Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszukiwana w Holandii 23-latka wpadła w Lublinie

Utworzony przez julio, 30 listopada 2012 r. o 10:19 Powrót do artykułu
Wpis usunięty
Ostatnio edytowany 30 listopada 2012 r. o 10:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie gdzie studiowała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znacie ja? jak sie nazywa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się ze to PIP na Narutowicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uniwersytet przyrody kierunek zielarstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
ktoś wie gdzie studiowała? [/quote] [quote name='a' timestamp='1354268798' post='702321'] znacie ja? jak sie nazywa?
Nie wnikaj bo dostaniesz kociej mordki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się tak nakręcacie, przecież ona pochodzi z podkarpackiego, a tam bieda aż piszczy a widocznie dziewczyna miała ambicję aby się uczyć, no i zapewne musiała sobie sama radzić finansowo, także tu państwo jest winne, że pozwala na taką biedę w naszym kraju http://supernowosci24.pl/bieda-az-piszczy-na-podkarpaciu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo przypomina jedną ze studentek pedagogiki katolickiej uczelni a dziewczyna chyba ze stalowej woli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo MONIKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ambicje to ona miała, ale na pewno nie do studiów, nie pokazywała się zbyt często..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...