Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przepraszam w Lublinie byłem 26 stycznia i wtedy wracałem piechota... niby drobiazg ale... byłem też w lublinie 27 stycznia w poniedziałek i wtedy wystąpiłem w TV internetowej Lublin.com.pl pozwolę sobie wkleić ten występ - nie ze względu na mnie bo ja jestem nudną raczej postacią jak na telewizję ale idzie mi o czas i o słowa które padły wtedy http://www.youtube.com/watch?v=z4PAqlhhIcE   i te brednie które dziś syczy Pietrasiewicz że poseł kłamie etc nie kłamie poseł co udowadniam jak mogę ps. http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/27384/lublin,piatkowe,aresztowania,fakty,opinie/  podaję ten link bo tam jest więcej niz tylko film jest tam tez np. ważna wypowiedź rzecznik prokuratury Pani Syk-Jankowskiej - jasno mówiąca kto jest sprawcą aresztowań i całej tej sprawy...
Ostatnio edytowany 7 lutego 2014 r. o 15:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekł z więzienia : http://a.martino.pl/zabujcca <-- uwaga na niego !   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOKŁADNIE!!! wydawało by się, ze człowiek wyszedł z jaskini, jak jednak widzę jeszcze nie wszyscy... zero tolerancji dla innych, zydów, murzynów? zeby kiedys nie trafili na silniejszych od siebie nienawidzących Polaków, wtedy może by jednak cokolwiek zrozumieli.
Przecież właśnie trafili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pojawił się też na liście działaczy skrajnej prawicy, opublikowanej przez Antifę."  
I właśnie to stało się przyczyną jego aresztowania. Komuna wróciła w całej swojej krasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie to stało się przyczyną jego aresztowania. Komuna wróciła w całej swojej krasie.
Niby skąd wróciła ???  nigdy nas nie opuściła,co najwyżej przePOczważyla się w żydokomunę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie żadna "żydokomuna" tylko zwykłe lewactwo. Ci ludzie zankomicie i od lat dyskontująy swój brak poglądów , stoją za rozkęceniem tej sprawy z udziałem zaprzyjaźnionych , rozgrzanych sędziów, prokuratorów i zaprzyjaźnionych, spsiałych mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Pietrasiewicz w całości odpowiada zarówno za uwięzienie tych ludzi jaki i za ich traktowanie przez prokuraturę i więzienie całą tę historię trzeba oczywiście opowiedzieć od samego pocżątku czyli od braku początku... "Matka z Tczewa. Księgowa. Ojciec spod Białegostoku. Zawodowy wojskowy. Poznali się w Tczewie, wylądowali w Lublinie. O korzeniach nie che mówić. - Nie mam ich. Dziadek zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Tyle... - ucina krótko. Ogolony na łyso, rogowe okulary. Podobne do tych, jakie znajdowano w ziemi obozu na Majdanku. - Wychowałem się na ulicy Puchacza pod Majdankiem. Z jednej strony krematoria. Z drugiej cygańskiej wozy stojące w ogródkach. Był nawet domek cygańskiego króla. Dźwięk bransoletek, roztańczone biodro Cyganki. No i bar Pikolo, gdzie co jakiś czas ktoś dostał nóż pod żebro - opowiada Pietrasiewicz. Z Bronowic przeprowadził się na Spadochroniarzy. Na skraju Wieniawy. - Z naszego podwórka może nas dwóch, może trzech ocalało. Resztę chłopaków pokonało tanie wino. Ja cudem się wyrwałem - dodaje z zadumą." to fragment z jednego z wywiadów z potworem z bramy nie ma ludzi znikąd - doskonale wie o tym każdy z was - prawda no i to gdzie się wychowuje ma znaczenie - czasem duże jak duże? dowiecie się chyba tak czy siak to będzie niewesoła historia o powstaniu potwora... potworna historia nawet.. bo bez znieczulenia pisana za to z wybijaniem zębów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwłaszcza prezentowany na zdjęciu klej o wdzięcznej nazwie "Hinol" to ewidentny dowód nietolerancji właściciela.... B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...