Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Joanna Mucha na naszym czacie. Zadaj pytanie

Utworzony przez hrabia monte christo, 8 lutego 2011 r. o 14:04 Powrót do artykułu
Tfu!!juz sie nie mozna patrzec na ta muche, jak sie pcha do mediow na sile, otworz oczy, lublin juz nie glosuje na muche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Poseł. Poseł RP to funkcja społeczna (tak tak zapomniałem o dietach i biurze) A nie "trampolina" Warto odejść z klasą. Dla ludzi już nic Pani nie zrobi, ale zwierzaki jak to zwierzaki wierne aż po grób. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEMU DZIENNIK WSCHODNI PROMUJE NIEROBÓW I PASOŻYTÓW, JAK DŁUGO MOŻNA OKŁAMYWAĆ SWOICH CZYTELNIKÓW WCISKAJĄC IM NA SIŁĘ TANDETĘ??? MAMY HIPERMARKETY Z CHIŃSZCZYZNĄ I DZIENNIK WSCHODNI Z TANDETNYMI ARTYKUŁAMI O NIEUDACZNYCH POLITYKACH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Posłanko powodzenia!! Cieszę się że Lublin jest reprezentowany przez osobę inteligentną i co by tu nie powiedzieć ładną :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Pani Posłanko powodzenia!! Cieszę się że Lublin jest reprezentowany przez osobę inteligentną i co by tu nie powiedzieć ładną :-)
Dziękuję ci mężu... też cię kocham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy boi sie pani spidermana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Pani zrozumie, że nie nadaje się na posła i postąpi jak Palikot, tj. zrzeknie się mandatu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mężem walentynek nie chcę spędzać, a z przyjacielem nie będę się pokazywać,bo po co mi taki rozgłos przed wyborami. Mam super pomysł poczatuję z dziennikiem, może nikt nie napisze w taki dzień. Ale jestem fajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą żadnej styczności. Przez szacunek dla siebie samego oraz mej 86 letniej babci! Apeluję do Was szanowni czytelnicy - zignorujmy ten czat, niech ta osoba sama z sobą porozmawia, może dojdzie do własciwych wniosków. Apeluję też o zignorowanie tej Pani w jesiennych wyborach do parlamentu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Pani Posłanko powodzenia!! Cieszę się że Lublin jest reprezentowany przez osobę inteligentną i co by tu nie powiedzieć ładną :-)
I te trzy razy KKK kocham kocham kocham a rogi pewnie sobie rosną po za tym wszystko się zgadza oprócz inteligencji tego od 3X K ale taki to elektorat na siłę oderwany granatem od pługa stąd taka miłość i zapatrzenie !A zostanie jedynie kręcenie śmigłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy lubi Pani gumy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam jedno pytanie. mucha co ty na to? http://waldek-myst.blog.onet.pl/Wpolityce-pl-Joanna-Mucha,2,ID412262419,n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy Pani wie czym jest honor ? Mam nadzieje ze nikt na panią nie zagłosuje w przyszłych wyborach ! Dobrego samopoczucia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolisz lep czy coś w areozolu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali Baba napisał:
I te trzy razy KKK kocham kocham kocham a rogi pewnie sobie rosną po za tym wszystko się zgadza oprócz inteligencji tego od 3X K ale taki to elektorat na siłę oderwany granatem od pługa stąd taka miłość i zapatrzenie !A zostanie jedynie kręcenie śmigłem
Ali Babo ten "oderwany od pługa" to trzeźwo myślał i myśli,a ten o którym mówisz to jest elektorat który wypełzał zza grubej krechy Mazowieckiego ...ze zmienionymi personaliami,z nowymi, upiększonymi życiorysami i koniecznie z nazwiskiem zakończonym ....yski -a i jeszcze jedno, z jakimś Korczakiem w herbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Dziękuję ci mężu... też cię kocham
Tak, tak. Wróciła do męża. Przecież w kampanii mówiła że jest "żoną". Ale to już całkiem inna historia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 2 pytania: 1.Czy jak jutro otworzę rano lodówkę to też tam Pani Mucha będzie? 2. Czy jak ktoś chlapnie głupotę i następnie pojawia się przez tydzień w regionalnych dziennikach z uśmiechem na twarzy to już jest ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą żadnej styczności. Przez szacunek dla siebie samego oraz mej 86 letniej babci!Apeluję do Was szanowni czytelnicy - zignorujmy ten czat, niech ta osoba sama z sobą porozmawia, może dojdzie do własciwych wniosków.Apeluję też o zignorowanie tej Pani w jesiennych wyborach do parlamentu!
Ja 14 lutego nie zadam tej Pani żadnego pytania, nie chcę mieć z tą osobą żadnej styczności. Przez szacunek dla siebie samego oraz mej 86 letniej babci! Apeluję do Was szanowni czytelnicy - zignorujmy ten czat, niech ta osoba sama z sobą porozmawia, może dojdzie do własciwych wniosków. Apeluję też o zignorowanie tej Pani w jesiennych wyborach do parlamentu! POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiosny nima zawsze grudzień Co Pani uczyniła dla bezrobotnych czy widzi Pani nepotyzm i kumoterstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Czy ona jest piękna??.Moim zdaniem przeciętnej urody.To media ją tak kreują.Myślę,że człowiek jest wtedy piękny (kobieta w szcególności),gdy do mądrości,dobrego charakteru,kultury,obycia towarzyskiego itp. dochodzi nawet przeciętna uroda (wygląd).Wychodzi na to,że uroda jest dopiero na 2-gim,3-cim miejscu.Jak taką miarę się przyłoży do p.Muchy to na co wychodzi??. Jeśli chodzi o te niby przejęzyczenia to myślę,że p.posioł zajęła medialne miejsce po p.Palikocie.Do p.poseł nie mam pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...