Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł gada, licznik bije - sejmometr lubelskich polityków

Utworzony przez Josef46, 10 marca 2011 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Nikt nie chce słuchać,ani czytać poselskiej paplaniny!!!Każdy z wyborców chce zobaczyć wymierne efekty ich pracy,a tych nie ma.Są jedynie grożby pod adresem seniorów.Jest to przerażające,ale Mucha tez się zestarzeje nie będąc w sejmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Kruk powinna być zdyskwalifikowana . 1 na dopingu. 2 nabijała licznik <>.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sejsmometr czy sejmometr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, pijana baba "coś tam, coś tam" może gadać do woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzoda jaką prezentują lubelscy posłowie nadaje się do chlewu nie do sejmu!!! Miernota, zaściankowość, małostkowość, tępota wtórna, ogromne luki w wykształceniu aż dziwi że niektórzy z nich mają wykształcenie wyższe a nawet doktoraty, posłanki i posłowie z lubelskiego zachowują się w sejmie jak świnie w cyrku- budzą śmiech i politowanie wśród publiczności oraz politowanie wśród współtowarzyszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby cokolwiek zależało od Państwa posłów,to ewentualna "wściekłość" byłaby uzasadniona.Unia "nakazała" całkowitą likwidację wszelkich przejawów cywilizacji na Lubelszczyźnie i niestety nie ma od tego odwrotu.A Ty prosty ludu Boży wierz w cuda i chodź do wyborów.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem malomowny w towarzystwie ale!!!!! mam zespol kruka hahahah jak jestem na rauszu jestem wtedy dusza towarzycha , nawet gadam sam do siebie DZIEKI CI KOBIETO ZA TWOJ WYSTEPEK, JUZ JESTES OSTATNI RAZ W SEJMIE HAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta pani od "COŚ TAM COŚTAM" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo pomiarów, ale czy również jest mierzone: - każde wyjście na szluga - każde wyjście do klopa: a. siusiu mierzone jest w cm3 ? b. klocek mierzony jest na wagę czy długość oraz czy badane jest stężenie środków rakotwórczych w sraczu? - każde dłubanie w nosie bądź drapanie się po kroczu - każdy wyczyszczony paznokieć w trakcie debaty itp itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy poseł Kalisz powinien być posłem po morderstwie Olewnika a SLD go akceptuję widocznie partia nie ma sumienia jakie kryteria są najważniejsze w życiu po trupach do przodu i co dalej morze p.Napieralski przeprosi a kto za niego przeprosi bo oni w Boga nie wierzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...