Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszerzanie granic Lublina byłoby \"gaszeniem pożaru benzyną\"

Utworzony przez Lublinianin, 30 listopada 2011 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Wydaje mi się, ze i Elizówka i ten kawałek Świdnika (bo na cąły to sie nigdy nie zgodzą)byłby dobrym pomysłem, aby stały się Lublinem... Jestem za poszerzeniem takich granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech chociaż MPK zrobią bo nie ma czym dojeżdżać, blisko Lublina busy sie nie zatrzymują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jak Lublin zostanie ukiszony jak kapusta we własnym sosie i się udusi. Pozostanie "Skansenem Polski i UE". Elizówka,Wólka Lubelska,Dąbrowica,Konopnica,Debówka,Natalin już dawno powinny być w granicach administracyjnych miasta Lublin. Tylko takie zacofane myślenie naszych włodarzy od wielu lat powoduje ze Lublin stracił pozycje lidera na wschodniej ścianie na rzecz Rzeszowa a i Białystok zaczyna nas dużymi krokami doganiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem ZA poszerzaniem granic miasta ,ponieważ miasto powinno się rozrastać,żaden wójt ani nikt nie ma tu do gadania bo to i tak zależy od wojewody ,z resztą odnośnie lotniska to powinno być ono w strefie Lublina bo lotnisko jest dla miasta więc po co przynależy do tego zadupia ŚwidniCka ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no to jest żenujące !!! Boże dlaczego oni nie myślą realnie ,przecież miasto powinno się powiększać !!!! Idiotyczna decyzja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko- oczywiscie jak najbardziej dla wszystkich, ale to jest lotnisko naszego miasta a nie żadnego Świdnika!!! Jestem za poszerzeniem granic! [+Elizówka]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedzcie malkontenci po co rozszerzać granice administracyjne miasta? po Świdnik? bo chyba nie wierzycie ze da się bez ominięcia tego miasta przyłączyć lotniska. poza tym lotnisko nie jest tylko dla miasta lublin tylko dla regionu. to Świdnik dał tereny pod to lotnisko wiec powinno tam pozostać. Elizówkę? tu chodzi raczej tylko o rynek a nie samą Elizówkę kolejny skok na kasę. a jak Lublin mógł mieć to u siebie to jakoś nie widział potrzeby dopiero jak zobaczył jakie to daje profity zaczął się interesować. Gmina Niemce zainwestowała to teraz ma z tego kasę. oba te przypadki to tylko skok na kasę radnego z PiS, którego poprzednicy nic nie zrobili w obu tych sprawach jak mieli możliwość decydować w sprawie rozwoju Lublinie. Lepiej by zajęli się nowymi inwestycjami dla miasta a nie sięgać po cudze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak pienidzy na przedszkola a wy lublin chcecie powiekrzyc do rozmiarow szanghaju.przy takim ukladzie to w lublinie znowu wozy drabiniaste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta decyzja może być szkodliwa dla gminy Niemce i dla sojuszu hazardowo/PO/gumofilcowego/PSL/.Dla miasta Lublina jest wyjątkowo trafiona.Vice prezydent nie reprezentuje Lublina/pisząc pismo/,a tylko sitwę partyjną,a raczej koalicję wyżej wspomnianą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karr napisał:
Ja również jestem ZA poszerzaniem granic miasta ,ponieważ miasto powinno się rozrastać,żaden wójt ani nikt nie ma tu do gadania bo to i tak zależy od wojewody ,z resztą odnośnie lotniska to powinno być ono w strefie Lublina bo lotnisko jest dla miasta więc po co przynależy do tego zadupia ŚwidniCka ??
Kolego a gdzie społeczności rzeczonych terenów? Czy fakt, że mieszkasz w Lublinie upoważnia Ciebie do określania innych terenów "zadupiem"? Takie właśnie myślenie powoduje, że zostajemy w tyle w stosunku do Podkarpacia czy niebawem Podlaskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
Nie no to jest żenujące !!! Boże dlaczego oni nie myślą realnie ,przecież miasto powinno się powiększać !!!! Idiotyczna decyzja...
To może wcześniej zagospodarować nieużytki,poligonowa,choiny okolice turystycznej i inne,po co powiększać.Chłopu kiedyś koń się powiesił bo ten doku8pił ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Żuk powinien zostać jednak burmistrzem Świdnika a nie pchać się na stołek na którym nie potrafi wykazać się lojalnością w stosunku do mieszkańców którzy go wybrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się,że większa część lotniska jest w gminie Mełgiew a nie w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie poszerzenie granic Lublina jak najbardziej potrzebne i nietłumaczyć się infrastrukturą i innymi względam ludzie mieszkający tam pracują w Lublinie żyją z Lublina a podatki płacą gdzieindziej.TAK zrobił Rzeszów pszyłączył wszystkie wsie naokoło 14 dzisiaj pszyłanczają nstępną od strony Łancuta bo tam ludzie są mądrzejsi.Gmina Niemce ,,doi'' Lublin aż miło Świdnik tak samo więkrzość pracuje chandlóje w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MarkyMark napisał:
a powiedzcie malkontenci po co rozszerzać granice administracyjne miasta? po Świdnik? bo chyba nie wierzycie ze da się bez ominięcia tego miasta przyłączyć lotniska. poza tym lotnisko nie jest tylko dla miasta lublin tylko dla regionu. to Świdnik dał tereny pod to lotnisko wiec powinno tam pozostać. Elizówkę? tu chodzi raczej tylko o rynek a nie samą Elizówkę kolejny skok na kasę. a jak Lublin mógł mieć to u siebie to jakoś nie widział potrzeby dopiero jak zobaczył jakie to daje profity zaczął się interesować. Gmina Niemce zainwestowała to teraz ma z tego kasę. oba te przypadki to tylko skok na kasę radnego z PiS, którego poprzednicy nic nie zrobili w obu tych sprawach jak mieli możliwość decydować w sprawie rozwoju Lublinie. Lepiej by zajęli się nowymi inwestycjami dla miasta a nie sięgać po cudze.
Człowieku co Ty pleciesz tereny lotniska Lublin spłacił Bank bo WSKzaciągnoł pożyczkę i nalotnisko trawiaste był dług 10 mil zł tak że tereny są Lublina,następnie gm Niemce nie dołożyła grosza do Elizówki Spółka która powstała kupiła tereny od rolników i tak powstała giełda tyle to ma wspolnego z Niemcami że tereny leżąna jej terenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...