadna wada.Można być na wszystkich a efektem może być tylko zepsute powietrze i wydane jeszcze na takiego pieniądze reszty społeczeństwa.Co robi reszta posłów z Lubelszczyzny?Aby propagować akcję krwiodawstwa wcale nie trzeba być posłem.
Pelna zgoda bo to nie mniej barwna i szczera postac jak TW"Lech" ktory onegdaj z trybuny sejmowej publicznie rozszyfrowywal skrot PZPR a jezeli mial wyklady u TW "Grey" to "patriotyzm" mozna powiedziec, ze z piorem swojego profesora wyssal. Co do posiedzen sejmu to nie jest tak, ze nie na wszystkich bywa tylko na wiekszosci nie bywa. Jezeli za to chcesz palci to plac ze swoich. Ciekawe jak dlugo bys tolerowal takiego pracownika w swojej wlasnej firmie - sejm to nic innego jak "firma" utrzymywana z naszych pieniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy chcecie od Palikota?Dla mnie jest niezłym politykiem,przynajmniej coś się dzieje w świecie polityki,a na marginesie,jeśli Kaczyński Lech byłby zdrowy to ujawnił by opinii publicznej swoje zdrowie a tak ukrywa,bo chyba nie jest zdrowy.Popieram pana Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista obecnosci napisał:
Pelna zgoda bo to nie mniej barwna i szczera postac jak TW"Lech" ktory onegdaj z trybuny sejmowej publicznie rozszyfrowywal skrot PZPR a jezeli mial wyklady u TW "Grey" to "patriotyzm" mozna powiedziec, ze z piorem swojego profesora wyssal. Co do posiedzen sejmu to nie jest tak, ze nie na wszystkich bywa tylko na wiekszosci nie bywa. Jezeli za to chcesz palci to plac ze swoich. Ciekawe jak dlugo bys tolerowal takiego pracownika w swojej wlasnej firmie - sejm to nic innego jak "firma" utrzymywana z naszych pieniedzy.
A czy właściciel tygodnika, który opublikował ten ranking nie powinien znaleźć się na Twojej liście? A tak na marginesie to przypomnę, że pierwszy z tej listy "agentów" za swoją działalność opozycyjną przesiedział kilka lat w peerelowskim więzieniu, a drugi rozwijał katolicki uniwersytet. Gdy do tego dodamy najsłynniejszego TW "Bolka", który przyczynił się do upadku komunizmu i wyprowadzenia rosyjskich wojsk z Polski to staniemy przed poważnym dylematem. Albo te komunistyczne służby coś spartoliły, albo partolą coś tropiciele z IPN. A posła Palikota oceniam dobrze. Myślę także, że ten ranking zmobilizuje go do skuteczniejszej pracy w komisji sejmowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...