Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posypały się mandaty przy Tarasach Zamkowych

Utworzony przez ja, 6 marca 2015 r. o 14:58 Powrót do artykułu
90% tych aut miało rej LLE LRA LUB LSW LKR LKS wnioski nasuwają się same,wieś w polu parkuje więc parking im nie przeszkadza, a w błocie to tak swojsko.Cholerna gnojowica.
Dodaj jeszcze LOP i LRY to są dopiero zakały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę Tobie osobo komentująca ,żeby było Ci dane mieszkać na wsi.Ja wyprowadziłam się na wieś kilka lat temu i mam LUB . Tak więc zamiast wystawać przy galeriach proponuję wziąć się do roboty a może też kiedyś będzie Cię stać na dom na wsi.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak to jestes Ty chlopku ze wsi naucz sie czytac ze zrozumieniem i analizowac to co przeczytales
Nazwij buraka burakiem i zobacz co się dzieje! Zostaw już ten komputer i łap się za traktor bo wiosna idzie.Jak będą dobre plony to jesienią pojedziesz do galerii,zaparkujesz na trawniku swoje Audi rocznik 1998 i zakupisz dla swojej Ceśki buty. Niech ma! Może wybierzecie się na zabawę?Ma grać Bayer Full!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę Tobie osobo komentująca ,żeby było Ci dane mieszkać na wsi.Ja wyprowadziłam się na wieś kilka lat temu i mam LUB . Tak więc zamiast wystawać przy galeriach proponuję wziąć się do roboty a może też kiedyś będzie Cię stać na dom na wsi.Pozdrawiam.
Otóż to! Teraz tak się porobiło,że wszystkie mentalne wieśniaki poprzeprowadzały się do blokowisk i rżną mieszczuchów z dziada pradziada... Ale wystarczy,że coś publicznie napiszą albo powiedzą i już wiemy z kim mamy do czynienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pry i bbb na tak chamskich miejskich ryjach dawno nikt nie parkował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma różnicy na jakich rejestracjach jeździsz. Buraków którzy mówią po tablica rejestracyjna czy ktoś umie jeździć czy nie uczyłem kultury kluczem do kuł. I zawsze będę tak robił bo mi się przewraca w żołądku jak słyszę takie brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest 'klucz do kuł'? :D Kolejny wykształcony inaczej siłą porządek wprowadza.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie elitarne dzielnice wokół lublina mają Lub Lipniak, Szerokie, Konopnica, Kalinówka itp a Ciebie buraku nie będzie stać przez całe życie żeby zarobić na samą działkę w tych okolicach, a to wszystko są ludzie pochodzacy z miasta. a taka prawda jest że w miastach to mieszkają Ci któży pouciekali z "wielkich" wiosek i teraz rżną wielkich "miastowych". Pozdro600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie elitarne dzielnice wokół lublina mają Lub Lipniak, Szerokie, Konopnica, Kalinówka itp a Ciebie buraku nie będzie stać przez całe życie żeby zarobić na samą działkę w tych okolicach, a to wszystko są ludzie pochodzacy z miasta. a taka prawda jest że w miastach to mieszkają Ci któży pouciekali z "wielkich" wiosek i teraz rżną wielkich "miastowych". Pozdro600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tacy z LUB, którzy mieszkają np. w Dąbrowicy, albo Konopnicy, a ich "wieśniacka" tablica przyczepiona jest do Mercedesa klasy E lub S. A w samym Lublinie mają nieraz więcej nieruchomości niż nie jeden nadąsany mieszkaniec śmierdzącego 60 metrowego mieszkania, który na swoim oplu astrze rocznik 2002 dumnie wozi tablicę LU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma różnicy na jakich rejestracjach jeździsz. Buraków którzy mówią po tablica rejestracyjna czy ktoś umie jeździć czy nie uczyłem kultury kluczem do kuł. I zawsze będę tak robił bo mi się przewraca w żołądku jak słyszę takie brednie.
Klucz do kuł....Matko jedyna, rośnie nam drugi prezydent....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakze by inaczej, Nas Wiesniakow stac na takie szalenstwo i takie mandaty na Nas wrazenia nie robia, za to miastowi musza sie pilnowac zeby im do 10 starczylo :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% tych aut miało rej LLE LRA LUB LSW LKR LKS wnioski nasuwają się same,wieś w polu parkuje więc parking im nie przeszkadza, a w błocie to tak swojsko.Cholerna gnojowica.
Chciałbyś na takiej wsi mieszkać jak Konopnica, Jakubowice ale cię nie stać. Zobacz jak tam ludzie mieszkają, jakimi samochodami jeżdżą i ile kosztuje sama działka to ci kopara opadnie :) Tak to jest jak się nie ma, a zazdrości :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tacy z LUB, którzy mieszkają np. w Dąbrowicy, albo Konopnicy, a ich "wieśniacka" tablica przyczepiona jest do Mercedesa klasy E lub S. A w samym Lublinie mają nieraz więcej nieruchomości niż nie jeden nadąsany mieszkaniec śmierdzącego 60 metrowego mieszkania, który na swoim oplu astrze rocznik 2002 dumnie wozi tablicę LU.
  Tu się zgadzam, bo taka jest prawda. Blokowiska mają aspiracje, ale ich nie stać, to przynajmniej swoją frustację napiszą tutaj. Taki miastowy przyjdzie pieszo albo przyjedzie trolejbusem i zobaczy te samochody wokół galerii to jadem parska na wszystkie strony. Przejdzie po galerii, zbierze parę ulotek, zobaczy taras i wróci jeszcze bardziej wściekły do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę jeździć Oplem z 2002 r niż być cuchnącym chamem w Mercedesie . A cham ma kasę wyłącznie z dotacji unijnych  -  sam niczego się nie dorobi bo zazwyczaj jest dmuchany po pijaku po imprezie w remizie. Cham istota niezbadana. Bydle ze wsi wyjdzie ale wieś z bydlaka nie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się po prostu nie chce na razie zmieniać rejestracji , choć tu mieszkam około 15 lat . Jest tak.... egzotycznie ! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...