Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka Mucha walczy o czyste powietrze. Ale zaliczyła wpadkę podczas konferencji prasowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2019 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Wystarczy że Pani Mucha Była Minister sportu takie Gafy strzelała że ja bym schował głowę w piasek !!! i cały czas pcha się do koryta he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna. Rób swoje. Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było ją zapytać o zabudowę Górek Czechowskich.... Co sądzi o tym geszefcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej najlepiej wychodzi puczowe śpiewanie na wigilii z pasztetem w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziwne, bo miałam wrażenie, że co jakiś czas sprawdzałam na niej stan powietrza." tak bardzo dziwne zwłaszcza jak za doradców i głównych konsultantów ma się fryzjera haha zapewne nawet do garów się nie nadaje, więc szuka posadki dla nieobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może spyta się swojego partyjnego kolegi a prezydenta dlaczego jakby nie patrzeć ratusz idzie na rękę ku zabudowie klina powietrznego gorek czechowskich. Najpierw pół banki na referendum z pytaniem z tezą. A teraz cisza jak u dziecka co ma kupę w majtkach i się nie chchce przyznać. Pomijam ze to pytanie prezydent obiecał skosultowac a z tego co wiem nie skonsultować. I taka to walka ze smogiem w Lublinie. O ile to deweloperom w drogę nie wchodzi. A niech pani zapyta o wycięty zielony park na Krancowej. Czy Żuk wie ile warte jest duże drzewo w walce ze smogiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba nie mieć godności i nie zwać się pedagogiem by porzucić swoich wychowanków w chwili dla nich najważniejszej-czasie egzaminów. Bo liczy się tylko mamona. Wstyd, a ja już żadnego z protestujących w ten sposób nie nazwę mianem nauczyciela czy pedagoga. Na to widać należy zasłużyć, jak w czasie okupacji gdy uczący nie pobierali opłat a na sercu leżało im jedynie dobro młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
don kichot ma rosnącą rzeszę nasladowców. tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że na bilbordzie napisano kto to jest bo za ch.... nie domyślił by się człek żo toto nasza poślica Mucha. Jeszcze trochę i projektant odmłodził by jej fotkę na noworodka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak inteligentna bo z po - minister od 3 ligi hokeja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem ekologiczna pani "ministra" walczy z niewidzialnym trujacym pisowskim "smokiem", który od czasu objęcia rządów w naszym kraju przez toksyczny PiS grasuje w naszym mieście na jego polecenie i najprawdopodobniej to właśnie ten "smok" zajumał z KUL-u tę nieszczęsną tablicę z kompromitującymi go cyferkami, która wg wiedzy "ministry" miała przecież tam być, a okazało się, że już dwa lata jej tam nie ma. No i jak tu wygrać wybory skoro ma się dwuletnie opóźnienie i zalicza się kolejną "wtopę". Sama ładna buźka i przedwyborcze gadanie, odnoszące się w głównej mierze tylko do samej krytyki oraz brak jakichś praktycznych osiągnięć w tej dziedzinie i konkretnego programu dla naszych miast i regionu, to wg mnie trochę za mało by otrzymać pensję europarlamentarzysty :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję: "Obecnie w Polsce alarm smogowy ogłaszany jest po przekroczeniu średniodobowej wartości 300 mikrogramów na metr sześcienny dla szkodliwych dla zdrowia pyłów zawieszonych PM10. Poziom informowania występuje kiedy PM10 osiąga masę 200 mikrogramów.  Jak mówi rzecznik ministerstwa środowiska Aleksander Brzózka, resort chce, aby te poziomy były bardziej restrykcyjne. - Zaproponowaliśmy, aby alarmować o złym stanie powietrza w sytuacji kiedy PM10 osiągnie wartość 250 mikrogramów na metr sześcienny, natomiast chcielibyśmy informować o smogu, gdy masa PM10 wyniesie 150 mikrogramów na metr sześcienny" Oczywiście dla Muchy to jest niezrozumiałe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...