Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porządki nad Zalewem Zemborzyckim. Za tydzień kajaki (zdjęcie)

Utworzony przez Patrycja, 19 kwietnia 2013 r. o 18:07 Powrót do artykułu
ciepła jest woda w zalewie ? pływał już ktoś w tym roku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woda? chyba galareta, kto by chciał do tej wody wchodzic, jeden wielki SYF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zawsze znajdzie sie taki idiota co robi takie wpisy. Nie pasuje nie pisz sie na spływy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, szukają ..... do roboty, a prawdopodobnie komuna się skończyła i czyn społeczny chyba też. Chociaż za komuny to rządzący tyle nie zarabiali, a tu proszę bardzo góra bierze holendarne wynagrodzenia a dołowi daje ochłapy i jeszcze chce aby dół robił za darmo, no nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do roboty, a prawdopodobnie komuna się skończyła i czyn społeczny chyba też. Chociaż za komuny to rządzący tyle nie zarabiali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja wnuczka miała ochotę na taki czyn ,ale udało mi się ją przekonać aby tego nie robiła, bo państwo ma gdzieś jej rodziców, pozwala na to aby pracowali za grosze i jeszcze karzą sie cieszyć, że mają pracę i to nie przez cały rok i żeby nie moja emerytura to by jej rodzicom zabrakło na życie. Także teraz jak będzie szła cokolwiek pracować to tylko i wyłącznie za pieniądze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...