Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie wielopoziomowe skrzyżowanie ul. Diamentowej z Krochmalną. Wybrali projektanta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2016 r. o 17:03 Powrót do artykułu
PO CO? to jest przesada, kolejny wielomilionowy wydatek na morze betonu i asfaltu, które nic nie zmieni - miasto korkuje się bowiem nie od braku dróg, tylko skrajnej głupoty mieszkańców i studentów, którzy nie wyobrażają sobie wsiąść do autobusu czy użyć własnych nóg - to stanowiłoby dla nich poważny dyshonor. kiedyś dzieci chodziły do szkoły, dziś są przywożone i odwożone - często na śmiesznie krótkich dystansach. kiedyś miasteczko akademickie było fajnym spokojnym miejscem, dziś jest jednym wielkim parkingiem. a mieszkańców wcale nie przybywa. mało tego, odłogiem leżą problemy, które rozwiązać mogłyby pieniądze wydawane na stadiony i drogi właśnie - ot, choćby mieszkania socjalne, poprawę warunków w szpitalach czy inwestycje w komunikację miejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pierdoły piszesz aż się czytać nie chce Gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie. Jedno z najgorszych skrzyżowań w mieście, gorsze chyba tylko jest przebudowywane właśnie Sikorskiego-Solidarności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykuję się do kupna bryki. Na prostej, z miejsca, po 3,3 sekundach osiąga 100 km/h. Moc 555 KM. Znajdź oryginał hymnu o miłości. Zmieniłem tylko jego początek. Jestem więc Większy od wszystkich Świętych i od wszystkich ludzi na świecie. Czy to Ci pasuje? Odpowiedź uzasadnij. Oto zmieniony fragment hymnu o miłości: Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, to tylko przez pełnię miłości ode mnie. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, to miłości nie musielibyście się uczyć daremnie. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, to tylko przy samotności w testamentu zapisie albo przy pełnym postradaniu zmysłów swoich. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość pięknie zazdrości, nie zna zawiści; szuka poklasku, ale słusznego; nie unosi się należną jej pychą; dopuszcza się bezwstydu bez uszczerbku dla bliźniego, nie szuka swego za cenę innego; unosi się gniewem, ale nie wylewem; nie obciąża niewinnych przy pamięci złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny projekt za który ktoś weżmie kasę a do przebudowy nie dojdzie/?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie PREZYDENCIE miasta Lublina, rozwój miasta w ostatnich latach jest, można powiedzieć nie popadając w przesadę, najbardziej dynamiczny w całej jego historii. To prawda, że poprzednicy obecnego prezydenta Krzysztofa Żuka zrobili dla miasta bardzo dużo, ale trafność, adekwatność urbanistyczna i realizacja obecnie prowadzonych inwestycji skłania do uznania, które niniejszym wyrażam. Jest jeden wyjątek, mianowicie targowisko przy ul. Tarasowej jest inwestycją tak potrzebną, jak lotnisko w Radomiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie zrealizowane to się przekonamy,już jeden świetny pomysł nowoczesnego rozwiązania padł-tunel pod ul.Sowińskiego to ktoś obiecał przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O tranzycie nie ma tu już mowy". A szkoda bo było by to naprawdę super rozwiązanie. Skrót oraz ominięcie ul.Jana Pawła II, która stała się poligonem dla lubelskiej policji drogowej. Mieszkańcy odetchnęli by choć trochę od zgiełku i natłoku pojazdów które akurat mogły by pojechać właśnie tranzytem np. w kierunku Bronowic, Majdanka czy Głuska a tak znowu jedna jedyna droga przez zabudowany teren do granic możliwości. A skoro już nie można uruchomić tego "tranzytu"(w co nie wierzę) to choć pomyślmy o spięciu tych dwóch rond z przed o za torami.Bo tak napracujemy się nad jednym rondem a na drugim będzie to co jest a nawet gorzej, wszak ruch się potęguje z roku na rok. Dokończyć Dywizjonu 303 i spiąć ja właśnie z tym pierwszym rondem poprze estakadę bo to wówczas może być najlepszym rozwiązaniem. No a potem to chyba już będzie już innej możliwości i nie będzie wymówek o budżecie o malejącym czy rozkładającym się ruchu samochodowym bo takich rzeczy nie będzie. Budżet jest i będzie ruch samochodowy to może i trochę się rozłoży ale to teoria bo samochodów przybędzie przynajmniej z 50 % .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z przedłużeniem Dywizjonów 303 - Wyścigową - Smoluchowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dywizjonów ma ruszyć w przyszłym roku. W tym już zaczynają stawiać ogrodzenia na terenie jednostki wojskowej. Prace na tej ulicy mają trwać jednocześnie z remontem ulicy abamowickiej oraz trasy na Biłgoraj od granic Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kiego wacka światła jak będzie estakada ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
List Otwarty do Ministra Sprawiedliwości, Wielce Szanowny Panie Prokuratorze, Nie muszę udowadniać, że popierałem i popieram PIS. W RP istnieje kilkadziesiąt tysięcy (jeśli nie kilkaset) ludzi, którym do życia niezbędne są leki z wyższj półki cenowej. Muszą nastąpić inne rozwiązania. Każdy, kto pomaga biednym liczy na zmiany, które go odciążą, o ile taki dawca nie liczy na sławę lub uznanie przez Boga. Przekazanie +500 PLN obcej osobie jest posunięciem wątpliwej wartości ze strategicznego punktu widzenia. RP jest co prawda kolonią, ale nie jest w dołku (choć w każdej chwili RP może być na pozycji zupełnie przegranej, nie wykluczając toatalnego jej zbankrutowania). Rozwiązania obecne muszą stanowić podstawę do wygranej w kolejnych wyborach. Takie zagrania nie prowadzą PIS do wygranej. Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, to tylko przez pełnię miłości ode mnie. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, to miłości nie musielibyście się uczyć daremnie. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, to tylko przy samotności w testamentu zapisie albo przy pełnym postradaniu zmysłów swoich. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość pięknie zazdrości, nie zna zawiści; szuka poklasku, ale słusznego; nie unosi się należną jej pychą; dopuszcza się bezwstydu bez uszczerbku dla bliźniego, nie szuka swego za cenę innego; unosi się gniewem, ale nie wylewem; nie obciąża niewinnych przy pamięci złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Skoro poprawiam Świętych i religie, to mogę TO i OWO sugerować Panu Ministrowi. Pozdrawiam serdecznie. Aaron Navarro von Feldsteinhoff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz koszty, które powinien ponieść inwestor inwestycji niedrogowych pokryte zostaną z pieniędzy mieszkańców. Szkoda, że przy okazji nie zostaliśmy poinformowani, co przewidują przygotowywane właśnie nowe plany miejscowego zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru. Nie dalej jak wczoraj w obszarze przyległym w pocie czoła pracowali... geodeci, którzy tyczyli ogrodzenie jednej z najbardziej atrakcyjnych parceli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za budową dwupasmówki wzdłuż torów do al. Kraśnickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...