Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobra sucz. Ale pusta, sprzedajna dziwka, a z kolei ów poseł też kawał sk**iela - mieć żonę, rodzinę i włóczyć się po dziwkach. Dobrze tak obydwojgu. Oby on całkowicie stracił tę pracę, a ona nigdy nie pracowała w zawodzie. Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uslugi seksualne tak, jak wszystkie inne sa wycenione i nalezy za nie po prostu placic. Czy ow posel odbierajac np. plaszcz z pralni ucieka od zaplaty? W takim wypadku jest to zwykla kradzieza. Podobnie i tutaj mamy do czynienia z niewywiazania sie z umowy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że "władza" jest niekiedy znacznie bardziej okaleczona od nas zwykłych maluczkich już nikogo nie dziwi... Pytanie czy rzekoma usługa rzeczywiście miała miejsce czy może pan poseł wzorem agenta Tomka podejmował tylko i wyłącznie działania operacyjne, hmm... i stwierdził, że nie będzie płacił. To dziwne/przykre, skoro ktoś już decyduje się na taką, a nie inną usługę i nie płaci.   Ciekawe czy też będzie cenzura i znikanie normalnych wpisów tak jak to miało miejsce na KL.
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2014 r. o 21:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znawcy piszą, że takie panienki kasują od razu "z góry", ale... może w trakcie usługi zażyczył sobie czegoś extra (tu szerokie pole do domysłów), za co Pani chciała dopłaty, a Pan poseł nie chciał uiścić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pezent Noworoczny dałeś Żonie Piotrek ! Mam nadzieję że nie syfa POselskiego ! Mam nadzieję że dziewczyna zostawi takiego pOsła ! ps. lubelskie się z ciebie śmieje a o Biłgoraju to lepiej nie wspomnę, nie wracaj tu bo się ludzie zaplują, i jak to będzie wyglądać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę na facebooku można zobaczyć co poseł robił np w grudniu 2012 roku np Szeliga 18 grudnia 2012 postanowił pogadać o przemocy wobec kobiet w radyju http://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2012/12/2012.12.18.riSzeliga.mp3  w tym czasie dawał też popisy wokalne http://www.youtube.com/watch?v=M3yhFAOCVfA 21 grudnia podzielił się z facebookiem newsem o tym że "Prezes Zbigniew Ziobro wygrał proces z senatorem Kazimierzem Kutzem. Reżyser musi przeprosić za słowa o zamordowaniu Barbary Blidy:" a w międzyczasie bzykał się dla utrwalenia własciwej roli płciowej z Magdalenąi bynajmniej nie jest przemocą wobec niej że jej "zapomniał" zapłacić? szczerze mówiąc to śmierdzi mi w tej sprawie coś i to bardzo... i nie do końca idzie mi o to że Szeliga kurwiąc się godził w istotę rodziny  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doprawdy nie jestem w stanie tego wyczaić czytam sobie ulotkę wyborczą tego Szeligi i... jak to kurdę można nie znać gościa z którym się sypia... taka sytuacja...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jeszcze nie za bardzo łapię za co go zawiesili? wypadałoby podać jakiś powód... Ziobro zciemniea coś o pryncypialności ale jakież to niby sa te pryncypia? ... mnie tak to wychodzi że póki wszystko cacy to Szelifga miał kumpli i Kęmpa sie za niego modliła I Ziobro pieluchy dziecku zmieniał a jak nabroił to go powiesili (i to mimo że twierdzą zę nie nabroił to w tej sytuacji to nie jest solidarnośc tylko jakby jednak kurestwo nie? tak mi się wydaje
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2014 r. o 02:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewno za to, że jego nazwisko i wykonywany zawód powinny wedle naszych norm i kultury w zamyśle dawać innym dobry i nieskazitelny przykład, a znalazło się w wielu mediach wiązane i łączone z szantażem, seksem za pieniądze za który jeszcze w dodatku jak podają w tych artykułach nie zapłacił - z waszych komentarzy mąż, poseł, z Wikipedii jeszcze nauczyciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zawodu Szeliga jest nauczycielem z wykształcenia teologiem bycie posłem to nie jest zawód bycie politykiem zaś które zawodem być może choć wypadałoby jednak mieć coś lepszego w zanadrzu wiąże się raczej z makiawelicznym sposobem postępowania polityk nie ma być wzorcem do przykładania tylko skiutecznym realizatorem celów które zakontraktował z tymi którzy dali mu władzę ... gdyby nauczyciele i teolodzy nie korzystali z usług prostytutek świat może byłby i lepszy choć wcale nie koniecznie - kto wie jakie ustalenia poczyniłby np sobór w Konstancji ... uprawianie seksu nawet płatnego to nie jest powód do ostracyzmu to że mając kupę kasy nie płaci się za usługę już bardziej ale i tu biłgorajscy posłowie raczej uczciwością nie słyną - znani sa z tego że nie płacą i przegrywają sprawy o niepłacenie przed sądami nawet a 200 zł to nawet nie jest przestępstwo ino wykroczenie .... oczywiście chrześcijaninowi nie wypada kamienować prostytutki - tu się rozumiemy jednak coś mi się zdaje że Ziobro mówiąc o pryncypiach nie miał na myśli scen ewangelicznych grzesznikiem zaś chrześcijanin ma własciwie obowiązek być kto wie może Szeliga własnie teraz kruszeje i za pomocą destylatu duchowego osiaga metanoję? kto wie może koniec końców okaże się dobrym łotrem - pozytywnym ku***arzem - kto wie? tymczasem chrześcijański Ziobro się od grzesznika odwraca - mówi mu - spier***aj powiś tu sobie za drzwiami a jak sprawie łeb urwiemy to może już nie w zarządzie SP ale w bagarzniku za kanapą jakieś miejsce się znajdzie ... gdyby powiediał Ziobro tak "spier***aj i nie pier*** więcej, ja ci łba nie urwę" - byłoby ewangelicznie ale kiedy mówi "co prawda wierzymy że nie narobiłeś w spodnie ani nie wdepnąłeś w gówno jednak niestety obok ciebie roznosi się smród i dlatego powiś tu sobie na krzyżu z daleka od nas bo my wolimy woń wyidealizowanej miłości (identyczną z naturalną) od woni zycia" to coś tu jest nie tak chyba moim zdaniem nie ładnie to jest ... i to niezależnie od tego co myślę o Szelidze i jego postępkach
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2014 r. o 09:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wyczytałem gdzie indziej to ta pani jest prawniczką. To w końcu prawnik czy prostytutka? I o jaką "usługę" tu chodziło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zawodu Szeliga jest nauczycielem z wykształcenia teologiem bycie posłem to nie jest zawód bycie politykiem zaś które zawodem być może choć wypadałoby jednak mieć coś lepszego w zanadrzu wiąże się raczej z makiawelicznym sposobem postępowania polityk nie ma być wzorcem do przykładania tylko skiutecznym realizatorem celów które zakontraktował z tymi którzy dali mu władzę ... gdyby nauczyciele i teolodzy nie korzystali z usług prostytutek świat może byłby i lepszy choć wcale nie koniecznie - kto wie jakie ustalenia poczyniłby np sobór w Konstancji ... uprawianie seksu nawet płatnego to nie jest powód do ostracyzmu to że mając kupę kasy nie płaci się za usługę już bardziej ale i tu biłgorajscy posłowie raczej uczciwością nie słyną - znani sa z tego że nie płacą i przegrywają sprawy o niepłacenie przed sądami nawet a 200 zł to nawet nie jest przestępstwo ino wykroczenie .... oczywiście chrześcijaninowi nie wypada kamienować prostytutki - tu się rozumiemy jednak coś mi się zdaje że Ziobro mówiąc o pryncypiach nie miał na myśli scen ewangelicznych grzesznikiem zaś chrześcijanin ma własciwie obowiązek być kto wie może Szeliga własnie teraz kruszeje i za pomocą destylatu duchowego osiaga metanoję? kto wie może koniec końców okaże się dobrym łotrem - pozytywnym ku***arzem - kto wie? tymczasem chrześcijański Ziobro się od grzesznika odwraca - mówi mu - spier***aj powiś tu sobie za drzwiami a jak sprawie łeb urwiemy to może już nie w zarządzie SP ale w bagarzniku za kanapą jakieś miejsce się znajdzie ... gdyby powiediał Ziobro tak "spier***aj i nie pier*** więcej, ja ci łba nie urwę" - byłoby ewangelicznie ale kiedy mówi "co prawda wierzymy że nie narobiłeś w spodnie ani nie wdepnąłeś w gówno jednak niestety obok ciebie roznosi się smród i dlatego powiś tu sobie na krzyżu z daleka od nas bo my wolimy woń wyidealizowanej miłości (identyczną z naturalną) od woni zycia" to coś tu jest nie tak chyba moim zdaniem nie ładnie to jest ... i to niezależnie od tego co myślę o Szelidze i jego postępkach
Leniak piszesz bardzo ładnie tylko popraw ortografię "bagarzniku za kanapą "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mea culpa - in orthographiae profundis clamavi ad te...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wyczytałem gdzie indziej to ta pani jest prawniczką. To w końcu prawnik czy prostytutka? I o jaką "usługę" tu chodziło?
To pierwsze, to zawód wyuczony, a to drugie, to zawód wykonywany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same tuzy z tego Biłgoraja takie jurne chopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...