Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Użytkownik Paweł w niemal każdym swoim wpisie używa sformułowania "szrot" i lekceważąco odnosi się do własności ludzkiej tylko dlatego, że jest warta 3 tys. a nie 30. Prosto można wywnioskować, że jest osobnikiem ze zbyt szybkiego awansu społecznego - kolokwialnie mówiąc gnój mu się jeszcze dobrze z gumofilca nie odkleił, a zgrywa panisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Użytkownik Paweł w niemal każdym swoim wpisie używa sformułowania "szrot" i lekceważąco odnosi się do własności ludzkiej tylko dlatego, że jest warta 3 tys. a nie 30. Prosto można wywnioskować, że jest osobnikiem ze zbyt szybkiego awansu społecznego - kolokwialnie mówiąc gnój mu się jeszcze dobrze z gumofilca nie odkleił, a zgrywa panisko.
Kmiocie, w ogóle nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Wracaj na wieś. Ja od pradziadka jestem z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Kmiocie, w ogóle nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Wracaj na wieś. Ja od pradziadka jestem z Lublina.
Za czasów twojego pradziadka Lublin był wsią, dobrze, że potwierdzasz wypowiedzi poprzedników. W sumie nie wiem, po co to piszę, to tylko napędzi trolla Pawła ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Użytkownik Paweł w niemal każdym swoim wpisie używa sformułowania "szrot" i lekceważąco odnosi się do własności ludzkiej tylko dlatego, że jest warta 3 tys. a nie 30. Prosto można wywnioskować, że jest osobnikiem ze zbyt szybkiego awansu społecznego - kolokwialnie mówiąc gnój mu się jeszcze dobrze z gumofilca nie odkleił, a zgrywa panisko.
Bo samochod za 3tys to SZROT!, a Ty masz jakies kompleksy,pewnie jakis wiesniak /bo tak lubisz nazywac ludzi/odebral Ci prace, lub kobiete -bo poprostu byl lepszy od Ciebie. Tak jestem ze wsi i mieszkam na wsi/nie zajmuje sie mieszaniem roli/ a 3 tysiace to jest kwota ktora place za AC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
niewazne jakie byly straty wazny jest akt wandalizmu i nasza zlota polska mlodziez przyszlosc narodu wychowywana bezstresowo
Złota młodzież - "POKOLENIE JPII" wychowane w "CYWILIZACJI MIŁOŚCI"! Już ja tam wolę moją "cywilizację śmierci" = FLOWER POWER.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniak napisał:
Bo samochod za 3tys to SZROT!, a Ty masz jakies kompleksy,pewnie jakis wiesniak /bo tak lubisz nazywac ludzi/odebral Ci prace, lub kobiete -bo poprostu byl lepszy od Ciebie. Tak jestem ze wsi i mieszkam na wsi/nie zajmuje sie mieszaniem roli/ a 3 tysiace to jest kwota ktora place za AC
Nie jestem ze wsi i nie mam kompleksów za wsią związanych - chętnie bym się na wieś przeprowadził. Szanuję jednakowo ludzi z miasa i ze wsi, jeżeli na szacunek zasługują, a wieśniactwo, o którym piszę jest na poziomie mentalnym, a nie wynika z pochodzenia. Nie na darmo powstały ludowe mądrości typu "nie masz tyrana jak z chłopa zrobić pana" lub "jak dziad odżyje, torbą zabije". Obiektywnie samochód za 3tys. to szrot i tego nie neguję. Zbulwersowało mnie lekceważąco-chamskie podejście użytkownika Paweł, który w swoim poście między wierszami wartościował ludzi na gorszych (samochód za 3 tys.) i lepszych (samochód za 30 tys.) i do tego miałem zastrzeżenia. Pańska uwaga o 3 tys. za AC niestety wpisuje się w mentalną słomę w butów i nie ma to nic wspólnego z miejscem, w którym Pan mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam dwa samochody-jeden warty około 2 tys.,a drugi prawie 30 tys. -to gdyby mi spalono ten za 2 tys.,to według Was: kto ja jestem? -dziad czy nie dziad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może przeszli z Paganiniego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...