Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porysowała kilka samochodów. Kto ją rozpoznaje? (wideo)

Utworzony przez Belzebub, 21 stycznia 2014 r. o 10:24 Powrót do artykułu
z twarzy podobna zupełnie do nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za karę powinna przez 5 lat sprzątać psie gówna na trawnikach. Wtedy by się nauczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadne, parkowali na chodniku i dlatego ta rysa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w pracy na nocnej zmianie jej nie poszło .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, niech ją znajdą nałożą kilkukrotnie wyższa karę to może ten amrgines społeczny w końcu się czegoś nauczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że dopadną tą ...
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ostatnio sam miałem ten problem, 500 zł na malowanie boku bo jakiś szmaciarz się nudził!!! Żadna straż miejska ani policja tego nie widziała a jak wyszedłem z psem a ten ... na trawie to cioty ze straży miejskiej stali i patrzyli się czy zbiorę .... z trawnika!!!" bezpieczne państwo..." raczej bezpieczne ...!!!
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarz jej porysowac i niech splaca tym osoby szkody za porysowane auta, ktos pracuje uczciwie zarabia, a jakas glupia ... niszczy komus jego rzecz w ramach czego?
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie jasną kurtkę, a ciemną...? ktos tu daltonistą jest ;) Musiała być nieźle wkurzona... zapewne facet ja wnerwił, musiała sie wyżyć :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie schizofreniczka. Nic jej nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ta jasna kurtka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka ciemna strona, nawet nie chciało wam się wyszukać w googlach http://shop.kraglosci.pl/index.php?id_product=16&controller=product#/kolor-ciemny_niebieski/rozmiar-xl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten policjant, który mówi, że napisane jest tam "Ciemna strona mocy" niech najpierw poszuka podobnych w sieci. Kobieta na zdjęciu ma koszulkę z napisem "Krągła strona mocy". Zamówić ją można na portalu kraglosci.pl. A to już jakiś trop :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadne, parkowali na chodniku i dlatego ta rysa?
  Za mało miejsca dla pieszych zostało??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... , ostatnio sam miałem ten problem, 500 zł na malowanie boku bo jakiś szmaciarz się nudził!!! Żadna straż miejska ani policja tego nie widziała a jak wyszedłem z psem a ten ... na trawie to cioty ze straży miejskiej stali i patrzyli się czy zbiorę ... z trawnika!!!" bezpieczne państwo..." raczej bezpieczne ...!!!
jakby nie stali to bys nie zabral-  ...! dobrze ci tak, a straz miejska wlasnie po to jest zeby pilnowac porzadku. zarowno ty jak i ta baba powinni zostac ukarani.
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadne, parkowali na chodniku i dlatego ta rysa?
przecież nawet na zdjęciach widać, że jest dużo miejsca na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO xyz: No przecież ta kurtka ma jasny odcień czerni :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamojska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ta jasna kurtka?
No nie widzisz że ta kurtka ma jasny odcień czerni???!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka zadowolona z siebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...