Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłowie się urządzają. Pod tymi adresami otworzą swoje biura

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2019 r. o 18:57 Powrót do artykułu
Ale Sylwek ma ciśnienie na szkoło, po co się pcha do pierwszych rzędów w sejmie, ja jego miejece jest na szarym końcu, niech zna swoje miejsce w szeregu ! Cwaniaczek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zainteresujcie się co się dzieje w marszałkowskim, jak czyszczą zielonych ... już po wyborach wiec jest jazda na całego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od którego Człowieka z Wypchanym Portfelem będą najmować lokal wciśnięci do sejmu dewelo-targowiczanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem gdzie będzie teraz siedzibą firmy BOLT. Pani Radna chyba wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepelnosprawni w sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"WIEM, ALE NIE P0-WIEM !"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiadam Wam, ostatni będziecie pierwszymi a pierwsi ostatnimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wcisło wcisło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani poseł Wcisło wynajmie na pewno lokal na paterze, ponieważ sama jako osoba posiadająca uprawnienia do parkowania dla osób niepełnosprawnuch zrozumie innych niepełnosprawnuch którzy do niej przyjdą na spotkanie. Nie mo zna stwarzać barier w dostępie do POsła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem gdzie będzie teraz siedzibą firmy BOLT. Pani Radna chyba wie.
 Któraś pani Radna ma coś wspólnego z nielegalnymi przewozami??? A co na to Prezydent? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, ale nie powiem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wcisło, czy będzie więcej banerów z życzeniami od Pani na Boże Narodzenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląd sklepikarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wcisło, czy będzie więcej banerów z życzeniami od Pani na Boże Narodzenie ?
 Z całą pewnośćią. I znowu będzie się pchała niemal do środka kościołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani poślico może jakieś biuro w Puławach. Tak pani dzielnie w kampanii walczyła o pieniądze do Azot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie prosciej byloby odtworzy buiro w siedzibie TBV? W koncu zrobiliscie dla nich robote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle pieniędzy niepotrzebnie wydawanych, a narzekaliscie na komunę, że wydają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcisło Bolta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRODUKTY SOCJOTECHNIKI - no bo przecież osiągnięć innych brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten oto sposób z budżetu Państwa comiesięcznie ubywa 6 532 000 zł. Czy te pieniądze pomogą posłom poprawić myślenie o podatnikach, obywatelach? Czy staną się zachętą do działania na rzecz lokalnych społeczności? Śmiem wątpić i chcę się mylić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...