Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstaje Lubelski Ruch Miejski. Będzie nowa lista w wyborach samorządowych?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2018 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Pęd do władzy jest niestety zaraźliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł dobry ale tylko z własnej listy, bez uzależnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Krzyś Księski?Co z nim?Weźcie go na listę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przewiduję sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor zapomniał napisac że Pan przewodniczący Rady Miasta Kowalczyk należy do PSL!!!!! Więc u Żuka tak ze PSLowcy będą mieli swoich reprezentantów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapach komuny- czyli PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koryto pachnie nie jednemu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiłem sobie urlop od lokalnej prasy przez święta. Myślałem, że ten art.to żart primaaprilisowy ale art.jest z wczoraj.....zatem ta inicjatywa jest na poważnie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co szymek z tate robią dla Lublinian oprócz marnowania ich podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te osoby powinny podłączyć się do aktywistów od Kukiza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dziwny Ruch, ale mam nadzieję że autentyczny, a nie "Wspólny Lublin " BIS - czyli pseudoideologiczna przybudówka władzy w Lublinie. Kązdy kto chce zmienić Lublin i Mafię  urzędniczą oparta na  układzie spekulancko -dewelopersko-biznesowym pasożytującym Miasto  ma mój Głos! Tu nie chodzi tylko o obecnego Prezydenta, te układy są starsze i głębsze sięgają okresu końca komuny.   Proponuję hasło : Lublin Wolny od Mafii Urzędniczej.
 W skrócie wolny od PiS, bo to jest obecnie największa i najbardziej szkodliwa dla państwa mafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktywistów Kukiza? A co oni zrobili dla miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Kukizom możesz spokojnie chodzić po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktywistom od Kukiza po drodze z populistycznymi socjalistami? Poważnie? "Ci ludzie" to najgorsza, najbardziej niekompetentna grupa jaką można sobie wyobrazić. Nikt o poglądach rynkowych, ani liberał ani konserwatysta, nie powinien nawet rozważać wspierania takiego towarzystwa. Miejsce socjalistów jest na śmietniku historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że "gość" nic nie wie, kto tworzy lubelską grupę kukizową, ale to i lepiej. będzie większe za***enie dla wyborców jak się dowiedzą jakich wykształconych ludzi skupia ruch kukiza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że "gość" nic nie wie, kto tworzy lubelską grupę kukizową, ale to i lepiej. będzie większe za***enie dla wyborców jak się dowiedzą jakich wykształconych ludzi skupia ruch kukiza. ps. drogi dzienniku nie moderuj postów - bo tam nie ma nic obraźliwego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Boje sie ze taki ruch moglby wspomoc pisowskie oszołomstwo. Bo na PiS głosują ludzie, którzy uwierzyli w klamliwą propagandę. Więc rozbicie normalnych głosów wspomaga pisiory i przybliża pomnik smoleński na Placu Litewskim.
 Tęż boję się,że to jakiś następca POprzednich ruchów ( rp,tr). No to na co (kogo) proponujesz głosować??. Może na tych co tworzyli państwo teoretyczne- tzn kamieni kupę??. Na Placu Litewskim, Krakowskiem- będzie pomnik PO prezydencie- marmurowe płyty chodnikowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł, skóra dawno złuszczona ale dlaczego dzięki Tobie mogę chodzić po ulicach? Tak czy inaczej fenk ju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć fakturę - ile te osoby na zdjęciach zapłaciły za kampanię wyborczą? Czy to jest gazeta neutralna politycznie, czy jest to tuba propagandowa pana Żuka? Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dziwny Ruch, ale mam nadzieję że autentyczny, a nie "Wspólny Lublin " BIS - czyli pseudoideologiczna przybudówka władzy w Lublinie. Kązdy kto chce zmienić Lublin i Mafię  urzędniczą oparta na  układzie spekulancko -dewelopersko-biznesowym pasożytującym Miasto  ma mój Głos! Tu nie chodzi tylko o obecnego Prezydenta, te układy są starsze i głębsze sięgają okresu końca komuny.   Proponuję hasło : Lublin Wolny od Mafii Urzędniczej.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...