Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Mucha walczy o czyste powietrze. Ale zaliczyła wpadkę podczas konferencji prasowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2019 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Widać jaką ma świadomość lubelskich realiów. Niech barbie już da sobie spokój z polityką. Kiedy zaczynała sam na nią zagłosowałem a teraz została tylko żenada za żenadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekologia to dosyć modna dziedzina w obecnych czasach zawsze można wyrwać na nią parę groszy. Szanowna pani pani kolega Żuk już zadbał by stężenie CO2 było w Lublinie wyższe wycinając drzewa i wszędzie wciskając bloki. I to jest ekologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mucho, czy "programowi strategicznemu" będzie szefował fryzjer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada żenada żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha jak to owad uaktywnia się na wiosnę. Szczególnie wiosnę wyborczą do PE. A z tą tablicą to faktycznie żenada. Wracaj do Świdnika kobieto i zajmij się problemami sąsiadów bo o tym co się dzieje w Lublinie nie masz pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pucz Aśka bo tu miejsca brak, na Twe babskie łzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem pewny, że pierdnęła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bes sęsu. To na pewno Jarek kazał odkrencić tablice w nocy jak sie dowiedział rze Mucha tam bendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli muchy nie wyzdychały,to znaczy,że powietrze w Lublinie jest czyste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pani posłanka myśli o zielonych górkach czechowskich???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro takie brudne powietrze to miech siedzi w domu, bo skrzydełka pobrudzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona jest tak głupia że aż mi jej żal. A fryzjer muchy co teraz porabia ? Bo jużchyba nie ma ciepłej fuchy w rządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak ratusz i deweloperka tną drzewa na potęgę to jej nie przeszkadza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha czego to ludzie nie zrobią dla koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech zaproponuje podatek od pierdzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy to babsko kiedykolwiek zmadrzeje bo jak widac nigdy i za zadna cene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś kampania pani cos tam coś tam była prowadzona z udziałem dyrektor z nadania pis. Ciekawe czy pani dyrektor była na urlopie czy w godzinach pracy zamias wypełniać swoje obowiązki to robiła kampanię wyborczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudne powietrze. Bo PO zadymy robi w Polsce i Europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu powinien brzmieć : "Posłanka Mucha walczy o miejsce w europarlamencie. Ale zaliczyła wpadkę podczas konferencji prasowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won z Lublin MUCHA PROSTACZKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...