Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstaje Lubelski Ruch Miejski. Będzie nowa lista w wyborach samorządowych?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2018 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Rodzice nie mogą to dzieci wyślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadszedł czas że teraz "resortowe wnuki" pchaja sie do koryta. Wali komuną z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami "spece"... od robienia na drutach, grania na skrzypcach, wyklejania wycinanek itp. Na każdego zagłosuję - PiS, PO, SLD, PSL, Kukiza, ale nie na tych szajbusów. Przecież to są ludzie którzy nie mają o niczym pojęcia! Wiedzę o mieście czerpią z jakichś broszurek. Do rady miasta trzeba prawników, ekonomistów, specjalistów od zarządzania i finansów od biedy nauczycieli, historyków. A nie kulturoznawców, animatorów kultury, teatrologów, grających na skrzypkach i bębenkach. Co za żenada! I Żuk by z tą zbieraniną chciał startować??? Nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubelski ruch miejski a raczej lewacki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierniczę... Lipka, rowerak zwalczający samochody, z czerwonej partii Razem na tle której SLD to bardzo rozsądni ludzie. Jakiś propagator jazdy na deskorolce.... You gotta be kidding me! Panie, zabieraj pan to towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może zróbcie coś, jakiś plan, program, jakieś konkrety... bo jak chcecie sobie pogadać, pobrylować w mediach to szkoda ludziom w głowach mieszać bo potem nikt, nawet ja Was nie wesprze, chyba, że to ma być taki sygnał dla Żuka, hej, nie ignoruj nas, ale to też słabe byłoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bedzie lista kryptogejów z onr i odzieży wszechpolskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 tez ruchów miejskich. No to przeczytajmy co to jest i z czym to się je: "6. Dość umów śmieciowych – praca finansowana z miejskich środków publicznych powinna być wzorcowa pod względem warunków pracy i płacy." Czyli funfle chcą sobie załatwić, żeby robienie pierdoł w rodzaju neon "szacunek na dzielni" czy temu podobne bzdury finansowane z funduszy miejskich na kulturę nie mogły być na umowę zlecenia tylko chcą za to jeszcze umowę o pracę! Rączka rączkę myję. Co dalej: "7. Miasto ma zapewniać mieszkania dostępne dla najliczniejszej grupy przeciętnie zamożnych mieszkanek i mieszkańców – lokale komunalne oraz lokale w budynkach prywatnych." - czyli za pieniądze z podatków ciężko pracujących lublinian darmowe mieszkania dla patologii. Super, nie? I tak dalej aż do SOCJALIZMU. Wszelkie ruchy "miejskie" należy wypalać gorącym żelazem. Szkoda, że nie da się w tym czasach ich wynurzać w smole i pierzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny Ruch, ale mam nadzieję że autentyczny, a nie "Wspólny Lublin " BIS - czyli pseudoideologiczna przybudówka władzy w Lublinie. Kązdy kto chce zmienić Lublin i Mafię urzędniczą oparta na układzie spekulancko -dewelopersko-biznesowym pasożytującym Miasto ma mój Głos! Tu nie chodzi tylko o obecnego Prezydenta, te układy są starsze i głębsze sięgają okresu końca komuny. Proponuję hasło : Lublin Wolny od Mafii Urzędniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruchy miejskie, to nie bajka, Karla Marksa liżą w jajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecność Pietrasiewicza wyklucza ten twor calkowicie... poza tym oni chcą rozdawac mieszkania menelom za moje podatki ???!!!!!! To debilizm i komuna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymek ??? To będzie taka dodatkowa grupa Żukowo - Teatro NN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak wszyscy apolityczni a może poprą Prezydenta z PO ? Dobre No to albo apolityczni albo popierający trzeba się zdecydować. Lista PO ciasna bo teraz 7 osobowa i PO się nawet na niej nie zmieści więc trzeba coś wymyśleć tylko co...ruch ....przecież liderka startowała z listy PO w 2014 KW Platforma Obywatelska RP Kurowska Marta Józefa 565 głosów i to z 3 miejsca ? Poza tym faktycznie trzeba przedstawić program dla Lublina . Bo że popieramy prezydenta i tak naprawdę w czym to za mało . Ale ok jest demokracja każdy ma prawo startować i życzyć należy sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdawać mieszkania menelom, uniemożliwić wysiedlanie meneli, tępić samochody i samochodziarzy, wszędzie zabronić parkowania, wprowadzić opłaty za wjazd samochodem do centrum miasta, sypać szeroko publiczną kasę swoim koleżkom na pseudo-kulturę - to prawdziwy program tego tworu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boje sie ze taki ruch moglby wspomoc pisowskie oszołomstwo. Bo na PiS głosują ludzie, którzy uwierzyli w klamliwą propagandę. Więc rozbicie normalnych głosów wspomaga pisiory i przybliża pomnik smoleński na Placu Litewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś zaczyna działać! Już myślałem, ze nie będzie na kogo głosować! Po podejściu naszych "polityków" do zagadnienia górek czechowskich zmieniłem zdanie do tych układzików o 180*.. To co się dzieje jest przerażajace. Potrzeba nowych twarzy i pomysłów. Choćby kilku na początek. Trzymam kciuki za społeczników! Precz z betonem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sobie wpisują komentarze pochwalne :D Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tu niewiele widzę komentarzy pochwalnych, w odróżnieniu od tekstów o Żuku, gdzie 50 % komentarzy to wazelina i puste pochwały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy logiem wyborczym tego komitetu będzie penis narysowany przez Pietrasiewicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście nowe twarze. Np. Kurowska, żona byłego wojewody Kurowskiego. To m. in. przez tę panią emerytowaną nauczycielkę fizyki z ogólniaka, zablokowano połączenie północy z południem miasta przez Poniatowskiego i Sowińskiego. Kto wie może niedoszła inwestycja alarmująco potrzebna sięgnęła by także nieistniejącej części Sowińskiego za Orlenem na Głębokiej do T. Zana. A tak dzięki m.in. tej aktywistce-emerytce nici. 'No bo ja tu mieszkam' [w sasiedztwie Poniatowskiego. Żenada. Typowy typ lubelskiego grajdołka. Inni od polityki na zasadzie KIBIC Z DALA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...