Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porysowała kilka samochodów. Kto ją rozpoznaje? (wideo)

Utworzony przez Belzebub, 21 stycznia 2014 r. o 10:24 Powrót do artykułu
policja powinna poprosić sklep sprzedający te koszulki o dane osób z lublina, a potem odwiedzić te osoby... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to CZUPAKABRA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ... porysowac jej maske tak samo
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że tam jest napis Krągła Strona Mocy    :/ Ale szczegół. Upewnijcie się a później umieszczajcie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Należy jej się medal za obywatelską postawę, skoro żadna policja nie zareagowała, jak skunksy postawiły swoje śmierdziele na chodniku…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura i tak umorzy śledztwo po 2 tygodniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ul. Zamojskiej  dawna Buczka mieszka element, w dzień tamtędy trudno przejść tyle nierobów złodziejaszków podpiera sciany a co mówic o porze nocnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naćpana jak bąk,ledwie idzie... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Nauczą sie idioci parkować poprawnie! Dać jej nagrodę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna, niesamowicie brzydka kobieta, szkoda jej, dajcie jej spokój los i tak z niej zakpił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Nauczą sie idioci parkować poprawnie! Dać jej nagrodę!
Gościu, jeśli nie ma żadnych znaków zakazujących parkowania to kierowcy stoją zgodnie z przepisami, bo zostawili 1,5 m przejścia dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy zdaży mi się iść ul, np. Zagórską w Kielcach i nie mogę ominąć osoby idącej z naprzeciwka bez wchodzenia na trawnik to tez mam ochotę drapać i nie tylko. Chodniki to nie parkingi. Straży miejskiej nie widać też w dzień targowy na Tarnowskiej gdy chodnik dosyć szeroki, nie powiem ale oddzielony od jezdni trawnikiem zastawiony jest klientami targu a potem taki jak chce zjechać to trąbi, żeby mu ustąpić - NA CHODNIKU - bo chce zjechać przejściem na Seminaryjską i czeka na zielone światło. Nie dziwię sie tej pani 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
haha, a po Twoim piśmie czuć, żeś z miasta :D
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2014 r. o 17:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z twarzy podobna zupełnie do nikogo
ona NIKOGO mi nie przypomina, tylko KOGOŚ, ale go nie znam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bili niepełnosprawną kobiete :  http://nurl.pl/dOL <-- zabić takich :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he. Wszytko wszytkim ale pradwą jest że tym busem to pewnie najlepiej by do środka wjechał. Po co wjechał na chodnik i to część dla pieszych. Ja często chodze z wózkiem z dzieckiem. Jak mało miejsca to nie omijam tylko nie żałuje sobie i po lakierze, zderzaku jak się uda. Przecież przejść muszę hahahahhaha. Parkujcie dalej na chodniku hahahaha
Oj biedaku nie stać cię nawet na samochód za 5000 :( żal. A swoją droga2 metry wolnego przejścia jest, jak nie ma zakazu to o co kaman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsi to się w dresie nie chodzi, raczej plebs miejski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pal z kurwą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież to ta sama laska, co jakiś czas temu pobiła z koleżanką jakąś dziewczynę na pl Łokietka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...