Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Kulesza bojkotuje TVP Lublin. I zachęca innych do bojkotu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2018 r. o 16:31 Powrót do artykułu
No i gitara . Nic nie pomagacie ani szkodzicie co to za partya ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mucha bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystke ryski to fajne chlopaki chcialo by sie powiewiedz ale nie odnosi sie to do tych z dojnej rysiu jakalka hipis no i ostatni nabytek z Lublina redaktorzyna tvp linda by powiedzial mordy mordy i jeszce raz mordy cos w tym jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim czasie przedstawiciele partii czy PiS czy PO i inne wydmuszki które nie mają realnego programu wyborczego robią straszny raban i pokazują raczej zwykłą rozrube niż dojrzałość polityczna. Większość tych wybrańców narodu uwierzyło w to że są wyrocznia tego społeczeństwa i skaczą sobie do gardeł zapominając ze podstawowa działalnością polityka to zapewnienie obywatelom godnego życia w kraju. Mam nadzieję ze za rok Polacy podziękują zdrajcom Polski, próżniakom politycznym oraz obywatelom polskim którzy niszczą wizerunek Polski na arenie miedzynarodowej. Polscy posłowie senatorowie polski rząd. Polska racja stanu. Niech żyje Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy kukiz zabojkotuje 500+ dla jedynaków mających  dochód w rodzxinie na jedną osobę ponad 800 zł a nie przekraczających co najmniej 2-3 tys. na osobę, bo to zgroza, że dzieci bogaczy dostają 500+ a biedota już nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz nie powinien być stronniczy , ale to nieosiągalne nie tylko w TVP Lublin. Trudno jednak zrezygnować z tuby reklamowej, zwłaszcza w roku wyborczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo poseł Kulesza! Nie popieram Kukiza ale Panu poslowi gratuluję. Dobrze gdyby inni też wzięli z niego przyklad. Trzeba bojkotować bolszewicki pomiot w TVP Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska ściera prawdę zaciera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS kompromituje się na cąłego. Dobrze, że tego idiotę Rysia wywalili.  Dla mnie wyborcy pisu to banda debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z niewielu normalnych polityków w regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow. Kulesza już raz przemawiał na manifestacji komunistycznej KOD, z niego taki antysystemowiec jak z koziej dupy trąba, pasowałby do PO i .N.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek zdrowy psychicznie nie ogląda TVPis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny normalny polityk na Lubelszczyźnie i do tego młody, oby więcej takich, brawo Panie pośle, trzeba walczyć bo inaczej komuna wróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godny nastepca roznych much palikotow. Kukiz 15 schodzi na kod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obudziła się Pan poseł, normalni ludzie od 2 lat nie oglądają tych kłamczuchów z TVPis .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla trolli, którzy tradycyjnie ujadają, przypomnę tylko, że poseł J. Kulesza Studiował elektronikę, informatykę i telekomunikację na Politechnice Warszawskiej jeżeli to wam cokolwiek mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- skończyły się zamachy w europie, dokonywane przez ekstremistów muzułmańskich, od dobrych paru miesięcy nie mamy żadnego zamachu. to powoduje lukę w narracji pis-u - zaznaczył giertych. jak mówił, ustawę o ipn zmieniono, "żeby wywołać nowe emocje" i "wskazać wroga". - bo jarosław kaczyński zarządza poprzez kryzys, on musi mieć wroga. tym wrogiem byli uchodźcy, platforma (obywatelska), i teraz mają być Żydzi - ocenił. jak dodał, "takie jest oczekiwanie elektoratu pis, żeby zawsze była walka, żebyśmy zawsze o coś walczyli". (******tvn24.pl)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zaznaczył roman giertych, wejście w konflikt z izraelem jest "czymś absurdalnym" ze względu choćby na wspólne korzenie historyczne. jego zdaniem, "to co robi jarosław kaczyński na użytek zdobycia poparcia paru polskich antysemitów jest kolejnym elementem rozwalania naszego państwa, co obserwujemy każdego dnia". (******tvn24.pl)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arcybiskup gądecki przypomniał, że "antysemityzm jest grzechem i każda wypowiedź w takim duchu należy do tej kategorii". - ona wypływa z małej wiedzy, ale i z tego ducha przewrotności, która obarcza winą innych zamiast obarczyć winą siebie. to jest taka przykra strona poziomu chrystianizacji w polsce. z małym wyjątkiem praktycznie wszyscy ludzie są ludźmi ochrzczonymi, ale poziom, w jakim współpracują z duchem Świętym, jest całkowicie różny – powiedział. - my musimy wychodzić nie z naszych nastojów, emocji ale z ducha ewangelii, z tego, czego uczył nas chrystus, czyli z miłością nawet do wrogów, nawet do nieprzyjaciół. kto przyznaje się do ewangelii, ten nie może być antysemitą – dodał hierarcha. (******tvn24.pl)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zrobił Ryszard Montusiewicz, to jest precedens w historii III RP. Pierwszy raz od upadku komunizmu w Polsce wprowadzono CENZURĘ. W debacie politycznej i to legalnie wybranych posłów. Za to powinien grozić TRYBUNAŁ STANU. Jedyną inna choc podobną sytuacją, była cenzura filmu "Witajcie w Życiu" dotyczącego amerykanskiej korporacji. Tylko, że w przypadku Witajcie w Zyciu film był inicjatywa prywatną, za prywatne fundusze, i cenzura wystąpiła pio sadowej batalii. Tu cenzura Montusiewicza jest gorszego sortu, bo on ocenzurował Posłów, legalnie wybranych posłów i ich debatę. Wolność słowa tu cierpi. Poza tym działał z umocowania politycznego, partyjnie, jako Dyrektor, i w dodatku z apieniądze podatników. TRYBUNAŁ STANU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.