Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tokarska, Sosnowski i Czerniak - czy to trzeba komentować, wystarczy na nich spojrzeć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ci wszyscy nie mają co robić tylko zajmowac się kolorem elewacji tego budynku?! paranoja! takie rzeczy tylko w naszym chorym kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie czy przy poprzednio przy rejestracji do Lubelskiego Rowery Miejskiego trzeba było podawać nr PESEL - bo troszkę syf, że jakaś firma nextbike każe mi podawać wszystkie moje strategiczne dane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze. Niech ci ludzie zajmą się tym do czego zostali wyznaczeni przez społeczeństwo. Po drugie: Lublina nie da się bardziej obrzydzić, to miasto samo w sobie jest paskudne, brudne, szare i betonowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam realia panujące w COZL to decyzje o kolorach Centrum mogły zapaść jedynie w gabinecie Pani dyrektor. A dziś, jak zawsze w takich sytuacjach, z szerokim uśmiechem odnosi się do naszych komentarzy mówiąc "Zbyt wiele ważnych osób wyleczyłam żeby ktokolwiek mógł nam coś zrobić" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja - są ważniejsze tamaty niż elewacja, ale na litość boską! - jak można było do tego dopuścić. ten budynek jest okropny. To wygląda jak Bukareszt... Można się załamać brakiem gustu i poczucia estetyki u naszych mieszkańców....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL...pewnie szwagier ze stryjkiem malowali to teraz trzeba bronić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę nie ma czym się zająć, tylko kolorem elewacji COZL-u? Może zamiast COZL należy wreszcie porządnie odmalować pozostałe szaro-bure budynki w Lublinie? Chyba jedynie słusznym dla tego szpitala byłby kolor czarny - no bo w końcu nowotwór to niestety zwykle choroba śmiertelna... A jaj tam wolę, gdy moje otoczenie, nawet jeśli chodzi o kolory, jest bardziej optymistyczne niż szaro-bure.   A tak jeszcze dodam, że przecież wiadomo było od dawna, jakie będą kolory elewacji COZL-u. Nikt tego nie wymóżdżył w jedną noc. Były wizualizacje, projekty... Więc teraz się wypchajcie! Wieczni malkontenci. Czy zawsze musimy równać do przeciętniactwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COZL. to jest potrzebne i nikt tego nie kwestjonuje , jak i zasług  prof. Elżbieta Starosławskiej . Ale ten kolor to o mdłości przyprawia . Ci co będa tam chodzić , na sam widok dreszczy będą dostawać . Czy nie należało to skonsultować z społeczenstwem i wziąć pod uwagę opinię ?Widzę z okna swojego mieszkani  ten blask tego budynku , kojarzy mi się z gryzącymi kolorami wystawionymi na pośmiewisko trzeżwo myślących ludzi. PSL, z G. Tokarską niech nie zabierają głosu w czymś , co nie jest ich najślniejszą stroną .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gieni wystarczy estetyka rodem ze wsi więc co się czepiać, ładne, kolorowe, pstrokate na każdą okazję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to onkologia, to kolor POwinien być czarny a wokół okien ornamenty ze srebrnych listków. Nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tak leży im na sercu dobro lublinian  i poczucie estetyki niech przeznaczą swoje gaże i sfinansują przemalowanie . Może i zestawienie kolorów nie jest najtrafniejsze ale był czas na zgłaszanie zastrzeżeń w fazie projektu.Nie zrobili tego chociaż mieli stosowne uprawnienia i instrumenty jako urzednicy miejscy czy parlamentarzyści.Czemu tego nie zrobili? Bo ich to g.. obchodziło a teraz dbają o pijar przed wyborami bo stołki wtedy zawsze "chybotliwe".Jakoś o rozbudowę szpitala nie dbali a teraz gdy każdy lokalny patriota powinien mieć powod do dumy oni opluwają ogrom ludzkiej pracy.Rzygać się chce.Mam dosyć leżenia na korytarzu w ciasnocie.Chcę by szpital oddano do użytku jak najszybciej i kibicuję inwestycji z całego serca.Bo tak się sklada,że jestem pacjentem onkologii i w d...mam uwagi nierobów i darmozjadów czy im sie kolor podoba czy nie.Budynek zawsze można przemalować a protesty , szukanie dziury w całym jest conajmniej niestosowne.Ważne by zaczął funkcjonować bo to jest głównym założeniem a tego typu dzialanie tylko to opóźniają. Płakać sie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tle obrzydliwych kamieniczek z Lubartowskiej to faktycznie kolor razi w oczy. Ludzie czy nie potraficie zająć się ważniejszymi rzeczami tylko kolorem onkologii ? Taaaaaak najlepiej cały szary,bury i ponury Lublin wymaliwać na kolejny szary kolor ! Oooooo i to będzie się podobało ponurakom lubelskim. W domach też macie szarości na ścianach no nie. ? Wprowadzenie trochę żywych kolorów jest przestępstwem na skalę światową. Gratuluję podejścia. Nie ważne intencje tylko kolor !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta pani co zabrała 16 mln zł Ministerstwu Kultury a dała Świątyni Opaczności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A reklamy zasłaniające niejeden ładny budynek czy panoramę nikomu nie przeszkadzają ? Bo co - na tym można zbić kasę ? ! Zbliżą się wybory i nikogo nie będą raziły gęby z plakatów wyborczych powywieszanych za każdym rogiem ?!!!!!!!!!!! Tylko kolor elewacji sie nie podoba gburom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to onkologia, to kolor POwinien być czarny a wokół okien ornamenty ze srebrnych listków. Nieprawdaż?
Jeżeli to onkologia, to kolor POwinien być czarny a wokół okien ornamenty ze srebrnych listków. Nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jakaś kompletna głupota... ahhh ta Polska. Zakłoca panoramę miasta? Nawet nie wiem jak im wszystkim tłumaczy to, że nie ważne jak ten budynek wygląda, a to czemu ma służyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gieni wystarczy estetyka rodem ze wsi więc co się czepiać, ładne, kolorowe, pstrokate na każdą okazję.
 kompletny idiota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tak leży im na sercu dobro lublinian  i poczucie estetyki niech przeznaczą swoje gaże i sfinansują przemalowanie . Może i zestawienie kolorów nie jest najtrafniejsze ale był czas na zgłaszanie zastrzeżeń w fazie projektu.Nie zrobili tego chociaż mieli stosowne uprawnienia i instrumenty jako urzednicy miejscy czy parlamentarzyści.Czemu tego nie zrobili? Bo ich to g.. obchodziło a teraz dbają o pijar przed wyborami bo stołki wtedy zawsze "chybotliwe".Jakoś o rozbudowę szpitala nie dbali a teraz gdy każdy lokalny patriota powinien mieć powod do dumy oni opluwają ogrom ludzkiej pracy.Rzygać się chce.Mam dosyć leżenia na korytarzu w ciasnocie.Chcę by szpital oddano do użytku jak najszybciej i kibicuję inwestycji z całego serca.Bo tak się sklada,że jestem pacjentem onkologii i w d...mam uwagi nierobów i darmozjadów czy im sie kolor podoba czy nie.Budynek zawsze można przemalować a protesty , szukanie dziury w całym jest conajmniej niestosowne.Ważne by zaczął funkcjonować bo to jest głównym założeniem a tego typu dzialanie tylko to opóźniają. Płakać sie chce.
A gdyby tak niefrasobliwie wyrzucano pieniądze na malowanie , tylko przeznaczono dla ciebie np. chemioterapię, to co byś powiedział??? Też byś miał w du*** nierobów i darmozjadów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku, stając na wzgórzu zamkowym widac blaszaki, szopy, rudery no to rzeczywiście nowy budynek szpitala sie wyrożnia. Redaktorzy , może to trzeba zmienić w pierwszej kolejności ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...