Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porysowała kilka samochodów. Kto ją rozpoznaje? (wideo)

Utworzony przez Belzebub, 21 stycznia 2014 r. o 10:24 Powrót do artykułu
Do wszystkich idiotów oburzonych faktem parkowania pojazdów na chodniku: zróbcie sobie kartę rowerową (bo do możliwości ubiegania się o prawo jazdy brakuje wam jeszcze parę lat). Dowiecie się wtedy, że na chodniku MOŻNA parkować jeśli nie ma znaku zakazującego parkowanie na chodniku. Trzeba tylko zachować 1,5m przejścia dla pieszych, a wszystkie te pojazdy taką odległość zachowały. To jest ul. Zamojska a nie Miła, zakazu parkowania na chodniku tam nie ma! Więc polecam powrót do podstawówki celem przypomnienia podstawowych wiadomości o ruchu drogowym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej to bym ręce przy samej d... upier...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tych właścicieli aut.. szkoda,że jej nie znam,bo chętnie bym pomogła w znalezieniu tego osobnika.Torebkę miała całkiem niezłą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henia Tramwajarka????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś prostaczka na mega wku***e :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarysowała w sumie 9 aut. W tym tylko dwa na masce. Reszta aut jest zarysowana aż do blachy po bokach przez wszystkie elementy nawet niektóre auta z dwóch stron. Niektórzy mają po 8 elementów do malowania. Wszystkie auta były prawidłowo zaparkowane w wyznaczonych do tego miejscach lub przy posesjach. Na ulicy Skibińskiej i w okolicach uszkodzono 14 aut w tym nowe A3. Wszystko było w tym samym czasie z 5 na 6 stycznia. Jeśli takich wandali nie będzie sie pokazywać to bedą bezkarnie sobie chodzić a jutro może sie każdemu z nas przytrafić może jeszcze gorszego. Zło będzie jeśli zabraknie ludzi żeby z tym walczyć. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie popiera PISuar :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda na osobę powiązaną ze środowiskami lewicowo-LGBT-feministyczno-antyklerykalno-wegańskimi   na 99% kurajuszka owsiakowego Przystanku Woodstock      Lewactwo walczy z "kułakami" i "wyzyskiwaczami", którzy wożą się prywatnym transprotem kołowym tym samym osłabiając komunikację publiczno-społeczną.    http://www.youtube.com/watch?v=Mhf1Vfkd9bA      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za polski Lódowej nie byłoby to do pomyślenia   http://www.youtube.com/watch?v=OudUu_zmieY     bo auta prywatne mieli tylko SB-cy, milicjanci, partyjniacy, felczernia, bastion sprawiedliwości i LWP-owcy oraz inni bandyci, którzy z nimi pili wódę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest taka kamienica na Żmigrodzie, że jeżeli się zaparkuje przy chodniku/nie na chodniku/ to menel gwoździem rysuje na drzwiach kierowcy. Mnie to spotkało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie popiera PISuar :)
Człowieku, ... się w ten głupi propagandowy ryj. Co ma PiS z rysowaniem samochodów wspólnego? o_O Typowy łykacz medialnej papki.
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już biegnę się chować przed policją :) szanowni państwo powinni zająć się sobą, a nie wyszukiwać w internecie podobne osoby i publicznie oskarżać :)  
szybciutko pozamieniała zdjęcia na face...  policja powinna już działać 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybciutko pozamieniała zdjęcia na face...  policja powinna już działać 
nie mówcie mi że to ta z linków, ta ze zdjęcia na tle krzyża    mam nadzieję że tą co rysowała auta szybko dopadną, ...a.   uciąć takiej ręce to za mało....
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra : co mu zrobiło z twarzą : http://ucinacz.pl/Wypadek_twarz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra : co mu zrobiło z twarzą : http://ucinacz.pl/Wypadek_twarz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra : co mu zrobiło z twarzą : http://ucinacz.pl/Wypadek_twarz
nie klikajcie gangster chce wam ożenić wirusa.... spadaj na....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy okazji, ktoś jeszcze chciałby podyskutować na temat stawiania ogrodzenia wokół domów, bloków i osiedli ? Wiem że nie da się wszystkiego odgrodzić, ale tam gdzie się da, czemu nie...   To jest jeden z argumentów za tym żeby odgrodzić się od takiego chodzącego bydła!!!   Jedną z kar dla tej ********** je****** powinno być podanie danych osobowych, gdzie mieszka, gdzie pracuje (o ile pracuje), tak żeby można było omijać z daleka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem ,Znam..... :) TO CÓRKA LAKIERNIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boooo... kebab :excl: był zamknięty !! a macdonald za daleko <:[ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to oczywiste, że kobieta z kamery to siostra bliźniaczka Keitha Flinta z grupy The Prodigy. Nieraz kupowałem w tym sklepie produkty z krótkim terminem przydatności i trafił się czasami jakiś fioletowy serek wiejski, ale zawsze ogarniałem się w pore i oddawałem felerny produkt. Jak widać ona musiała opierdzielić na nieświadomce taki serek i zanim się spostrzegła było już po wszystkim, więc dała upust gniwu na masce nowiutkiej BM'ki właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...