Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Janusz Palikot wystąpił w reklamie

Utworzony przez POlityk, 12 września 2009 r. o 23:05 Powrót do artykułu
To jest koronny argument, aby nie kupować tej Gazety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy "Puls Biznesu" wie o zaleglosciach biura posla wobec ZUS? O chlubieniu sie nieplaceniem na terytorium RP podatkow tez pewnie nie wiedza bo pewnie puls by mieli juz ledwie wyczuwalny ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozp.... mnie po prostu takie hasła w stylu " za to co zrobił w komisji 'Przyjazne Państwo'" - pytam sie co zrobił, no co? Konkretne przykłady poproszę, co się poprawiło dzięki właśnie tej osobie? Oczywiście i tak się nie dowiem ani ja, ani pozostali czytelnicy. Pozdrawienia dla wszystkich bękartów politycznego PR-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mógł zareklamować "Wiadomości Psychiatrycznych"??? Z pewnością nakład poszedłby im w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkret napisał:
Rozp.... mnie po prostu takie hasła w stylu " za to co zrobił w komisji 'Przyjazne Państwo'" - pytam sie co zrobił, no co? Konkretne przykłady poproszę, co się poprawiło dzięki właśnie tej osobie? Oczywiście i tak się nie dowiem ani ja, ani pozostali czytelnicy. Pozdrawienia dla wszystkich bękartów politycznego PR-u.
Jak to co zrobił??? Przecież w artykule napisano: "Wsławił się występem w studiu TVN 24 z głową świni, publicznym piciem wódki na ulicy w Lublinie i konferencją prasową z silikonowym penisem i pistoletem." Czy to mało??? Obok niejakiej Pindery to najznakomitsza postać peło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świński ryj to właściwe określenie dla takiego PO-osła, który opluwa wszystkich dookoła cieknącą mu śliną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Puls Biznesu" strzelił sobie w stopę. Sprzedaż POleci na łeb, na szyję. Januszek vibrator POlikot, POtworny POśmieszacz LUbelszczyzny nadaje się co najwyżej jako przePOdek kliniczny do "Przeglądu Psychiatrycznego" co może POświadczyć lekarz psychiatra Bogdan Klich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekam, może tak pracowita osoba wystąpi w jakimś cyrku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę.że w reklamowaniu wibratorów i prezerwatyw bądzie lepszy od Dody i Majdana razem wziętych.Przedsmak takiej reklamy w jego wydaniu już mieliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba promują Nikosia P. herbu gumowy fajfus, a nie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś do Przemyśla jeździłem przez Biłgoraj ale kiedy to miasto nadało tytuł honorowego obywatela temu bł......owi,nadkładam drogi i jeżdżę przez Nisko-Lepsza droga i opony nie śmierdzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...